Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 29. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
PAJOR DÁNIEL
Pereg SE 4 3  
2
VÁRFALVI LÁSZLÓ
Taksony SE II. 9 2  
3
BÁNSZKI VIKTOR
Monori SE 8 2  
4
LENGYEL KRISZTIÁN
Dunavarsányi TE II. 6 2  
5
BATHÓ ÁKOS
Dunavarsányi TE II. 4 2  
5
ORGOVÁN KRISZTIÁN
Pereg SE 4 2  
5
URBÁN GÁBOR
Alsónémedi SE 4 2  
8
HORVÁTH KRISZTIÁN
FC Dabas II. 3 2  
8
KOVÁCS RICHÁRD
Örkény SE 3 2  
10
JUHÁSZ BERTALAN
Pereg SE 0 2  
11
BATHÓ KÁROLY
Dunavarsányi TE II. 8 1  
11
PIRISI DÁNIEL
Dunavarsányi TE II. 8 1  
13
FÓGEL RÓBERT
Újhartyán VSE 7 1  
13
UBORNYÁK JÓZSEF
Örkény SE 7 1  
15
BÁLINT ZOLTÁN
Újhartyán VSE 6 1  
15
BEREGSZÁSZI BÉLA
Örkény SE 6 1  
15
KOVÁCS BENCE
Alsónémedi SE 6 1  
15
TÓTH SOMA
Pereg SE 6 1  
19
ERDŐS BÁLINT
Pereg SE 5 1  
19
GAVREA EDUÁRD
Bugyi SE 5 1  
21
BARTHA KRISZTIÁN
Alsónémedi SE 4 1  
21
BÖDŐ DOMINIC
Bugyi SE 4 1  
21
CEMMEL PÉTER
Újhartyán VSE 4 1  
21
HÁMORY ZOLTÁN
Aranyszarvas SE 4 1  
21
KALINA MARTIN
Péteri KSK 4 1  
21
VÁRDAI KRISZTIÁN
Újhartyán VSE 4 1  
27
ÉZSIÁS BARNABÁS
Dunavarsányi TE II. 3 1  
27
FÖLDI ATTILA
Tápiószele SE 3 1  
27
KÓBOR CSABA
Bugyi SE 3 1  
27
MILLER GYÖRGY
Törökbálinti TC 3 1  
27
ZSÍROS ÁDÁM
Örkény SE 3 1  
32
ANDRÁS ISTVÁN
Halásztelek FC 2 1  
32
FEHÉR ÁDÁM
FC Dabas II. 2 1  
32
KARDOS FERENC
Halásztelek FC 2 1  
32
MÁRTON ZSOLT
Újhartyán VSE 2 1  
32
MÓZES BALÁZS
Aranyszarvas SE 2 1  
32
OLÁH EMIL
Péteri KSK 2 1  
32
SZALACSI SÁNDOR
Pereg SE 2 1  
32
ZSIROS MÁRTON
Monori SE 2 1  
40
BALÁZS GERGELY
Alsónémedi SE 1 1  
40
CSORBA BENJAMIN
Halásztelek FC 1 1  
40
FERKA JÁNOS
Taksony SE II. 1 1  
40
KOVACSIK TIBOR
Alsónémedi SE 1 1  
40
NAGY GERGŐ
Aranyszarvas SE 1 1  
40
PÁSZTOR ALEX
Monori SE 1 1  
40
RIESZ DÁVID
FC Dabas II. 1 1  
40
SÁNDOR ÁDÁM
Alsónémedi SE 1 1  
40
SZENTGYÖRGYI RÓBERT
Monori SE 1 1  
40
VARGA BALÁZS
Alsónémedi SE 1 1  
50
GALAMBOS GÁBOR
Taksony SE II. 0 1  
50
JÁSZ-PAP NORBERT
Halásztelek FC 0 1  
50
KULCSÁR ZOLTÁN
Halásztelek FC 0 1  
50
LACZKÓ IMRE
Alsónémedi SE 0 1  
50
NEMÉNYI GERGŐ
Üllő SE 0 1  
50
SZÉCSI ATTILA
Örkény SE 0 1  
56
KMETYÓ MÁTÉ
FC Dabas II. 9 0  
57
KISS ISTVÁN
Péteri KSK 8 0  
57
SINKÓ BALÁZS
Üllő SE 8 0  
57
SZABÓ TIBOR
Taksony SE II. 8 0  
60
HÉGNER ZOLTÁN
Taksony SE II. 7 0  
60
JÓNÁS ROLAND
Tápiószele SE 7 0  
60
TÓTH ANDRÁS
Örkény SE 7 0  
60
WRÁBEL TIBOR
Újhartyán VSE 7 0  
64
BAJOR MÁRTON
Bugyi SE 6 0  
64
FIDLER PÉTER
Örkény SE 6 0  
64
HARSÁNYI BALÁZS
Halásztelek FC 6 0  
64
HORVÁTH ATTILA
Dunavarsányi TE II. 6 0  
64
HORVÁTH PÉTER
UFC Gyömrő 6 0  
64
JÓZSA MÁTÉ
Bugyi SE 6 0  
64
KISS CSABA
Tápiószele SE 6 0  
64
KREISZ PÉTER
Taksony SE II. 6 0  
64
LACZKÓ ATTILA
Péteri KSK 6 0  
64
MINDLER NORBERT
Törökbálinti TC 6 0  
64
SZEIBERT ANTAL
Örkény SE 6 0  
75
ÁRKOCSEVICS MILÁN
Halásztelek FC 5 0  
75
BARTHA KRISTÓF
Alsónémedi SE 5 0  
75
BÉRES KRISZTIÁN
Örkény SE 5 0  
75
DUDOK ÁDÁM
Aranyszarvas SE 5 0  
75
FEHÉR SZILÁRD
Tápiószele SE 5 0  
75
FORGÓ RAJMUND
Taksony SE II. 5 0  
75
GAÁL ZOLTÁN
Pereg SE 5 0  
75
GERHÁT TAMÁS
Aranyszarvas SE 5 0  
75
GYÖRVÁRI TIBOR
Alsónémedi SE 5 0  
75
KABLAWI MOHAMED
Újhartyán VSE 5 0  
75
KISS SZABOLCS
UFC Gyömrő 5 0  
75
KOLLÁR ÁDÁM
Dunavarsányi TE II. 5 0  
75
LAKI SÁNDOR
Tápiószele SE 5 0  
75
LÁZÁR ZOLTÁN
Monori SE 5 0  
75
LOVAS BALÁZS
UFC Gyömrő 5 0  
75
NAGY-JÁGER DÁVID
Bugyi SE 5 0  
75
NÉMETH ATTILA
Dunavarsányi TE II. 5 0  
75
OBRECZÁN DÁNIEL
Törökbálinti TC 5 0  
75
PINTÉR ANDRÁS
UFC Gyömrő 5 0  
75
SILVA LOPEZ
Üllő SE 5 0  
75
ULICSKA ZSOLT
Örkény SE 5 0  
75
ZSÍROS MARCELL
Örkény SE 5 0  
97
ANTAL DOMINIK
Taksony SE II. 4 0  
97
APRÓ JÓZSEF
Tápiószele SE 4 0  
97
ÁRVA ISTVÁN
Pereg SE 4 0  
97
BARTHA MÁRK
UFC Gyömrő 4 0  
97
BATIZI DÁNIEL
Monori SE 4 0  
97
BOBÁK NORBERT
Bugyi SE 4 0  
97
FARKAS KRISZTIÁN
FC Dabas II. 4 0  
97
FARKAS ROLAND
Újhartyán VSE 4 0  
97
GÁSPÁR ANDRÁS
Halásztelek FC 4 0  
97
HOLCZIMMER MÁRK
Dunavarsányi TE II. 4 0  
97
HOLCZIMMER PATRIK
Dunavarsányi TE II. 4 0  
97
HOLECZ DÁNIEL
FC Dabas II. 4 0  
97
JÓZAN LEVENTE
Alsónémedi SE 4 0  
97
KIRÁLY DÁVID
Monori SE 4 0  
97
KISS ÁDÁM
Tápiószele SE 4 0  
97
KISS DÁVID
FC Dabas II. 4 0  
97
KŐSZEGI ZOLTÁN
FC Dabas II. 4 0  
97
KRAJNC BALÁZS
Bugyi SE 4 0  
97
MATA PÉTER
FC Dabas II. 4 0  
97
MATYÓ MÁTÉ
UFC Gyömrő 4 0  
97
MESTER JÓZSEF
Aranyszarvas SE 4 0  
97
MÉSZÁROS ATTILA
Örkény SE 4 0  
97
MICHELLER BALÁZS
Taksony SE II. 4 0  
97
MRÁZ ISTVÁN
Újhartyán VSE 4 0  
97
POTEMKIN KÁROLY
Üllő SE 4 0  
97
PRIBÉK TIBOR
Újhartyán VSE 4 0  
97
RECHNITZER ISTVÁN
Üllő SE 4 0  
97
SÁNDOR KRISZTIÁN
Újhartyán VSE 4 0  
97
SERES EDUÁRD
Tápiószele SE 4 0  
97
SIMON ÁDÁM
UFC Gyömrő 4 0  
97
SULYOK VIKTOR
Üllő SE 4 0  
97
SZALAI JÓZSEF
Alsónémedi SE 4 0  
97
TARI ATTILA
Alsónémedi SE 4 0  
97
TŐKE KRISZTIÁN
Halásztelek FC 4 0  
97
VALENTA NORBERT
Pereg SE 4 0  
97
WÁGNER RÓBERT
Taksony SE II. 4 0  
97
ZENTAI MIHÁLY
Péteri KSK 4 0  
134
BARTA DÁVID
Üllő SE 3 0  
134
BODNÁR DÁNIEL
Üllő SE 3 0  
134
BOTLIK GÁBOR
Újhartyán VSE 3 0  
134
BÖJTI ANDRÁS
Üllő SE 3 0  
134
FALU ATTILA
Üllő SE 3 0  
134
FARKAS TAMÁS
Üllő SE 3 0  
134
FODOR GERGELY
FC Dabas II. 3 0  
134
GÁBOR ATTILA
Monori SE 3 0  
134
HAJRIZI ALBERT
Pereg SE 3 0  
134
HORVÁTH SZABOLCS
Péteri KSK 3 0  
134
HUSZÁR OTTÓ
Pereg SE 3 0  
134
KALINA TAMÁS
Üllő SE 3 0  
134
KOVÁCS NORBERT
Taksony SE II. 3 0  
134
KURGYIS RÓBERT
Monori SE 3 0  
134
LAKATOS ROLAND
Örkény SE 3 0  
134
LENDVAI ZALÁN
Aranyszarvas SE 3 0  
134
MÁTÉ RÓBERT
Aranyszarvas SE 3 0  
134
MOLNÁR ANDRÁS
Aranyszarvas SE 3 0  
134
MOLNÁR BERNÁT
Bugyi SE 3 0  
134
NÁDAS KRISZTIÁN
Halásztelek FC 3 0  
134
NAGY MÁTÉ
Taksony SE II. 3 0  
134
NAGY MIKLÓS
Dunavarsányi TE II. 3 0  
134
ORBÁN MÁRK
Törökbálinti TC 3 0  
134
PETŐ DÁNIEL
Tápiószele SE 3 0  
134
RUPA MÁRK
Örkény SE 3 0  
134
SCHMIDT BALÁZS
Monori SE 3 0  
134
SIMON ZSOLT
Üllő SE 3 0  
134
SOLTÉSZ BÁLINT
Monori SE 3 0  
134
SOMOGYI PÉTER
Bugyi SE 3 0  
134
SZABÓ SÁNDOR
Üllő SE 3 0  
134
TŐKÉS JÁNOS
Újhartyán VSE 3 0  
134
VARGA BALÁZS
Taksony SE II. 3 0  
134
VATTAMÁNY DÁVID
Törökbálinti TC 3 0  
134
WRÁBEL JÓZSEF
Újhartyán VSE 3 0  
168
BABOS DÁNIEL
FC Dabas II. 2 0  
168
BALATONI BALÁZS
Aranyszarvas SE 2 0  
168
BALÁZS DÁVID
Monori SE 2 0  
168
BALOGH VIKTOR
Alsónémedi SE 2 0  
168
BÁN NORBERT
Örkény SE 2 0  
168
BATÉ ATTILA
Aranyszarvas SE 2 0  
168
BOTKA TAMÁS
Aranyszarvas SE 2 0  
168
FÁBIÁN DÁNIEL
Monori SE 2 0  
168
FÁBRI ÁDÁM
Alsónémedi SE 2 0  
168
FODOR GERGŐ
Bugyi SE 2 0  
168
GERGELY TAMÁS
UFC Gyömrő 2 0  
168
HAJDÚ KRISZTIÁN
Péteri KSK 2 0  
168
KARSAY PATRIK
Halásztelek FC 2 0  
168
KIRÁLY MÁTYÁS
Taksony SE II. 2 0  
168
KOCSIS ATTILA
Pereg SE 2 0  
168
KOLOZSVÁRI LÁSZLÓ
Bugyi SE 2 0  
168
KOVALCSIK LÁSZLÓ
Péteri KSK 2 0  
168
LÁZÁR LEVENTE
Üllő SE 2 0  
168
LIPŐK BENJAMIN
Törökbálinti TC 2 0  
168
MÁJ ZOLTÁN
Üllő SE 2 0  
168
NAGY ANDRÁS
Dunavarsányi TE II. 2 0  
168
NAGY DÁNIEL
Taksony SE II. 2 0  
168
PÁSZTOR JÓZSEF
Halásztelek FC 2 0  
168
PETROVICS DÁVID
Tápiószele SE 2 0  
168
POTHORSZKI BALÁZS
Törökbálinti TC 2 0  
168
POTOCSKA ÁDÁM
UFC Gyömrő 2 0  
168
PUSKÁS PÁL
Péteri KSK 2 0  
168
ROTTENBILLER ISTVÁN
Pereg SE 2 0  
168
RÓZA LÁSZLÓ
Törökbálinti TC 2 0  
168
SZALAY MÁRK
Taksony SE II. 2 0  
168
SZARVAS SZABOLCS
Tápiószele SE 2 0  
168
SZEGHEGYI ÁDÁM
Taksony SE II. 2 0  
168
SZIKES PÉTER
Törökbálinti TC 2 0  
168
TEMESI NORBERT
Örkény SE 2 0  
168
TÓTH TAMÁS
UFC Gyömrő 2 0  
168
VAJDA ZOLTÁN
Pereg SE 2 0  
168
VERSITS ZSOLT
Törökbálinti TC 2 0  
168
VIZA KRISZTIÁN
Halásztelek FC 2 0  
168
VÖRÖS DÁVID
Törökbálinti TC 2 0  
168
VÖRÖS PÉTER
Aranyszarvas SE 2 0  
168
WILHELM ATTILA
Dunavarsányi TE II. 2 0  
209
ÁBRÁN ROLAND
Tápiószele SE 1 0  
209
ACSAI GÁBOR
Alsónémedi SE 1 0  
209
ANDRÁSI ZOLTÁN
Bugyi SE 1 0  
209
ARANYOS KEVIN
Aranyszarvas SE 1 0  
209
AUER MARCELL
Törökbálinti TC 1 0  
209
BÁLINT MIHÁLY
FC Dabas II. 1 0  
209
BALOGH ALEX
Taksony SE II. 1 0  
209
BARTHA SZILÁRD
UFC Gyömrő 1 0  
209
BATRINU ALEX
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
BERKI ÁDÁM
Bugyi SE 1 0  
209
BERTÓK ANDRÁS
Tápiószele SE 1 0  
209
BUKOVSZKI BALÁZS
Újhartyán VSE 1 0  
209
BUKOVSZKI MÁTÉ
FC Dabas II. 1 0  
209
CHOMAN MOHAMED
Újhartyán VSE 1 0  
209
CSIK TIBOR
Alsónémedi SE 1 0  
209
CZIFRA ATTILA
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
DANYIS ATTILA
FC Dabas II. 1 0  
209
DEMJÉN ZOLTÁN
Taksony SE II. 1 0  
209
DRAGOVICS RICHÁRD
Taksony SE II. 1 0  
209
DROZD TAMÁS
Pereg SE 1 0  
209
ERŐS RONALD
FC Dabas II. 1 0  
209
ESZES GYÖRGY
Aranyszarvas SE 1 0  
209
FARKAS ÁDÁM
Monori SE 1 0  
209
FARKAS-HOLPERT PÉTER
Alsónémedi SE 1 0  
209
FAZEKAS PÉTER
Törökbálinti TC 1 0  
209
FEHÉR ATTILA
UFC Gyömrő 1 0  
209
FONYÓ BENDEGÚZ
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
FÜRY MÁRTON
Bugyi SE 1 0  
209
GÁL NORBERT
Üllő SE 1 0  
209
GÁL TAMÁS
Halásztelek FC 1 0  
209
GERBOVITS DOMOKOS
UFC Gyömrő 1 0  
209
GERSTENBREIN GÁBOR
Újhartyán VSE 1 0  
209
GRUBER BÁLINT
Monori SE 1 0  
209
GYURJÁN ZSOLT
UFC Gyömrő 1 0  
209
HAVASI GERGELY
Alsónémedi SE 1 0  
209
HORÁK GYULA
Pereg SE 1 0  
209
HORVÁTH BÉLA
Alsónémedi SE 1 0  
209
HORVÁTH GÁBOR
Üllő SE 1 0  
209
HRUTKA TAMÁS
Péteri KSK 1 0  
209
JÁMBOR BENCE
UFC Gyömrő 1 0  
209
KAPÓCS TAMÁS
Halásztelek FC 1 0  
209
KERESZTESI FERENC
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
KISGYÖRGY RÓBERT
Aranyszarvas SE 1 0  
209
KISS KRISZTIÁN
Tápiószele SE 1 0  
209
KLEINHEISEL PÁL
Taksony SE II. 1 0  
209
KOSZTYU ÁDÁM
Monori SE 1 0  
209
KOVÁCS RÓBERT
Pereg SE 1 0  
209
KRÁLIK BALÁZS
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
KREISZ BALÁZS
Taksony SE II. 1 0  
209
KREISZ VIKTOR
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
KUPECZ MÁRK
Taksony SE II. 1 0  
209
LACZKÓ LEON
Tápiószele SE 1 0  
209
LENGYEL ZSOLT
Bugyi SE 1 0  
209
MAAFI DÁNIEL
Halásztelek FC 1 0  
209
MAKA RICHÁRD
UFC Gyömrő 1 0  
209
MEZEI GYÖRGY
Örkény SE 1 0  
209
MÓZES DÁNIEL
Tápiószele SE 1 0  
209
NAGY JÓZSEF
FC Dabas II. 1 0  
209
OLAJ GYÖRGY
Törökbálinti TC 1 0  
209
ORDASI JÓZSEF
Alsónémedi SE 1 0  
209
PAPP GYÖRGY
FC Dabas II. 1 0  
209
PÁSZTOR MARTIN
Monori SE 1 0  
209
PÁSZTOR SZILÁRD
Monori SE 1 0  
209
PÉNTEK LEVENTE
Üllő SE 1 0  
209
PINTÉR LEVENTE
Halásztelek FC 1 0  
209
ROMÁN DÁVID
Üllő SE 1 0  
209
RONTÓ ROLAND
UFC Gyömrő 1 0  
209
SÁNDOR NORBERT
Dunavarsányi TE II. 1 0  
209
SÁNTA ISTVÁN
Újhartyán VSE 1 0  
209
SÁRKÖZI NORBERT
FC Dabas II. 1 0  
209
SEMSEI MIHÁLY
Pereg SE 1 0  
209
SEREGY TAMÁS
FC Dabas II. 1 0  
209
SIKNA GÁBOR
Újhartyán VSE 1 0  
209
SIMON BENCE
UFC Gyömrő 1 0  
209
SIMON GERGŐ
Tápiószele SE 1 0  
209
SZABÓ NORBERT
Halásztelek FC 1 0  
209
SZABÓ ÁDÁM
Monori SE 1 0  
209
SZABÓ GÁBOR
Bugyi SE 1 0  
209
SZABÓ VIKTOR
Halásztelek FC 1 0  
209
SZALAY MÁRK
Péteri KSK 1 0  
209
SZEGEDI RICHÁRD
Monori SE 1 0  
209
SZMOLA DÁNIEL
Taksony SE II. 1 0  
209
SZTAHÓ ÁDÁM
Monori SE 1 0  
209
SZTAHÓ PÉTER
Újhartyán VSE 1 0  
209
TORKOS ATTILA
Taksony SE II. 1 0  
209
TÓTH FERENC
Pereg SE 1 0  
209
TÓTH GYÖRGY
Taksony SE II. 1 0  
209
TRABAK ZOLTÁN
UFC Gyömrő 1 0  
209
TULKOS GERGŐ
Pereg SE 1 0  
209
ÚJFALUSI ROLAND
Pereg SE 1 0  
209
VÉKEI NÁNDOR
Monori SE 1 0  
209
VERS NORBERT
Péteri KSK 1 0  
209
WÉBER TAMÁS
Taksony SE II. 1 0  
209
ZAKARIÁS IMRE
Üllő SE 1 0  
209
ZIMON GÁBOR
Törökbálinti TC 1 0  
209
ZSILIK KÁROLY
Monori SE 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom