Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 01. 12

MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
MOL VIDI FC
1 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA-ALEF HFC
ETO FC GYŐR
1 2019.01.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC
1 2019.01.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MOL VIDI FC
ASTRA-ALEF HFC
1 2019.01.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
ASTRA-ALEF HFC
1 2019.01.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
MOL VIDI FC
1 2019.01.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
MOL VIDI FC
FERENCVÁROSI TC
1 2019.01.12 17:30 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
ASTRA-ALEF HFC
1 2019.01.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK HUNGÁRIA FC
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
1 2019.01.12 14:15 Jegyzőköny
végleges
HALADÁS VIKTÓRIA FC
SZENT MIHÁLY
1 2019.01.12 14:45 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY
MTK HUNGÁRIA FC
1 2019.01.12 15:15 Jegyzőköny
végleges
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
HALADÁS VIKTÓRIA FC
1 2019.01.12 15:45 Jegyzőköny
végleges
MTK HUNGÁRIA FC
HALADÁS VIKTÓRIA FC
1 2019.01.12 16:45 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
1 2019.01.12 17:15 Jegyzőköny
végleges
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
MTK HUNGÁRIA FC
1 2019.01.12 17:45 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY
HALADÁS VIKTÓRIA FC
1 2019.01.12 18:15 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
6 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
12 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
12 2019.01.12 13:30 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
12 2019.01.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
6 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
12 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
12 2019.01.12 11:30 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
12 2019.01.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
10 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
REAC SISE
TIHANYI FC
10 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC - 220 VOLT
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
10 2019.01.12 16:20 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
KINCSEM LOVASPARK SE
10 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
KARTAL SE
VÁC FUTSAL SE
10 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER FUTSAL
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
5 2019.01.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MAGLÓDI TC
KISTARCSAI VSC
10 2019.01.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC
MISKOLCI VÉNUSZ
11 2019.01.12 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
MISKOLCI VÉNUSZ
11 2019.01.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U11 Baja (Vaskút) A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA 1
LUA 3
1 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE B
SZILÁDY RFC B
1 2019.01.12 09:25 Jegyzőköny
végleges
LUA 1
MÉHECSKÉK SE B
1 2019.01.12 09:50 Jegyzőköny
végleges
LUA 3
SZILÁDY RFC B
1 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
LUA 1
SZILÁDY RFC B
1 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
LUA 3
MÉHECSKÉK SE B
1 2019.01.12 11:05 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U11 Baja (Vaskút) B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA 2
SZILÁDY RFC A
1 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE A
KISKUNHALASI FC
1 2019.01.12 12:25 Jegyzőköny
végleges
LUA 2
MÉHECSKÉK SE A
1 2019.01.12 12:50 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC A
KISKUNHALASI FC
1 2019.01.12 13:15 Jegyzőköny
végleges
LUA 2
KISKUNHALASI FC
1 2019.01.12 13:40 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC A
MÉHECSKÉK SE A
1 2019.01.12 14:05 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U15 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
KÉTÚJFALUI SE
1 2019.01.12 12:10 Jegyzőköny
végleges
ASTRA HFC SIKLÓS
BÓDI FC
1 2019.01.12 12:50 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
BÓDI FC
1 2019.01.12 13:30 Jegyzőköny
végleges
ASTRA HFC SIKLÓS
SELLYE VSK
1 2019.01.12 14:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U11 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
KÉTÚJFALUI SE
1 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
BÓDI FC
1 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
BÓDI FC
SELLYE VSK
1 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-11 "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGHALMI FC
VÉSZTŐI SE
2 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
BÉKÉSCSABA UFC II.
2 2019.01.12 11:25 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT. I.
SZEGHALMI FC
2 2019.01.12 11:50 Jegyzőköny
végleges
VÉSZTŐI SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
2 2019.01.12 12:15 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC II.
GYULASPORT KFT. I.
2 2019.01.12 12:40 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
2 2019.01.12 13:05 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT. I.
VÉSZTŐI SE
2 2019.01.12 13:30 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC II.
SZEGHALMI FC
2 2019.01.12 13:55 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
GYULASPORT KFT. I.
2 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
VÉSZTŐI SE
BÉKÉSCSABA UFC II.
2 2019.01.12 14:45 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-11 "C" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABAI NLSC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2 2019.01.12 12:10 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
OMTK-ULE 1913 II.
2 2019.01.12 12:35 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
OMTK-ULE 1913 II.
2 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI NLSC
MEDGYESEGYHÁZA SE
2 2019.01.12 13:25 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2 2019.01.12 13:50 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 14:15 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-13 "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGHALMI FC I.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ I.
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
GROSICS AKADÉMIA II.
BÉKÉSCSABA UFC I.
2 2019.01.12 08:25 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
SZEGHALMI FC I.
2 2019.01.12 08:50 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ I.
GROSICS AKADÉMIA II.
2 2019.01.12 09:15 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ I.
2 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
GROSICS AKADÉMIA II.
SZEGHALMI FC I.
2 2019.01.12 10:05 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-13 "C" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
BÉKÉSCSABA UFC II.
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 08:25 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2 2019.01.12 08:50 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC II.
OMTK-ULE 1913 II.
2 2019.01.12 09:15 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2 2019.01.12 10:05 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC II.
MEDGYESEGYHÁZA SE
2 2019.01.12 10:30 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI NLSC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2 2019.01.12 10:55 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
OMTK-ULE 1913 II.
2 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 11:45 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-15 "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGHALMI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
2 2019.01.12 10:30 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
GYOMAENDRŐD GYLE
2 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐD GYLE
SZEGHALMI FC
2 2019.01.12 11:30 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
BÉKÉSCSABA UFC I.
2 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
SZEGHALMI FC
2 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐD GYLE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
2 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-15 "C" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESEGYHÁZA SE
OMTK-ULE 1913 II.
2 2019.01.12 14:40 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 15:10 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
OMTK-ULE 1913 II.
2 2019.01.12 15:40 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI NLSC
MEDGYESEGYHÁZA SE
2 2019.01.12 16:10 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2 2019.01.12 16:40 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 17:10 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-17 "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERÉNYI GYERMEK FC
SZEGHALMI FC
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
VÉSZTŐI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ I.
2 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ I.
2 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
VÉSZTŐI SE
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.12 09:30 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
VÉSZTŐI SE
2 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ I.
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.12 10:30 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-17 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULASPORT KFT. II.
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 15:10 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
2 2019.01.12 15:40 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
GYULASPORT KFT. II.
2 2019.01.12 16:10 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
BÉKÉSCSABAI NLSC
2 2019.01.12 16:40 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT. II.
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
2 2019.01.12 17:10 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI NLSC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
2 2019.01.12 17:40 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-17 "C" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESEGYHÁZA SE
OMTK-ULE 1913 I.
2 2019.01.12 17:40 Jegyzőköny
végleges
ATLETICO BÉKÉSCSABA
CSORVÁSI SK
2 2019.01.12 18:10 Jegyzőköny
végleges
CSORVÁSI SK
MEDGYESEGYHÁZA SE
2 2019.01.12 18:40 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 I.
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.12 19:10 Jegyzőköny
végleges
CSORVÁSI SK
OMTK-ULE 1913 I.
2 2019.01.12 19:40 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.12 20:10 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI EGYETEMI FUTSAL BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
NKE SE
ELTE-BEAC PPK
2 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
ELTE-BEAC
CORVINUS FUTSAL
2 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
Bodon FC Pázmány
Bodon FC Semmelweis
2 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
BME FC
NKE SE
2 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
CORVINUS FUTSAL
Bodon FC Pázmány
2 2019.01.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bodon FC Semmelweis
BME FC
2 2019.01.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U9
mérkőzés ford. dátum státusz
KASTÉLYDOMBI SE
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
4 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
CSŐ-MONTAGE BFC
4 2019.01.12 09:35 Jegyzőköny
végleges
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
HIDEGKÚTI SC
4 2019.01.12 10:10 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-MONTAGE BFC
KASTÉLYDOMBI SE
4 2019.01.12 10:45 Jegyzőköny
végleges
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
GERRZO-VASAS
4 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
GERRZO-VASAS
4 2019.01.12 11:55 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
RUBEOLA FC
4 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
KISPEST SE
CSŐ-MONTAGE BFC
4 2019.01.12 13:05 Jegyzőköny
végleges
RUBEOLA FC
KISPEST SE
4 2019.01.12 13:40 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "D" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
AIRNERGY FC 2
2 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
AIRNERGY FC 2
GERRZO 3
2 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
GERRZO 3
GRUND 1
2 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC SE
KELEN SC
2 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
ŐRMEZŐ SE
CSEPEL UP SE
2 2019.01.12 12:40 Jegyzőköny
végleges
GRUND 1
MÉSZÖLY FOCISULI 4.
2 2019.01.12 13:20 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC SE
ŐRMEZŐ SE
2 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI 4.
CSEPEL UP SE
2 2019.01.12 14:40 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U11 "G" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Újpest FC-220Volt 1
ÚJBUDA FC
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI 7.
PESTSZENTIMREI SK
2 2019.01.12 08:40 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
Újpest FC-220Volt 1
2 2019.01.12 09:20 Jegyzőköny
végleges
SOROKSÁR SC 1
ÚJBUDA FC
2 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia HSE 1
MÉSZÖLY FOCISULI 7.
2 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-MONTAGE BFC 4
Szent Pál Akadémia HSE 1
2 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U15 "B" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI 1.
GERRZO 2
2 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
GERRZO 2
VÁROSGAZDA UA 1
2 2019.01.12 09:50 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia HSE
MÉSZÖLY FOCISULI 1.
2 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA 1
REAC SISE
2 2019.01.12 11:30 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC
Szent Pál Akadémia HSE
2 2019.01.12 12:20 Jegyzőköny
végleges
REAC SISE
CsHC 94 1.
2 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
CsHC 94 1.
CSEPEL FC
2 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U15 "F" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
AIRNERGY FC
2 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
AIRNERGY FC
MÉSZÖLY FOCISULI 2.
2 2019.01.12 09:50 Jegyzőköny
végleges
ÚJPESTFC-220Volt 2
CSEPEL UP SE
2 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI 2.
ÚJBUDA FC 3
2 2019.01.12 11:30 Jegyzőköny
végleges
RAFC
ÚJPESTFC-220Volt 2
2 2019.01.12 12:20 Jegyzőköny
végleges
ÚJBUDA FC 3
GERRZO 3
2 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
GERRZO 3
RAFC
2 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC "A"
FK 1899 SZEGED
5 2019.01.12 10:30 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED
PÁZSIT SE
6 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC "A"
FK 1899 SZEGED
5 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 "A" Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT." A"
HFC "A"
2 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "B"
Junior Sport Kistelek
2 2019.01.12 09:25 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "B"
SZEOL SC KFT." A"
2 2019.01.12 09:50 Jegyzőköny
végleges
Junior Sport Kistelek
HFC "A"
2 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT." A"
Junior Sport Kistelek
2 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
HFC "A"
MAROS-MENTI UFC "B"
2 2019.01.12 11:05 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 "A" Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
RENDŐR TE
SZEOL SC "B"
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI "A"
MUFC "A"
2 2019.01.12 08:25 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI "A"
RENDŐR TE
2 2019.01.12 08:50 Jegyzőköny
végleges
MUFC "A"
SZEOL SC "B"
2 2019.01.12 09:15 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE
MUFC "A"
2 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC "B"
MÓRAVÁROSI KINIZSI "A"
2 2019.01.12 10:05 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 "B" Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED
CSENGELE KSE
3 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
SZŐREGI RSE
3 2019.01.12 12:55 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
DAFC SZEGED
3 2019.01.12 13:20 Jegyzőköny
végleges
SZŐREGI RSE
CSENGELE KSE
3 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
DAFC SZEGED
SZŐREGI RSE
3 2019.01.12 14:10 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
DESZK SC
3 2019.01.12 14:35 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 "B" Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTESI KINIZSI SZITE
MOCORGÓ UFC
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD KFT.
HFC "B"
2 2019.01.12 08:25 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2019.01.12 08:50 Jegyzőköny
végleges
HFC "B"
MOCORGÓ UFC
2 2019.01.12 09:15 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
HFC "B"
2 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
ELITSPORT GOLD KFT.
2 2019.01.12 10:05 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U9 "B" Zöld
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
KSE BALÁSTYA
3 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI "B"
ZSOMBÓ SE
3 2019.01.12 09:25 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI "B"
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2019.01.12 09:50 Jegyzőköny
végleges
ZSOMBÓ SE
KSE BALÁSTYA
3 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
ZSOMBÓ SE
3 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI "B"
3 2019.01.12 11:05 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 "A" Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT. "A"
HFC "A"
3 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. "D"
KÉSZ "A"
3 2019.01.12 13:35 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. "D"
SZEOL SC KFT. "A"
3 2019.01.12 14:10 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ "A"
HFC "A"
3 2019.01.12 14:45 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. "A"
KÉSZ "A"
3 2019.01.12 15:20 Jegyzőköny
végleges
HFC "A"
SZEOL SC KFT. "D"
3 2019.01.12 15:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 "B" Piros
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉSZ-Sándorfalva
Junior Sport KEAC
1 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "D"
FK 1899 "B"
1 2019.01.12 08:35 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "D"
KÉSZ-Sándorfalva
1 2019.01.12 09:10 Jegyzőköny
végleges
FK 1899 "B"
Junior Sport KEAC
1 2019.01.12 09:45 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ-Sándorfalva
FK 1899 "B"
1 2019.01.12 10:20 Jegyzőköny
végleges
Junior Sport KEAC
RENDŐR TE "D"
1 2019.01.12 10:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 "B" Rózsaszín
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
KSE BALÁSTYA
3 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
ZSOMBÓ SE
3 2019.01.12 12:35 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
ZSOMBÓ SE
KSE BALÁSTYA
3 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
ZSOMBÓ SE
3 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
3 2019.01.12 14:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 "B" Narancs
mérkőzés ford. dátum státusz
ALGYŐ SK
Főnix-Szeged "B"
1 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
SZENT MIHÁLY KFT.
1 2019.01.12 09:05 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
ALGYŐ SK
1 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT.
Főnix-Szeged "B"
1 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
SZENT MIHÁLY KFT.
1 2019.01.12 10:50 Jegyzőköny
végleges
Főnix-Szeged "B"
CSENGELE KSE
1 2019.01.12 11:25 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 "B" Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTESI KINIZSI SZITE
MOCORGÓ UFC
2 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
HFC "B"
CSONGRÁD TSE
2 2019.01.12 13:35 Jegyzőköny
végleges
HFC "B"
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2019.01.12 14:10 Jegyzőköny
végleges
CSONGRÁD TSE
MOCORGÓ UFC
2 2019.01.12 14:45 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
CSONGRÁD TSE
2 2019.01.12 15:20 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
HFC "B"
2 2019.01.12 15:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 "B" Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
MUFC "C"
DESZK SC
3 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZŐREGI RSE
APÁTFALVA SC
3 2019.01.12 09:35 Jegyzőköny
végleges
SZŐREGI RSE
MUFC "C"
3 2019.01.12 10:10 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
DESZK SC
3 2019.01.12 10:45 Jegyzőköny
végleges
MUFC "C"
APÁTFALVA SC
3 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
SZŐREGI RSE
3 2019.01.12 11:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 "B" Zöld
mérkőzés ford. dátum státusz
RENDŐR TE "B"
Junior Sport KEAC
3 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD "A"
ALGYŐ SK
3 2019.01.12 12:35 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD "A"
RENDŐR TE "B"
3 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
Junior Sport KEAC
3 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "B"
ALGYŐ SK
3 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD "A"
Junior Sport KEAC
3 2019.01.12 14:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 "B" Piros
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNDOROZSMAI ESK
CSENGELE KSE
4 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ-Sándorfalva
KSE BALÁSTYA
4 2019.01.12 09:05 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ-Sándorfalva
KISKUNDOROZSMAI ESK
4 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
CSENGELE KSE
4 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
KSE BALÁSTYA
4 2019.01.12 10:50 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
KÉSZ-Sándorfalva
4 2019.01.12 11:25 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 "B" Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
HFC "B"
CSONGRÁD TSE
2 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
RENDŐR TE "B"
2 2019.01.12 14:45 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
HFC "B"
2 2019.01.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "B"
CSONGRÁD TSE
2 2019.01.12 16:15 Jegyzőköny
végleges
HFC "B"
RENDŐR TE "B"
2 2019.01.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
CSONGRÁD TSE
SZÉKKUTAS TC
2 2019.01.12 17:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 "B" Lila
mérkőzés ford. dátum státusz
ELITSPORT GOLD "B"
ALGYŐ SK
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
UTC "A"
UTC "B"
2 2019.01.12 08:45 Jegyzőköny
végleges
UTC "A"
ELITSPORT GOLD "B"
2 2019.01.12 09:30 Jegyzőköny
végleges
UTC "B"
ALGYŐ SK
2 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD "B"
UTC "B"
2 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
UTC "A"
2 2019.01.12 11:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT. "B"
SZEOL SC KFT. "A"
2 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. "A"
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2019.01.12 11:45 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "B"
SZEOL SC KFT. "B"
2 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "B"
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2019.01.12 13:15 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. "B"
SZENTESI KINIZSI SZITE
2 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT. "A"
MAROS-MENTI UFC "B"
2 2019.01.12 14:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 "B" Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT MIHÁLY KFT.
CSONGRÁD TSE
3 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
ÚJSZEGEDI TC
3 2019.01.12 09:45 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
SZENT MIHÁLY KFT.
3 2019.01.12 10:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC
CSONGRÁD TSE
3 2019.01.12 11:15 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT.
ÚJSZEGEDI TC
3 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
CSONGRÁD TSE
MOCORGÓ UFC
3 2019.01.12 12:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U17 "B" Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
APÁTFALVA SC
DESZK SC
3 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
APÁTFALVA SC
3 2019.01.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
DESZK SC
3 2019.01.12 15:15 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2019.01.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
3 2019.01.12 16:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U19 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTESI KINIZSI SZITE
MAROS-MENTI UFC "A"
3 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
3 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2019.01.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC "A"
3 2019.01.12 15:15 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
SZEOL SC KFT.
3 2019.01.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "A"
L-IT-SZEAC
3 2019.01.12 16:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Női U17 Kék
mérkőzés ford. dátum státusz
MOCORGÓ UFC
SZOLNOK FANATIC SE
3 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZÉKKUTAS TC
3 2019.01.12 12:45 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MOCORGÓ UFC
3 2019.01.12 13:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
SZOLNOK FANATIC SE
3 2019.01.12 14:15 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
SZÉKKUTAS TC
3 2019.01.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
3 2019.01.12 15:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Női U17 Rózsaszín
mérkőzés ford. dátum státusz
L-IT-SZEAC
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2019.01.12 09:30 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
SZENT MIHÁLY KFT.
3 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
L-IT-SZEAC
3 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
3 2019.01.12 11:45 Jegyzőköny
végleges
L-IT-SZEAC
SZENT MIHÁLY KFT.
3 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
KISKUNDOROZSMAI ESK
3 2019.01.12 13:15 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ
A csapat
25 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
Képviselő Kupa
A csapat
24 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-11 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DPASE "A"
DPASE "B"
1 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
KIAI DOJO SPORTEGYESÜLET
VBKE "C"
1 2019.01.12 09:05 Jegyzőköny
végleges
DPASE "A"
KIAI DOJO SPORTEGYESÜLET
1 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
DPASE "B"
VBKE "C"
1 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
DPASE "A"
VBKE "C"
1 2019.01.12 10:50 Jegyzőköny
végleges
KIAI DOJO SPORTEGYESÜLET
DPASE "B"
1 2019.01.12 11:25 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-11 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FEHÉRVÁRCSURGÓ SE
BODAJK SE
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
VBKE "A"
VBKE "B"
2 2019.01.12 08:35 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ SE
VBKE "A"
2 2019.01.12 09:10 Jegyzőköny
végleges
VBKE "B"
BODAJK SE
2 2019.01.12 09:45 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ SE
VBKE "B"
2 2019.01.12 10:20 Jegyzőköny
végleges
BODAJK SE
VBKE "A"
2 2019.01.12 10:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-11 F csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ISZKASZENTGYÖRGY KSE
LMSK
2 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS "A"
IKARUS "B"
2 2019.01.12 09:35 Jegyzőköny
végleges
ISZKASZENTGYÖRGY KSE
IKARUS "A"
2 2019.01.12 10:10 Jegyzőköny
végleges
LMSK
IKARUS "B"
2 2019.01.12 10:45 Jegyzőköny
végleges
ISZKASZENTGYÖRGY KSE
IKARUS "B"
2 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
IKARUS "A"
LMSK
2 2019.01.12 11:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-13 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DPASE "A"
DPASE "B"
2 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
FŐNIX BORDÓ
2 2019.01.12 12:35 Jegyzőköny
végleges
DPASE "A"
FŐNIX BORDÓ
2 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
DPASE "B"
IKARUS-MAROSHEGY
2 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
DPASE "A"
IKARUS-MAROSHEGY
2 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
FŐNIX BORDÓ
DPASE "B"
2 2019.01.12 14:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-13 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK SE
VBKE "A"
2 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
PÁTKA SK
VBKE "B"
2 2019.01.12 12:35 Jegyzőköny
végleges
BODAJK SE
PÁTKA SK
2 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
VBKE "B"
VBKE "A"
2 2019.01.12 13:45 Jegyzőköny
végleges
PÁTKA SK
VBKE "A"
2 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
BODAJK SE
VBKE "B"
2 2019.01.12 14:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-15 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK "A"
BODAJK "B"
2 2019.01.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ SE
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2 2019.01.12 16:35 Jegyzőköny
végleges
BODAJK "A"
FEHÉRVÁRCSURGÓ SE
2 2019.01.12 17:10 Jegyzőköny
végleges
BODAJK "B"
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2 2019.01.12 17:45 Jegyzőköny
végleges
BODAJK "A"
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2 2019.01.12 18:20 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ SE
BODAJK "B"
2 2019.01.12 18:55 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U15 2. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904/2
DANA GYŐRÚJFALU SE "A"
5 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
MITE
5 2019.01.12 14:50 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904/2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
5 2019.01.12 15:40 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE "A"
MITE
5 2019.01.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE "A"
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
5 2019.01.12 17:20 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904/2
MITE
5 2019.01.12 18:10 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U15 3. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904/1
MIHÁLYI SE
2 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAKILITI KSE
NEBULÓ FUTBALL SE
2 2019.01.12 08:50 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904/1
DUNAKILITI KSE
2 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
MIHÁLYI SE
NEBULÓ FUTBALL SE
2 2019.01.12 10:30 Jegyzőköny
végleges
MIHÁLYI SE
DUNAKILITI KSE
2 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
MTE 1904/1
NEBULÓ FUTBALL SE
2 2019.01.12 12:10 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 1. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNOSSOMORJA SE
MITE 2
4 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA SE
KÓNY SE
4 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
MITE 2
KÓNY SE
4 2019.01.12 15:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 2. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNSZIGET SE 1
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
3 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
MITE 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
3 2019.01.12 08:40 Jegyzőköny
végleges
KUNSZIGET SE 1
MITE 1
3 2019.01.12 09:20 Jegyzőköny
végleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
GYŐRSZENTIVÁN SE
3 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
MITE 1
3 2019.01.12 10:40 Jegyzőköny
végleges
KUNSZIGET SE 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
3 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 3. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNSZIGET SE 2
DUNASZEG SE
4 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
Baráti Futsal CSE
4 2019.01.12 13:40 Jegyzőköny
végleges
KUNSZIGET SE 2
DANA GYŐRÚJFALU SE
4 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
DUNASZEG SE
Baráti Futsal CSE
4 2019.01.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
4 2019.01.12 15:40 Jegyzőköny
végleges
KUNSZIGET SE 2
Baráti Futsal CSE
4 2019.01.12 16:20 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U11 1. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE 2
KÓNY SE
4 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA SE
MITE 2
4 2019.01.12 10:20 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA SE
KÓNY SE
4 2019.01.12 12:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-14 megyei futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC B
BALMAZÚJVÁROSI FC
3 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
DEAC A
DEBRECENI HONVÉD SE A
3 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
DASE
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2019.01.12 10:50 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 2019.01.12 11:20 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE B
DSI
3 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
HAJDÚSZOVÁTI SE
3 2019.01.12 13:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
3 2019.01.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-15 megyei futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC B
BALMAZÚJVÁROSI FC
3 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
DEAC A
HAJDÚHADHÁZI FK
3 2019.01.12 10:10 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 2019.01.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A
DSI
3 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
HAJDÚSZOVÁTI SE
3 2019.01.12 14:50 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-17 megyei futsal bajnokság A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC A
BALMAZÚJVÁROSI FC
3 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚHADHÁZI FK
DSI
3 2019.01.12 10:00 Jegyzőköny
végleges
DASE
DEBRECENI SPORT CLUB
3 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
DERECSKEI LSE
3 2019.01.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-17 megyei futsal bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC B
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
DEAC C
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2019.01.12 10:50 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
NYÍRADONY VVTK
3 2019.01.12 13:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
BERETTYÓÚJFALUI SE
3 2019.01.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-19 megyei futsal bajnokság A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE A
BALMAZÚJVÁROSI FC
3 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EAC
DSI
3 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
DASE
DEBRECENI SPORT CLUB
3 2019.01.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
DERECSKEI LSE
3 2019.01.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-19 megyei futsal bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC B
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
3 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
DEAC C
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
3 2019.01.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
NYÍRADONY VVTK
3 2019.01.12 14:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-11 megyei futsal kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
BERETTYÓÚJFALUI SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
DEBRECENI SPORT CLUB A
1 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
KONYÁRI SE
TÁLENT SE Mikepércs A
1 2019.01.12 08:35 Jegyzőköny
végleges
NFSE SÁRGA
BALMAZÚJVÁROSI FC B
1 2019.01.12 09:05 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
KONYÁRI SE
1 2019.01.12 09:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
NFSE SÁRGA
1 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
TÁLENT SE Mikepércs A
1 2019.01.12 09:45 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORT CLUB A
BALMAZÚJVÁROSI FC B
1 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
BERETTYÓÚJFALUI SE
TÁLENT SE Mikepércs A
1 2019.01.12 10:20 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
BALMAZÚJVÁROSI FC B
1 2019.01.12 10:50 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KONYÁRI SE
1 2019.01.12 10:55 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORT CLUB A
NFSE SÁRGA
1 2019.01.12 11:25 Jegyzőköny
végleges
TÁLENT SE Mikepércs B
DERECSKEI LSE B
1 2019.01.12 11:30 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
DEBRECENI SPORT CLUB B
1 2019.01.12 12:05 Jegyzőköny
végleges
TÁLENT SE Mikepércs B
HAJDÚSZOVÁTI SE
1 2019.01.12 12:40 Jegyzőköny
végleges
DERECSKEI LSE B
DEBRECENI SPORT CLUB B
1 2019.01.12 13:15 Jegyzőköny
végleges
TÁLENT SE Mikepércs B
DEBRECENI SPORT CLUB B
1 2019.01.12 13:50 Jegyzőköny
végleges
DERECSKEI LSE B
HAJDÚSZOVÁTI SE
1 2019.01.12 14:25 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-17 megyei futsal kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
1 2019.01.12 08:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
LOKI FOCISULI B
1 2019.01.12 08:45 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2019.01.12 09:30 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
LOKI FOCISULI B
1 2019.01.12 10:15 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
LOKI FOCISULI B
1 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2019.01.12 11:45 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U13 A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BODON FC Bélapátfalva
BODON FC Domoszló
3 2019.01.12 09:00 Jegyzőköny
végleges
BODON FC Eger
BODON FC Tarnalelesz
3 2019.01.12 09:40 Jegyzőköny
végleges
BODON FC Eger
BODON FC Domoszló
4 2019.01.12 10:20 Jegyzőköny
végleges
BODON FC Tarnalelesz
BODON FC Bélapátfalva
4 2019.01.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U19 D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FELSŐTÁRKÁNY SC
GYÖNGYÖSI AK
3 2019.01.12 08:30 Jegyzőköny
végleges
MÁTRAI SE