Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 01. 13

MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
ETO FC GYŐR
1 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA-ALEF HFC
MOL VIDI FC
1 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
ASTRA-ALEF HFC
FERENCVÁROSI TC
1 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
MOL VIDI FC
ETO FC GYŐR
1 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK HUNGÁRIA FC
SZENT MIHÁLY
1 2019.01.13 09:15 Jegyzőköny
végleges
HALADÁS VIKTÓRIA FC
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
1 2019.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
HALADÁS VIKTÓRIA FC
MTK HUNGÁRIA FC
1 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
SZENT MIHÁLY
1 2019.01.13 10:45 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. Középdöntő
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FUTBALL KFT.
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
1 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA HFC KFT.
MTK HUNGÁRIA FC
1 2019.01.13 11:15 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁR FC KFT.
SZENT MIHÁLY KFT.
1 2019.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
FTC ZRT.
SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
1 2019.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. 7. helyért
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FUTBALL KFT.
FEHÉRVÁR FC KFT.
1 2019.01.13 12:15 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. 5. helyért
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
SZENT MIHÁLY KFT.
1 2019.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. 3. helyért
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA HFC KFT.
FTC ZRT.
1 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB I-es Teremlabdarúgó-kupa 2019. Döntő
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK HUNGÁRIA FC
SZOMBATHELYI HALADÁS KFT.
1 2019.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U20
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
12 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
12 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
12 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
12 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I.osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
12 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
12 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
12 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
12 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSŐ-MONTAGE BFK
5 STARS ÉRDI VSE
10 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
HEGYVIDÉK -GERRZO
ELTE - BEAC
10 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
AIRNERGY FC
KELEN - FTC
10 2019.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
SCORE-GOAL KECSKEMÉTI FC
10 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
WSH-PALMFOOD TOLNA-MÖZS
TFSE
11 2019.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VIADUKT SE BIATORBÁGY
PAFC
12 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
KRSE-LUDOVIKA
ELTE-BEAC
12 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC
BÉKÉSCSABAI WANTED SC
12 2019.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
TOLNA-MÖZS
TFSE
11 2019.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 Izsák csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
1 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
SJE ALAPÍTVÁNY
KTE LA "B"
1 2019.01.13 09:20 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT 2006
KTE LA "A"
1 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
SJE ALAPÍTVÁNY
1 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
KEREKEGYHÁZI SE
KTE LA "B"
1 2019.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
KTE LA "A"
UFC KECSKEMÉT 2007
1 2019.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
KTE LA "B"
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
1 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
SJE ALAPÍTVÁNY
KEREKEGYHÁZI SE
1 2019.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT 2007
UFC KECSKEMÉT 2006
1 2019.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
KTE LA "A"
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
1 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT 2006
KEREKEGYHÁZI SE
1 2019.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT 2007
SJE ALAPÍTVÁNY
1 2019.01.13 12:40 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
UFC KECSKEMÉT 2006
1 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
KEREKEGYHÁZI SE
UFC KECSKEMÉT 2007
1 2019.01.13 13:20 Jegyzőköny
végleges
KTE LA "B"
KTE LA "A"
1 2019.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
UFC KECSKEMÉT 2007
1 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
SJE ALAPÍTVÁNY
KTE LA "A"
1 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
KTE LA "B"
UFC KECSKEMÉT 2006
1 2019.01.13 14:40 Jegyzőköny
végleges
KTE LA "A"
KEREKEGYHÁZI SE
1 2019.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT 2006
SJE ALAPÍTVÁNY
1 2019.01.13 15:20 Jegyzőköny
végleges
UFC KECSKEMÉT 2007
KTE LA "B"
1 2019.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 Kfh. A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FÉLEGYHÁZI TSI A
SC HÍRÖS-ÉP "B"
1 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
SCORE-GOAL KFT.
CSÓLYOSPÁLOSI FSE
1 2019.01.13 09:25 Jegyzőköny
végleges
FÉLEGYHÁZI TSI A
SCORE-GOAL KFT.
1 2019.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP "B"
CSÓLYOSPÁLOSI FSE
1 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
FÉLEGYHÁZI TSI A
CSÓLYOSPÁLOSI FSE
1 2019.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP "B"
SCORE-GOAL KFT.
1 2019.01.13 11:05 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 Kfh. B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FÉLEGYHÁZI TSI B
SC HÍRÖS-ÉP "A"
1 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
KUNSZÁLLÁS SE
KISKUNMAJSAI FC
1 2019.01.13 12:25 Jegyzőköny
végleges
FÉLEGYHÁZI TSI B
KUNSZÁLLÁS SE
1 2019.01.13 12:50 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP "A"
KISKUNMAJSAI FC
1 2019.01.13 13:15 Jegyzőköny
végleges
FÉLEGYHÁZI TSI B
KISKUNMAJSAI FC
1 2019.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP "A"
KUNSZÁLLÁS SE
1 2019.01.13 14:05 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 Baja (Vaskút) csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA 1
LUA 2
1 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE C
MÉHECSKÉK SE
1 2019.01.13 09:25 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC
KISKUNHALASI FC
1 2019.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
LUA 1
BÁCSALMÁSI PVSE C
1 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
LUA 2
MÉHECSKÉK SE
1 2019.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE C
SZILÁDY RFC
1 2019.01.13 11:05 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE
KISKUNHALASI FC
1 2019.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC
LUA 1
1 2019.01.13 11:55 Jegyzőköny
végleges
KISKUNHALASI FC
LUA 2
1 2019.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
LUA 1
MÉHECSKÉK SE
1 2019.01.13 12:45 Jegyzőköny
végleges
LUA 2
BÁCSALMÁSI PVSE C
1 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE
SZILÁDY RFC
1 2019.01.13 13:35 Jegyzőköny
végleges
KISKUNHALASI FC
LUA 1
1 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
LUA 2
SZILÁDY RFC
1 2019.01.13 14:25 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE C
KISKUNHALASI FC
1 2019.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U19 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
HARKÁNY SE
1 2019.01.13 12:50 Jegyzőköny
végleges
HARKÁNY SE
KÉTÚJFALUI SE
1 2019.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
SELLYE VSK
1 2019.01.13 14:10 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal - U13 - Sellye
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
BAKSAI SE
1 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
SZENTLŐRINCI SE
1 2019.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
BAKSAI SE
SZENTLŐRINCI SE
1 2019.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
SELLYE VSK
1 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-11 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYOMAENDRŐD GYLE
2 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZARVASI FC
2 2019.01.13 10:55 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2 2019.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐD GYLE
BÉKÉSCSABA UFC I.
2 2019.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZARVASI FC
2 2019.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2 2019.01.13 12:35 Jegyzőköny
végleges
SZARVASI FC
GYOMAENDRŐD GYLE
2 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2 2019.01.13 13:25 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC I.
SZARVASI FC
2 2019.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐD GYLE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2 2019.01.13 14:15 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-11 "D" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERÉNYI GYERMEK FC
KÖRÖSTARCSA KSK
2 2019.01.13 14:40 Jegyzőköny
végleges
ATLETICO BÉKÉSCSABA
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
2 2019.01.13 15:05 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 I.
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.13 15:55 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
OMTK-ULE 1913 I.
2 2019.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
ATLETICO BÉKÉSCSABA
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.13 16:45 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
OMTK-ULE 1913 I.
2 2019.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.13 17:35 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 I.
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.13 18:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
2 2019.01.13 18:25 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-13 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZARVASI FC
GYOMAENDRŐD GYLE
2 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
SZEGHALMI FC II.
2 2019.01.13 08:25 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐD GYLE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
2 2019.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC II.
SZARVASI FC
2 2019.01.13 09:15 Jegyzőköny
végleges
SZARVASI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ II.
2 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC II.
GYOMAENDRŐD GYLE
2 2019.01.13 10:05 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-13 "D" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERÉNYI GYERMEK FC
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT. II.
KÖRÖSTARCSA KSK
2 2019.01.13 13:55 Jegyzőköny
végleges
CSORVÁSI SK
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
ATLETICO BÉKÉSCSABA
GYULASPORT KFT. II.
2 2019.01.13 14:45 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
CSORVÁSI SK
2 2019.01.13 15:10 Jegyzőköny
végleges
BERÉNYI GYERMEK FC
GYULASPORT KFT. II.
2 2019.01.13 15:35 Jegyzőköny
végleges
CSORVÁSI SK
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.13 16:25 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT. II.
CSORVÁSI SK
2 2019.01.13 16:50 Jegyzőköny
végleges
ATLETICO BÉKÉSCSABA
KÖRÖSTARCSA KSK
2 2019.01.13 17:15 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-13 "E" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
GYULASPORT KFT. I.
2 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 I.
GROSICS AKADÉMIA I.
2 2019.01.13 08:25 Jegyzőköny
végleges
GROSICS AKADÉMIA I.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
2 2019.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT. I.
OMTK-ULE 1913 I.
2 2019.01.13 09:15 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE I.
OMTK-ULE 1913 I.
2 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
GROSICS AKADÉMIA I.
GYULASPORT KFT. I.
2 2019.01.13 10:05 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-15 "D" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ATLETICO BÉKÉSCSABA
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
2 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
BERÉNYI GYERMEK FC
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
2 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
2 2019.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
BERÉNYI GYERMEK FC
ATLETICO BÉKÉSCSABA
2 2019.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U15 "C" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUND 1
ÚJBUDA FC 1
2 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
EMERICUS KSE
GRUND 1
2 2019.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
ÚJBUDA FC 1
ASI DSE
2 2019.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
ELTE-BEAC
EMERICUS KSE
2 2019.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
ASI DSE
SOROKSÁR SC 1.
2 2019.01.13 17:20 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI 4.
ELTE-BEAC
2 2019.01.13 18:10 Jegyzőköny
végleges
SOROKSÁR SC 1.
MÉSZÖLY FOCISULI 4.
2 2019.01.13 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ ORSZÁGOS FUTSAL U15 "E" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE 2
SOROKSÁR SC 2
2 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
RKSK
CsHC 94 SE 2
2 2019.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
SOROKSÁR SC 2
MÉSZÖLY FOCISULI 5.
2 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
Újpest FC-220Volt 1
RKSK
2 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI 5.
VÁROSGAZDA UA 2
2 2019.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
II. KER. UFC 1
Újpest FC-220Volt 1
2 2019.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA 2
II. KER. UFC 1
2 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U11 "B" Lila
mérkőzés ford. dátum státusz
USE SZEGED "B"
RENDŐR TE "C"
2 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI "B"
ELITSPORT GOLD "B"
2 2019.01.13 08:35 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI "B"
USE SZEGED "B"
2 2019.01.13 09:10 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD "B"
RENDŐR TE "C"
2 2019.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
USE SZEGED "B"
ELITSPORT GOLD "B"
2 2019.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "C"
MÓRAVÁROSI KINIZSI "B"
2 2019.01.13 10:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U13 "B" Lila
mérkőzés ford. dátum státusz
USE "A"
ELITSPORT GOLD "B"
2 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
ÚJSZEGEDI TC
2 2019.01.13 14:35 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
USE "A"
2 2019.01.13 15:10 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC
ELITSPORT GOLD "B"
2 2019.01.13 15:45 Jegyzőköny
végleges
USE "A"
ÚJSZEGEDI TC
2 2019.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
ELITSPORT GOLD "B"
MÓRAHALOM VSE
2 2019.01.13 16:55 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
RENDŐR TE "A"
3 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "B"
HFC "A"
3 2019.01.13 13:45 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC "B"
SZEOL SC KFT.
3 2019.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
HFC "A"
RENDŐR TE "A"
3 2019.01.13 15:15 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
HFC "A"
3 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
RENDŐR TE "A"
MAROS-MENTI UFC "B"
3 2019.01.13 16:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 "B" Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
DESZK SC
CSENGELE KSE
3 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
MUFC "C"
APÁTFALVA SC
3 2019.01.13 08:45 Jegyzőköny
végleges
MUFC "C"
DESZK SC
3 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
3 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
APÁTFALVA SC
3 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
MUFC "C"
3 2019.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U15 "B" Zöld
mérkőzés ford. dátum státusz
ZSOMBÓ SE
MÓRAHALOM VSE
2 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
2 2019.01.13 08:45 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ZSOMBÓ SE
2 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
ZSOMBÓ SE
KSE BALÁSTYA
2 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAHALOM VSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2 2019.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal U19 "B" Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJSZEGEDI TC "A"
CSONGRÁD TSE
3 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
CSENGELE KSE
3 2019.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
ÚJSZEGEDI TC "A"
3 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
CSONGRÁD TSE
3 2019.01.13 11:15 Jegyzőköny
végleges
ÚJSZEGEDI TC "A"
CSENGELE KSE
3 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
CSONGRÁD TSE
SZÉKKUTAS TC
3 2019.01.13 12:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Női Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGEDI VSE
SZENT MIHÁLY KFT. U19
3 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
SZÉKKUTAS TC
3 2019.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
SZEGEDI VSE
3 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
SZENT MIHÁLY KFT. U19
3 2019.01.13 11:15 Jegyzőköny
végleges
SZEGEDI VSE
SZÉKKUTAS TC
3 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT. U19
MAROS-MENTI UFC
3 2019.01.13 12:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Női U17 Sárga
mérkőzés ford. dátum státusz
MUFC "A"
CSENGELE KSE
3 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT. U14
APÁTFALVA SC
3 2019.01.13 12:45 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT. U14
MUFC "A"
3 2019.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
3 2019.01.13 14:15 Jegyzőköny
végleges
MUFC "A"
APÁTFALVA SC
3 2019.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGELE KSE
SZENT MIHÁLY KFT. U14
3 2019.01.13 15:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Futsal Női U17 Lila
mérkőzés ford. dátum státusz
MUFC "B"
KSE BALÁSTYA
2 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
SZENT MIHÁLY KFT. U16
2 2019.01.13 09:45 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
MUFC "B"
2 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY KFT. U16
KSE BALÁSTYA
2 2019.01.13 11:15 Jegyzőköny
végleges
MUFC "B"
SZENT MIHÁLY KFT. U16
2 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
KSE BALÁSTYA
SZEOL SC KFT.
2 2019.01.13 12:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ
A csapat
25 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-11 E csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
BARACS SE
2 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
DUFK "A"
DUFK "B"
2 2019.01.13 12:35 Jegyzőköny
végleges
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
DUFK "B"
2 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
BARACS SE
DUFK "A"
2 2019.01.13 13:45 Jegyzőköny
végleges
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
DUFK "A"
2 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
DUFK "B"
BARACS SE
2 2019.01.13 14:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Futsal U-15 E csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUFK "A"
BARACS SE
2 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
DUFK "B"
2 2019.01.13 10:35 Jegyzőköny
végleges
DUFK "A"
DUFK "B"
2 2019.01.13 11:10 Jegyzőköny
végleges
BARACS SE
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
2 2019.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
DUFK "A"
ALBA KÖLYÖK EGYESÜLET
2 2019.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
BARACS SE
DUFK "B"
2 2019.01.13 12:55 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U15 1. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DANA GYŐRÚJFALU SE "B"
Baráti Futsal CSE
6 2019.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
KÓNY SE
JÁNOSSOMORJA
6 2019.01.13 09:20 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE "B"
BŐNYI SE
6 2019.01.13 10:10 Jegyzőköny
végleges
Baráti Futsal CSE
KÓNY SE
6 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
BŐNYI SE
6 2019.01.13 11:50 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE "B"
KÓNY SE
6 2019.01.13 12:40 Jegyzőköny
végleges
Baráti Futsal CSE
JÁNOSSOMORJA
6 2019.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
KÓNY SE
BŐNYI SE
6 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE "B"
JÁNOSSOMORJA
6 2019.01.13 15:10 Jegyzőköny
végleges
Baráti Futsal CSE
BŐNYI SE
6 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-14 megyei futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI HONVÉD SE B
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
4 2019.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEAC A
4 2019.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
DSI
DASE
4 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
NYÍRADONY VVTK
4 2019.01.13 10:50 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
DEAC B
4 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE A
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B
4 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
4 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-15 megyei futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEAC A
4 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
NYÍRADONY VVTK
4 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
DEAC B
4 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚHADHÁZI FK
BOCSKAI DSE BAGAMÉR
4 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
4 2019.01.13 16:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-17 megyei futsal bajnokság A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DASE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
4 2019.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORT CLUB
HAJDÚHADHÁZI FK
4 2019.01.13 10:50 Jegyzőköny
végleges
DSI
DEAC A
4 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
DERECSKEI LSE
4 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-17 megyei futsal bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRADONY VVTK
DEAC C
4 2019.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
4 2019.01.13 10:50 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
DEAC B
4 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI T.T.I.SZ.E.
BERETTYÓÚJFALUI SE
4 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-19 megyei futsal bajnokság A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DASE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
4 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI SPORT CLUB
DEBRECENI EAC
4 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
DSI
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE A
4 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
DERECSKEI LSE
4 2019.01.13 16:40 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-19 megyei futsal bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRADONY VVTK
DEAC C
4 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC B
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
4 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
DEAC B
4 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-13 megyei futsal kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRADONY VVTK
NYÍRLUGOSI SE
1 2019.01.13 08:30 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
NÁDUDVARI SE
1 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
TÉGLÁSI VSE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
1 2019.01.13 09:05 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
1 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
TÉGLÁSI VSE
1 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
NYÍRLUGOSI SE
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
1 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2019.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
1 2019.01.13 10:50 Jegyzőköny
végleges
NÁDUDVARI SE
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
1 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRLUGOSI SE
TÉGLÁSI VSE
1 2019.01.13 11:25 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
1 2019.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI C
TÁLENT SE Nyíradony
1 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
NÁDUDVARI SE
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2019.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI HONVÉD SE C
HAJDÚSÁMSONI TTISZE
1 2019.01.13 12:35 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI C
DEBRECENI HONVÉD SE C
1 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
TÁLENT SE Nyíradony
HAJDÚSÁMSONI TTISZE
1 2019.01.13 13:45 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI C
HAJDÚSÁMSONI TTISZE
1 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
TÁLENT SE Nyíradony
DEBRECENI HONVÉD SE C
1 2019.01.13 15:55 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-14 megyei futsal kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRRÉTUDVARI KSE
HAJDÚSZOVÁTI SE
1 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
LOKI FOCISULI
DERECSKEI LSE
1 2019.01.13 08:45 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
LOKI FOCISULI
1 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
DERECSKEI LSE
1 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
DERECSKEI LSE
1 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSZOVÁTI SE
LOKI FOCISULI
1 2019.01.13 11:45 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-15 megyei futsal kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
1 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
NÁDUDVARI SE
1 2019.01.13 13:50 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2019.01.13 14:40 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
NÁDUDVARI SE
1 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE A
NÁDUDVARI SE
1 2019.01.13 16:20 Jegyzőköny
végleges
PÜSPÖKLADÁNYI LE B
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2019.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U11 E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRAI SE II.
MÁTRADERECSKE SE
3 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
EGER PLUTÓ SE "B"
GYÖNGYÖSI AK "C"
3 2019.01.13 08:40 Jegyzőköny
végleges
EGER PLUTÓ SE "B"
MÁTRADERECSKE SE
4 2019.01.13 09:20 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK "C"
MÁTRAI SE II.
4 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U11 F-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK "D"
MÁTRAI SE III.
3 2019.01.13 10:50 Jegyzőköny
végleges
EGER PLUTÓ SE "A"
MÁTRAI SE I.
3 2019.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
EGER PLUTÓ SE "A"
MÁTRAI SE III.
4 2019.01.13 12:10 Jegyzőköny
végleges
MÁTRAI SE I.
GYÖNGYÖSI AK "D"
4 2019.01.13 12:50 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U13 B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BODON FC Recsk
BODON FC Pétervására
3 2019.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
MÁTRADERECSKE SE
SBTC KFT. "A"
3 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
MÁTRADERECSKE SE
BODON FC Pétervására
4 2019.01.13 15:00 Jegyzőköny
végleges
SBTC KFT. "A"
BODON FC Recsk
4 2019.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U13 D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRAI SE
EGER PLUTÓ SE "C"
3 2019.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
SBTC KFT. "B"
SZENT IMRE DSE B.gyarmat
3 2019.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
SBTC KFT. "B"
EGER PLUTÓ SE "C"
4 2019.01.13 17:50 Jegyzőköny
végleges
SZENT IMRE DSE B.gyarmat
MÁTRAI SE
4 2019.01.13 18:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U13 G-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TEHETSÉG SE "B"
FELSŐTÁRKÁNY SC
4 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK "A"
EGER PLUTÓ SE "A"
3 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
EGERSZALÓK SE
EGER PLUTÓ SE "A"
4 2019.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK "A"
EGERSZALÓK SE
5 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
EGER PLUTÓ SE "A"
FELSŐTÁRKÁNY SC
5 2019.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U13 H-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK "C"
EGER SE
3 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
ENERGIA SC "B"
MAKLÁR SE
3 2019.01.13 08:40 Jegyzőköny
végleges
ENERGIA SC "B"
EGER SE
4 2019.01.13 09:20 Jegyzőköny
végleges
MAKLÁR SE
GYÖNGYÖSI AK "C"
4 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U15 C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZBERÉNYI SE
HEVESTHERM HEVESI LSC
3 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
EGER PLUTÓ SE "E"
3 2019.01.13 09:50 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
HEVESTHERM HEVESI LSC
4 2019.01.13 10:40 Jegyzőköny
végleges
EGER PLUTÓ SE "E"
JÁSZBERÉNYI SE
4 2019.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U15 G-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK "B"
SBTC KFT. "B"
1 2019.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "A"
TEHETSÉG SE
1 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "A"
ATKÁRI SE
2 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
TEHETSÉG SE
SBTC KFT. "B"
2 2019.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
ATKÁRI SE
GYÖNGYÖSI AK "B"
3 2019.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal Fiú U15 H-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HERÉD LC
LŐRINCI VSC
1 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Petőfibánya"
SBTC KFT. "A"
1 2019.01.13 08:50 Jegyzőköny
végleges
HERÉD LC
FC HATVAN "B"
2 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
LŐRINCI VSC
SBTC KFT. "A"
2 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "B"
FC HATVAN "Petőfibánya"
3 2019.01.13 11:20 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal leány U13 A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN "Alközpont"
FC HATVAN "Szent István"
3 2019.01.13 15:10 Jegyzőköny
végleges
HATVANI GÓLIÁT DSE
SZOLNOK FANATIC SE
3 2019.01.13 15:50 Jegyzőköny
végleges
HATVANI GÓLIÁT DSE
FC HATVAN "Szent István"
4 2019.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
FC HATVAN "Alközpont"
4 2019.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal leány U11
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN "B"
EGER SE
2 2019.01.13 08:20 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Alközpont"
FC HATVAN "A"
3 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Szent István"
EGER SE
3 2019.01.13 09:40 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Szent István"
FC HATVAN "B"
4 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
FC HATVAN "A"
4 2019.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN "Alközpont"
4 2019.01.13 12:20 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
FC HATVAN "Alközpont"
5 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "Szent István"
GÖDÖLLŐI SK
5 2019.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN "A"
FC HATVAN "B"
5 2019.01.13 14:20 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom FUTSAL U13 G CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOMÓDI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
1 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYIGMÁNDI KSK
SZÁKSZENDI SE
1 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SZÁKSZENDI SE
1 2019.01.13 10:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYIGMÁNDI KSK
SZOMÓDI SE
1 2019.01.13 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZÁKSZENDI SE
SZOMÓDI SE
1 2019.01.13 11:00 Jegyzőköny
végleges
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
1 2019.01.13 11:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom FUTSAL U13 H CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÁCSI KINIZSI SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB II
1 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
ALMÁSFÜZITŐI SC
ETEI SE
1 2019.01.13 12:30 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI SPORT CLUB II
ETEI SE
1 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
ALMÁSFÜZITŐI SC
ÁCSI KINIZSI SC
1 2019.01.13 13:30 Jegyzőköny
végleges
ETEI SE
ÁCSI KINIZSI SC
1 2019.01.13 14:00 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI SPORT CLUB II
ALMÁSFÜZITŐI SC
1 2019.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 18. Férfi PMF7vége, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Ócsa VSE
Péceli SSE
1 2019.01.13 16:05 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Ócsa VSE
1 2019.01.13 17:25 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Péceli SSE
1 2019.01.13 18:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 13. Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Városgazda Up. Akadémia
Újlengyel DSE
7 2019.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
Ferihegy-Vecsés
Rákosmenti KSK
7 2019.01.13 15:50 Jegyzőköny
végleges
Airnergy FC I.
Szent Pál Akadémia HSE
7 2019.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC
Péceli SSE
7 2019.01.13 18:30 Jegyzőköny
végleges
Airnergy FC II.
Üllő SE
7 2019.01.13 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 13. Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Zsámboki SE
Sülysápi Gyerekfoci
7 2019.01.13 18:35 Jegyzőköny
végleges
Pest 13. Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Piliscsaba SE
Fogócska SE-Érd
7 2019.01.13 17:35 Jegyzőköny
végleges
Bodon Péter FC
Bolha-FTSE
7 2019.01.13 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 13. Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Püspökszilágy SE
Leányfalu SE
7 2019.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Pomáz-ICO SE I.
7 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
VS Dunakeszi
Pomáz-ICO SE II.
7 2019.01.13 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. Serdülő (U17-es) PMF7vége, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Veresegyház LUA
Kistarcsai VSC
7 2019.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
VS Dunakeszi
Gödi SE
7 2019.01.13 17:30 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK II.
Mogyoród FC
7 2019.01.13 18:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. Serdülő (U17-es) PMF7vége, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent István SE-OTP I.
KISE
7 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. Serdülő (U17-es) PMF7vége, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Lurkó Focimánia FK
Zsámboki SE
8 2019.01.13 12:15 Jegyzőköny
végleges
Kincsem Lovaspark SE
Jászberényi FC
8 2019.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
Sülysápi Gyerekfoci
Tápiószecső FC
8 2019.01.13 17:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. Serdülő (U17-es) PMF7vége, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UFC Gyömrő
Lurkó FC-Gyál
7 2019.01.13 09:00 Jegyzőköny
végleges
Felsőpakony KSE
Ferihegy-Vecsés
7 2019.01.13 10:20 Jegyzőköny
végleges
Üllő SE
Kakucs KSE
7 2019.01.13 11:40 Jegyzőköny
végleges
Városgazda Up. Akadémia
Szent István SE-OTP II.
7 2019.01.13 13:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. Serdülő (U17-es) PMF7vége, E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Bolha-FTSE I.
Bodon Péter FC
7 2019.01.13 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bolha-FTSE II.
Fogócska SE-Érd
7 2019.01.13 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. Serdülő (U17-es) PMF7vége, F-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZE-FI LSE
Piliscsaba SE
7 2019.01.13 17:00 Jegyzőköny
végleges
Angyalföldi SI DSE
Budakalászi MSE
7 2019.01.13 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. U13-as PMF7vége, I. osztály, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
D.keszi Kinizsi Futsal I.
Csakacsel Futsal I.
2 2019.01.13 15:30 Jegyzőköny
végleges
D.keszi Kinizsi Futsal II
Dunakanyar Régió UFC I.
2 2019.01.13 16:05 Jegyzőköny
végleges
UTE I.
D.keszi Kinizsi Futsal I.
2 2019.01.13 16:40 Jegyzőköny
végleges
UTE II.
D.keszi Kinizsi Futsal II
2 2019.01.13 17:15 Jegyzőköny
végleges
Csakacsel Futsal I.
UTE I.
2 2019.01.13 17:50 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar Régió UFC I.
UTE II.
2 2019.01.13 18:25 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK I.
Ikarus BSE III.
2 2019.01.13 13:40 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK II.
Ikarus BSE IV.
2 2019.01.13 14:15 Jegyzőköny
végleges
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK I.
2 2019.01.13 14:50 Jegyzőköny
végleges
UFC Gyömrő II.
Gödöllői SK II.
2 2019.01.13 15:25 Jegyzőköny
végleges
Ikarus BSE III.
UFC Gyömrő I.
2 2019.01.13 16:00 Jegyzőköny
végleges
Ikarus BSE IV.
UFC Gyömrő II.
2 2019.01.13 16:35 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. U13-as PMF7vége, I. osztály, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Asterix SC-Érd
Budaörs
2 2019.01.13 08:00 Jegyzőköny
végleges
Törökbálint LASE
Asterix SC-Érd
2 2019.01.13 08:45 Jegyzőköny
végleges
Budaörs
Törökbálint LASE
2 2019.01.13 09:30 Jegyzőköny
végleges
Aramis SE I.
Dunaharaszti MTK I.
2 2019.01.13 10:15 Jegyzőköny
végleges
Aramis SE II.
Dunaharaszti MTK II.
2 2019.01.13 10:50 Jegyzőköny
végleges
Érdi VSE I.
Aramis SE I.
2 2019.01.13 11:25 Jegyzőköny
végleges
Szigethalom SC I.
Aramis SE II.
2 2019.01.13 12:00 Jegyzőköny
végleges
Dunaharaszti MTK I.
Érdi VSE I.
2 2019.01.13 12:35 Jegyzőköny
végleges
Dunaharaszti MTK II.
Szigethalom SC I.
2 2019.01.13 13:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. U13-as PMF7vége, II. osztály, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Covritas-Gödöllő
Iklad KFC
2 2019.01.13 14:30 Jegyzőköny
végleges
Kerepesi VSE
Szada SE
2 2019.01.13 15:05 Jegyzőköny
végleges
Rubeola FC-Csömör
Covritas-Gödöllő
2 2019.01.13 15:40 Jegyzőköny
végleges
Szada SE
Kartal SE
2 2019.01.13 16:15 Jegyzőköny
végleges
Iklad KFC
Rubeola FC-Csömör
2 2019.01.13 16:50 Jegyzőköny
végleges
Kartal SE
Kerepesi VSE
2 2019.01.13 17:25 Jegyzőköny
végleges
Pest 8. U13-as PMF7vége, II. osztály, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószecső FC
Nagykáta SE