Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2022. 01. 15

MLSZ Férfi Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC-220VOLT
TFSE-BESTRONG
16 2022.01.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISTARCSAI VSC
DEBRECENI EGYETEMI AC
13 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
GYULAHÁZAI FUTSAL
RUBEOLA FC
13 2022.01.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISTARCSAI VSC
DEBRECENI EGYETEMI AC
13 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SG KECSKEMÉT FUTSAL
13 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
GYULAHÁZAI FUTSAL
RUBEOLA FC
13 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
9 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEAFC-MISKOLC
A STUDIO FUTSAL NYÍREGYHÁZA
9 2022.01.15 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZENT ISTVÁN SE
MÁDI FC
9 2022.01.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ACTIVTEK HFC-ÜLLŐ
BUDAÖRS - ENDO PLUS SERVICE
10 2022.01.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁLTAI SE
ALMÁSFÜZITŐI SC
9 2022.01.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROS
KALAFA FUTSAL
9 2022.01.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓI SPORTKLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
9 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U15
mérkőzés ford. dátum státusz
MISKOLCI VÉNUSZ
DEAC
11 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-20 FUTSAL BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉHECSKÉK SE
BÁCSALMÁSI PVSE
13 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNFÉLEGYHÁZA
IZSÁKI SSE
16 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-17 FUTSAL BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNFÉLEGYHÁZA
SOLTVADKERTI TE VARIENS
13 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-15 FUTSAL BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁCSALMÁSI PVSE
MÉLYKÚTI SE
13 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNFÉLEGYHÁZA
SOLTVADKERTI TE VARIENS
10 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun BAJAI TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BOSCH CAR SERVICE
MAXIM PAINTBALL-FITOHORM
8 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
MOBY FC
BÁCSKA BAU
8 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
MEROME KFT
R+M
8 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
MERKBAU-REVCO FC
LABD-ÁSZOK
8 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
OLD MERKBAU
SUGOVICA-PRECEPTUM
8 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun BAJAI TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
REZÉT SE
PEP TEAM ALKUSZ BAJA
7 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
PEP TEAM ALKUSZ BAJA
PANACO
8 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
TANERŐ-TIFFANY FC
FITOHORM AUTÓSZERVÍZ
8 2022.01.15 15:00 Jegyzőköny
végleges
FC BÁRSZALONNA
GIGÁSZOK
8 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
DETONATOR
EREDET-MALOM
8 2022.01.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
RETRO-SZEREMLE
REZÉT SE
8 2022.01.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal U-19 Tornasorozat
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC
SZEDERKÉNYI SE
1 2022.01.15 13:30 Jegyzőköny
végleges
BÓLYI SE
PEAC
1 2022.01.15 14:10 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
BÓLYI SE
1 2022.01.15 14:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal U-15 Tornasorozat
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
PMFC LEÁNY
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
PMFC LEÁNY
VILLÁNY TC
1 2022.01.15 09:40 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
BÓLYI SE
1 2022.01.15 10:20 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal U-13 Tornasorozat
mérkőzés ford. dátum státusz
HR-Rent KOZÁRMISLENY
SZÉKELYHIDI ULK SE
1 2022.01.15 08:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉKELYHIDI ULK SE
PÉCSI SPORTOLDA SE
1 2022.01.15 09:10 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
HR-Rent KOZÁRMISLENY
1 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal U-11 Tornasorozat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDERKÉNYI SE
BÓLYI SE
1 2022.01.15 12:35 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal U-09 Tornasorozat
mérkőzés ford. dátum státusz
HR-Rent KOZÁRMISLENY
PEAC
1 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
PEAC
SZEDERKÉNYI SE
1 2022.01.15 11:25 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
HR-Rent KOZÁRMISLENY
1 2022.01.15 12:05 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-19 Alapszakasz
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABAI MÁV SE "A"
TELEKGERENDÁSI SC
9 2022.01.15 09:30 Jegyzőköny
végleges
KONDOROSI TE
MEDGYESEGYHÁZA SE
9 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-17 Alapszakasz
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESEGYHÁZA SE
BERÉNYI GYERMEK FC
8 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT KFT.
SZEGHALMI FC
7 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Futsal U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
KONDOROSI TE
MEDGYESEGYHÁZA SE
7 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
GYOMAENDRŐD GYLE
6 2022.01.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST FUTSAL U-13 REGIONÁLIS RÁJÁTSZÁS KÖZÉPHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
CARVALHO BLA
CSAK A CSEL
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
CARVALHO BLA
ASI DSE
1 2022.01.15 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL
KISPEST SE I.
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST FUTSAL U-13 REGIONÁLIS RÁJÁTSZÁS FELSŐHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
KASTÉLYDOMBI SE
1 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE
SIMON ALAPÍTVÁNY II.
1 2022.01.15 15:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
SIMON ALAPÍTVÁNY II.
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
TFSE
KASTÉLYDOMBI SE
1 2022.01.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI FUTSAL U-15 REGIONÁLIS BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
CSŐ-MONTAGE BFC
-
SZABADNAP
13 2022.01.15 Lezáratlan
mérkőzés
REAC SPORTISKOLA SE
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
13 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
POSTÁS SE
TFSE-Bestrong
13 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC U15
VS DUNAKESZI
13 2022.01.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL SE
TÁPIÓ SE
13 2022.01.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ TÉLI FUTSAL U15 "A" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
SZENT ISTVÁN SE
1 2022.01.15 08:50 Jegyzőköny
végleges
CSHC 94 SE II.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1 2022.01.15 09:40 Jegyzőköny
végleges
SZENT ISTVÁN SE
CSHC 94 SE II.
1 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ TÉLI FUTSAL U17 "B" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád Kispályás Torna
mérkőzés ford. dátum státusz
Móratrade Téli Kupa Mórahalom
A1
15 2022.01.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U9 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEOL SC KFT.
DESZK SC
5 2022.01.15 08:30 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE
ZSOMBÓ SE
5 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE
5 2022.01.15 09:30 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
ZSOMBÓ SE
5 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
DESZK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE
5 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
SZEOL SC KFT.
ZSOMBÓ SE
5 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U15 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
APÁTFALVA SC
Szentesi Kinizsi SZITE
2 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
St. Mihály FC "A"
SZEOL SC "A"
7 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐI SPORTKÖR
HFC futsal U15
18 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U15 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁPÉ FŐNIX UTÁNPÓTLÁS LSC
Mocorgó UFC
10 2022.01.15 08:30 Jegyzőköny
végleges
Csengele KSE
KSE BALÁSTYA
7 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U17 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
Szentesi Kinizsi SZITE
SZEOL SC "A"
5 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U17 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
HFC futsal U16
Szegedi Pázsit SE
7 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL LEÁNY U19
mérkőzés ford. dátum státusz
ARANY BÁCSKA
HFC leány futsal U19
4 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL NŐI FELNŐTT
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI AMAZONOK
1912 BÉKÉSCSABA ELŐRE SE
2 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
M-FOCI KFT.
ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET
2 2022.01.15 10:50 Jegyzőköny
végleges
GYULAI AMAZONOK
ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET
2 2022.01.15 11:40 Jegyzőköny
végleges
M-FOCI KFT.
1912 BÉKÉSCSABA ELŐRE SE
2 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
1912 BÉKÉSCSABA ELŐRE SE
ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET
2 2022.01.15 13:20 Jegyzőköny
végleges
GYULAI AMAZONOK
M-FOCI KFT.
2 2022.01.15 14:10 Jegyzőköny
végleges
Fejér 6. Megyei Amatőrválogatottak Országos Nagypályás Tornája
mérkőzés ford. dátum státusz
Baranya M.-i Amatőrválogatott
Tolna Megyei Amatőrválogatott
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapesti Amatőrválogatott
Somogy Megyei Amatőrválogatott
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei Amatőrválogatott
Budapesti Amatőrválogatott
2 2022.01.15 14:45 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei Amatőrválogatott
Fejér Megyei Amatőrválogatott
2 2022.01.15 14:45 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Amatőrválogatott
Baranya M.-i Amatőrválogatott
3 2022.01.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-11 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁROSD "KÉK"
FEKETEHEGY "A"
3 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
KIAI DOJO
VBKE "A"
3 2022.01.15 09:35 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD "KÉK"
VBKE "A"
3 2022.01.15 10:10 Jegyzőköny
végleges
FEKETEHEGY "A"
KIAI DOJO
3 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD "KÉK"
KIAI DOJO
3 2022.01.15 11:20 Jegyzőköny
végleges
VBKE "A"
FEKETEHEGY "A"
3 2022.01.15 11:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-11 C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁROSD "SÁRGA"
TÁC-CSŐSZ
3 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
FEKETEHEGY "B"
VBKE "B"
3 2022.01.15 13:05 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD "SÁRGA"
VBKE "B"
3 2022.01.15 13:40 Jegyzőköny
végleges
TÁC-CSŐSZ
FEKETEHEGY "B"
3 2022.01.15 14:15 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD "SÁRGA"
FEKETEHEGY "B"
3 2022.01.15 14:50 Jegyzőköny
végleges
VBKE "B"
TÁC-CSŐSZ
3 2022.01.15 15:25 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-11 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FEHÉRVÁRCSURGÓ
MÓR
2 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
BODAJK
VBKE "C"
2 2022.01.15 09:35 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
VBKE "C"
2 2022.01.15 10:10 Jegyzőköny
végleges
MÓR
BODAJK
2 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
BODAJK
2 2022.01.15 11:20 Jegyzőköny
végleges
VBKE "C"
MÓR
2 2022.01.15 11:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-11 E csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GÁRDONY "SÁRGA"
KÁPOLNÁSNYÉK
2 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
VBKE "D"
BICSKE "SÁRGA"
2 2022.01.15 09:35 Jegyzőköny
végleges
GÁRDONY "SÁRGA"
BICSKE "SÁRGA"
2 2022.01.15 10:10 Jegyzőköny
végleges
KÁPOLNÁSNYÉK
VBKE "D"
2 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
GÁRDONY "SÁRGA"
VBKE "D"
2 2022.01.15 11:20 Jegyzőköny
végleges
BICSKE "SÁRGA"
KÁPOLNÁSNYÉK
2 2022.01.15 11:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-13 A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BARACS
SÁROSD "KÉK"
1 2022.01.15 08:00 Jegyzőköny
végleges
KIAI DOJO
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
1 2022.01.15 08:35 Jegyzőköny
végleges
BARACS
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
1 2022.01.15 09:10 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD "KÉK"
KIAI DOJO
1 2022.01.15 09:45 Jegyzőköny
végleges
BARACS
KIAI DOJO
1 2022.01.15 10:20 Jegyzőköny
végleges
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SÁROSD "KÉK"
1 2022.01.15 10:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-13 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FEHÉRVÁRCSURGÓ
MÓR
1 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
BAKONYCSERNYE
BODAJK
1 2022.01.15 13:05 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
BODAJK
1 2022.01.15 13:40 Jegyzőköny
végleges
MÓR
BAKONYCSERNYE
1 2022.01.15 14:15 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
BAKONYCSERNYE
1 2022.01.15 14:50 Jegyzőköny
végleges
BODAJK
MÓR
1 2022.01.15 15:25 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-15 A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BARACS
SÁROSD
2 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
KIAI DOJO
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2 2022.01.15 12:35 Jegyzőköny
végleges
BARACS
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2 2022.01.15 13:10 Jegyzőköny
végleges
SÁROSD
KIAI DOJO
2 2022.01.15 13:45 Jegyzőköny
végleges
BARACS
KIAI DOJO
2 2022.01.15 14:20 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
SÁROSD
2 2022.01.15 14:55 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei Futsal Tornarendszerű Bajnokság U-15 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FEHÉRVÁRCSURGÓ
MÓR
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
MÓR
BODAJK
1 2022.01.15 16:35 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁRCSURGÓ
BODAJK
1 2022.01.15 17:10 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U20
mérkőzés ford. dátum státusz
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
11 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE
LDSE
15 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U17
mérkőzés ford. dátum státusz
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
5 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
9 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U15
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐNY SE
STFK
9 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
KÓPHÁZA SE
Credobus Tehetségközpont
2 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Credobus Tehetségközpont II.
PETŐHÁZI SE
10 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNOSSOMORJA
KÓPHÁZA SE
2 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
PETŐHÁZI SE
KÓPHÁZA SE
2 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2 2022.01.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
7 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
7 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
Dana GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
7 2022.01.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
Credobus Tehetségközpont II.
HEGYESHALMI SC 1931
9 2022.01.15 11:30 Jegyzőköny
végleges
Dana GYŐRÚJFALU SE II.
HEGYESHALMI SC 1931
9 2022.01.15 12:20 Jegyzőköny
végleges
Credobus Tehetségközpont II.
Dana GYŐRÚJFALU SE II.
9 2022.01.15 13:10 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-20
mérkőzés ford. dátum státusz
HTE SPORT NONPROFIT KFT.
Nádudvari SE
5 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
DASE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
11 2022.01.15 13:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
DASE
MVFC Berettyóújfalu
3 2022.01.15 14:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Futsal U13 bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZÁROKSZÁLLÁSI VSE
Mátrai SE
5 2022.01.15 12:20 Jegyzőköny
végleges
Heves Téli Kupa "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
ATKÁRI SE
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK
JVSE-Rosenberger
1 2022.01.15 15:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Téli Kupa "D" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PALOTÁS SE
FC HATVAN U19
1 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
HERÉD LK
APCI TE
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Téli Kupa "E" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HEVESI LSC
Istenmezeje SE 1926
1 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Téli Kupa "F" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FÜZESABONY SC
Tarnamente SSZE
1 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
EGERSZALÓK SE
POROSZLÓ SE
1 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom FUTSAL FIÚ U-14 DÖNTŐ
mérkőzés ford. dátum státusz
KOMÁROM VSE
Tatabányai Vasas
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
ÁSZÁR KSE
TATABÁNYAI SC II.
1 2022.01.15 09:35 Jegyzőköny
végleges
KOMÁROM VSE
ÁSZÁR KSE
1 2022.01.15 10:10 Jegyzőköny
végleges
Tatabányai Vasas
TATABÁNYAI SC II.
1 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI SC II.
KOMÁROM VSE
1 2022.01.15 11:20 Jegyzőköny
végleges
ÁSZÁR KSE
Tatabányai Vasas
1 2022.01.15 11:55 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom FUTSAL FIÚ U-16 DÖNTŐ
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
TATABÁNYAI SC I.
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
TATAI AC II.
TATABÁNYAI SC II.
1 2022.01.15 09:45 Jegyzőköny
végleges
DOROGI FC
KOMÁROM VSE I.
1 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
TATAI AC II.
TATABÁNYAI SC I.
1 2022.01.15 11:15 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI SC II.
KOMÁROM VSE I.
1 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom FUTSAL FFI FELN A CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÁCSI KINIZSI SC
KÖRNYE SE II.
1 2022.01.15 13:15 Jegyzőköny
végleges
SÜTTŐI SC
NASZÁLY SE
1 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
ÁCSI KINIZSI SC
SÜTTŐI SC
1 2022.01.15 14:45 Jegyzőköny
végleges
KÖRNYE SE II.
NASZÁLY SE
1 2022.01.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
NASZÁLY SE
ÁCSI KINIZSI SC
1 2022.01.15 16:15 Jegyzőköny
végleges
SÜTTŐI SC
KÖRNYE SE II.
1 2022.01.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom FUTSAL FFI FELN B CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRNYE SE I.
LÁBATLANI ESE
1 2022.01.15 13:30 Jegyzőköny
végleges
BAKONYSÁRKÁNYI SE
TOKOD SE
1 2022.01.15 14:15 Jegyzőköny
végleges
KÖRNYE SE I.
BAKONYSÁRKÁNYI SE
1 2022.01.15 15:00 Jegyzőköny
végleges
LÁBATLANI ESE
TOKOD SE
1 2022.01.15 15:45 Jegyzőköny
végleges
TOKOD SE
KÖRNYE SE I.
1 2022.01.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
BAKONYSÁRKÁNYI SE
LÁBATLANI ESE
1 2022.01.15 17:15 Jegyzőköny
végleges
Pest 16. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
Tura VSK
Gödöllői SK
1 2022.01.15 14:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 16. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, középház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Ikarus BSE
Pomázi Focisuli SE
1 2022.01.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 16. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, középház, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykáta SE
Ferihegy-Vecsés
1 2022.01.15 18:40 Jegyzőköny
végleges
Bolha FTSE-Tárnok
Jászberényi FC
1 2022.01.15 18:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 16. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, alsóház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Mogyoród FC
SZE-FI LSE II.
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Pest 16. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, alsóház, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
JVSE-Rosenberger
Zsámboki SE
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
Jászberényi SE
VS Dunakeszi
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
La Escuela Futsal Club
Sülysápi Gyerekfoci
1 2022.01.15 17:20 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK
Kastélydombi SE
1 2022.01.15 17:20 Jegyzőköny
végleges
Asterix SC-Érd
Monori SE
1 2022.01.15 18:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, középház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent István SE-OTP Bank
Dunakanyar Régió UFC
1 2022.01.15 15:40 Jegyzőköny
végleges
Ikarus BSE
Jászberényi FC
1 2022.01.15 17:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, középház, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Fogócska SE
Ferihegy-Vecsés
1 2022.01.15 14:40 Jegyzőköny
végleges
Rabel Fanatic
Százhalombattai VUK SE
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, alsóház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödi SE
Aszód FC Utánpótlásért
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Mogyoródi KSK-Fót
Szadai SE
1 2022.01.15 14:40 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar SE-Szentendre
Kerepesi VSE
1 2022.01.15 17:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, alsóház, Délnyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Diósdi TC
AC Villám
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Érd VSE
Kakucs KSE
1 2022.01.15 13:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, alsóház, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Aranyszarvas SE
Tápiószőlősi KSE
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Jászfényszaru VSE
Zsámboki SE
1 2022.01.15 11:40 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE
JVSE-Rosenberger
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK I.
Budakalászi MSE
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi FC
Szigethalom SC
1 2022.01.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, középház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakanyar SE-Szentendre I.
SZE-FI LSE
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
UTE I.
UTE II.
1 2022.01.15 14:20 Jegyzőköny
végleges
Csakacsel Futsal
Pomáz-ICO SE
1 2022.01.15 14:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, középház, Délkelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK II.
Szadai SE
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
1 2022.01.15 10:20 Jegyzőköny
végleges
Kerepesi VSE
Jászberényi SE
1 2022.01.15 13:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, középház, Délnyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Érd VSE II.
AC Villám
1 2022.01.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
Kastélydombi SE
Kincsem Futsal I.
1 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, alsóház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
VS Dunakeszi U14-U15
Nagykovácsi USE
1 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE
Pomázi Focisuli SE
1 2022.01.15 15:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, alsóház, Délkelet
mérkőzés ford. dátum státusz
JVSE-Rosenberger
Pénzügyőr SE
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Zsámboki SE
Inárcs VSE
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Újhartyán VSE
SK Tóalmás
1 2022.01.15 14:40 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK "kék"
MTK Budapest "kék"
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
MTK Budapest "kék"
Gödöllői SK "fehér"
1 2022.01.15 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK "fehér"
Gödöllői SK "kék"
1 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, felsőház, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Bolha FTSE-Tárnok
Dunaharaszti MTK I.
1 2022.01.15 09:20 Jegyzőköny
végleges
Budakeszi LA
Bolha FTSE-Tárnok
1 2022.01.15 10:15 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE
Taksony SE
1 2022.01.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
Dunaharaszti MTK I.
Budakeszi LA
1 2022.01.15 11:10 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE II.
Nagykáta SE
1 2022.01.15 11:35 Jegyzőköny
végleges
Taksony SE
Péceli SSE II.
1 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, középház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakanyar SE-Szentendre II.
Ikarus BSE "fehér"
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Ikarus BSE "fehér"
Dunakanyar Régió UFC II.
1 2022.01.15 09:55 Jegyzőköny
végleges
Csakacsel Futsal
Nagykovácsi USE
1 2022.01.15 10:20 Jegyzőköny
végleges
Dunakanyar Régió UFC II.
Dunakanyar SE-Szentendre II.
1 2022.01.15 10:50 Jegyzőköny
végleges
VS Dunakeszi Futsal
Csakacsel Futsal
1 2022.01.15 11:15 Jegyzőköny
végleges
Nagykovácsi USE
VS Dunakeszi Futsal
1 2022.01.15 12:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, középház, Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
Ferihegy-Vecsés
Kincsem Futsal I.
1 2022.01.15 08:00 Jegyzőköny
végleges
Kincsem Futsal I.
Kincsem Futsal II.
1 2022.01.15 08:55 Jegyzőköny
végleges
Kincsem Futsal II.
Ferihegy-Vecsés
1 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
Kartal SE
Tura VSK
1 2022.01.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
Aszód FC Utánpótlásért
Kartal SE
1 2022.01.15 11:35 Jegyzőköny
végleges
Tura VSK
Aszód FC Utánpótlásért
1 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC
Rubeola FC
1 2022.01.15 13:20 Jegyzőköny
végleges
Mogyoródi KSK
Kistarcsai VSC
1 2022.01.15 14:15 Jegyzőköny
végleges
Rubeola FC
Mogyoródi KSK
1 2022.01.15 15:10 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, középház, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
MKFC-Szigetszentmiklós
VSK Tököl
1 2022.01.15 08:00 Jegyzőköny
végleges
Szigethalom SC
MKFC-Szigetszentmiklós
1 2022.01.15 08:55 Jegyzőköny
végleges
VSK Tököl
Szigethalom SC
1 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
Pénzügyőr SE
Dunaharaszti MTK II.
1 2022.01.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
Dunaharaszti MTK II.
Jászberényi FC
1 2022.01.15 11:35 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi FC
Pénzügyőr SE
1 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, alsóház, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Ikarus BSE "kék"
Kerepesi VSE
1 2022.01.15 08:00 Jegyzőköny
végleges
Tökmag FS
Ikarus BSE "kék"
1 2022.01.15 08:55 Jegyzőköny
végleges
Kerepesi VSE
Tökmag FS
1 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
BMC
Talent 2019 SE
1 2022.01.15 11:40 Jegyzőköny
végleges
Piliscsabai SE
BMC
1 2022.01.15 12:35 Jegyzőköny
végleges
Talent 2019 SE
Piliscsabai SE
1 2022.01.15 13:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, alsóház, Délkelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci
Péceli SSE I.
1 2022.01.15 08:00 Jegyzőköny
végleges
Gyáli BKSE
Sülysápi Gyerekfoci
1 2022.01.15 08:55 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE I.
Gyáli BKSE
1 2022.01.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
Pest 11. Pest Megyei U13-as Futsal7vége, II. osztály, alsóház, Délnyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Asterix SC-Érd
Százhalombattai VUK SE I.
1 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Dömsödi USE
Asterix SC-Érd
1 2022.01.15 12:55 Jegyzőköny
végleges
Százhalombattai VUK SE I.
Dömsödi USE
1 2022.01.15 13:50 Jegyzőköny
végleges
Pest 5. Pest Megyei Leány (U17-es) Futsal7vége, felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
FC Hatvan
Jászberényi FC
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Szolnok Fanatic SE
Érd VSE
1 2022.01.15 13:20 Jegyzőköny
végleges
Pest 5. Pest Megyei Leány (U17-es) Futsal7vége, alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykáta SE
Újpest FC-220Volt
1 2022.01.15 13:20 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal U-11 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Siófoki Bányász SE "A"
Siófoki Bányász SE "B"
15 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
SGYFE
MARCALI VFC
15 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Zamárdi Petőfi SE
Balatonkeresztúr
15 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONI VASAS SE
SGYFE
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
MARCALI VFC
Siófoki Bányász SE "A"
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Siófoki Bányász SE "B"
Zamárdi Petőfi SE
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Siófoki Bányász SE "A"
BALATONI VASAS SE
17 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
SGYFE
Balatonkeresztúr
17 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Siófoki Bányász SE "B"
MARCALI VFC
17 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal U-11 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagyatád FC
Kiskorpádi SE
17 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Kaposvölgye LUE "B"
Kaposfüred SC
17 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
BFLA
Nagybajom AC
17 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Kaposvölgye LUE "A"
Nagyatád FC
18 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Kaposfüred SC
BFLA
18 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Kiskorpádi SE
Kaposvölgye LUE "B"
18 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Kaposvölgye LUE "A"
Kaposvölgye LUE "B"
19 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Nagybajom AC
Kaposfői Kiske
19 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Kiskorpádi SE
BFLA
19 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal U-13 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Zamárdi Petőfi SE
MARCALI VFC
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Somogysárd SE.
Siófoki Bányász SE "A"
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Siófoki Bányász SE "B"
SGYFE
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal U-13 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Kaposvölgye LUE "B"
NAGYATÁDI FC
11 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
KISKORPÁDI SE
NAGYBAJOMI AC
11 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYBAJOMI AC
Kaposvölgye LUE "A"
12 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYATÁDI FC
KISKORPÁDI SE
12 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Kaposvölgye LUE A
Zamárdi Petőfi SE
14 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
IGAL SE
Siófoki Bányász SE "B"
14 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Kaposfüred SC
MARCALI VFC
11 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Somogysárd SE.
KAPOSFŐI KISKE
11 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Futsal Leány U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagyatád FC
FC BARCS "B"
8 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Balatonberényi KSE
BFLA "B"
8 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U17 Futsal Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
`VIKTÓRIA` ULE
KOCSORD SE
21 2022.01.15 12:15 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U15 Futsal Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK B
JÁNKMAJTIS KSE
16 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
`VIKTÓRIA` ULE A
JÁNKMAJTIS KSE
18 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
MÁTÉSZALKAI MTK A
KOCSORD SE
20 2022.01.15 11:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U17 Futsal Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRBÁTORI LSE
CSENGER PETŐFI DSZSE
11 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U19 Futsal Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRBÁTORI LSE
NYÍRSÉG NSC
11 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U13 Futsal Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
KOCSORD SE
CSENGER PETŐFI DSZSE
8 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER FC
JÁNKMAJTIS KSE
12 2022.01.15 09:35 Jegyzőköny
végleges
KOCSORD SE
`VIKTÓRIA` ULE
16 2022.01.15 10:10 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZSE
JÁNKMAJTIS KSE
10 2022.01.15 10:45 Jegyzőköny
végleges
CSENGER FC
`VIKTÓRIA` ULE
6 2022.01.15 11:20 Jegyzőköny
végleges
KOCSORD SE
JÁNKMAJTIS KSE
4 2022.01.15 11:55 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZSE
`VIKTÓRIA` ULE
4 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei futsal bajnokság U15
mérkőzés ford. dátum státusz
ASE PAKS
SZEKSZÁRDI UFC
8 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U13 bajnokság Alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE ZOMBA
TOLNA-MÖZS FSE
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
MAJOSI SE
DOMBÓVÁRI FE A
1 2022.01.15 09:45 Jegyzőköny
végleges
KSE ZOMBA
MAJOSI SE
1 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
TOLNA-MÖZS FSE
DOMBÓVÁRI FE A
1 2022.01.15 11:15 Jegyzőköny
végleges
KSE ZOMBA
DOMBÓVÁRI FE A
1 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
TOLNA-MÖZS FSE
MAJOSI SE
1 2022.01.15 12:45 Jegyzőköny
végleges
Veszprém VEHIR.hu Téli Kupa Ajka
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜMEG VSE
AJKA KRISTÁLY SE
2 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
MAGYARPOLÁNY SE
BALATONEDERICS SC
2 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
HERENDI PSK
CSABRENDEK FC
2 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém VEHIR.hu Téli Kupa Pápa
mérkőzés ford. dátum státusz
BKSE
PÁPAI ELC "B"
2 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém VEHIR.hu Téli Kupa Pét
mérkőzés ford. dátum státusz
ŐSI PSE
PÉTI MTE
2 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT. U20 Futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARPOLÁNY SE
TIAC VSE
1 2022.01.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
FŰZFŐI AK
2 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém Balatonfüredi Terembajnokság I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁDOGOS
HENTELLÉR
1 2022.01.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
PD TRUCK & SCHMIDT
KERTDOKI ALSÓÖRS
1 2022.01.15 17:45 Jegyzőköny
végleges
AROMAX
REFI
1 2022.01.15 19:15 Jegyzőköny
végleges
Veszprém Balatonfüredi Terembajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NÍVÓ
ZIBUNDA
1 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
COSMOS
POCCA PINCE
1 2022.01.15 14:45 Jegyzőköny
végleges
ELDORADO
BALATONSZEPEZD ÖKSC
1 2022.01.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
ABA WOOD
LÉNÁRT AUTÓ-MISZTIQUM
1 2022.01.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém Balatonfüredi Terembajnokság III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
AUTÓGENERÁL FC JUNIOR
CSELZI FC
1 2022.01.15 11:45 Jegyzőköny
végleges
RED SCORPIONS PÉCSELY
KISPÁLYÁSOK
1 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
TÓTVÁZSONY
GENEZIS TRANS
1 2022.01.15 13:15 Jegyzőköny
végleges
LAZY IC
V. M. I.
1 2022.01.15 16:15 Jegyzőköny
végleges
Zala FUTSAL U11
mérkőzés ford. dátum státusz
TÜRJE SE
TESKÁND KSE I.
2 2022.01.15 09:30 Jegyzőköny
végleges
KINIZSI SK GYENESDIÁS
LENTI TORNA EGYLET I.
1 2022.01.15 10:00 Jegyzőköny
végleges
TESKÁND KSE I.
KINIZSI SK GYENESDIÁS
4 2022.01.15 10:30 Jegyzőköny
végleges
TÜRJE SE
ZUSC
4 2022.01.15 11:00 Jegyzőköny
végleges
LENTI TORNA EGYLET I.
TESKÁND KSE I.
3 2022.01.15 11:30 Jegyzőköny
végleges
KINIZSI SK GYENESDIÁS
TÜRJE SE
5 2022.01.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
LENTI TORNA EGYLET I.
ZUSC
3 2022.01.15 12:30 Jegyzőköny
végleges
ZUSC
KINIZSI SK GYENESDIÁS
3 2022.01.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
LENTI TORNA EGYLET I.
TÜRJE SE
2 2022.01.15 13:30 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->