Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 30. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
BODZSÁR ATTILA
ÚJPESTI FLOTTA 2 2  
2
FEIT SZILVESZTER
FUTBALFÉRIA SC 6 1  
3
NAGY NÁNDOR
FUTBALFÉRIA SC 5 1  
4
FEHÉR GYULA
ÚJPESTI FLOTTA 4 1  
4
HORVÁTH GÁBOR
DUNA SK 4 1  
4
NÁNÁSI MÁTÉ
MTK BARÁTI KÖR 4 1  
7
HAMAR GÁBOR
PIRAMIS SE 3 1  
7
HOLBIS MÁRK
TESTVÉRISÉG SE II 3 1  
7
OLÁH BÉLA
PIRAMIS SE 3 1  
7
TÓTH MIKLÓS
DUNA SK 3 1  
11
FERENCI GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR 2 1  
11
SZABÓ ISTVÁN
FUTBALFÉRIA SC 2 1  
11
WENDLER GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR 2 1  
14
AUER ALBERT
PIRAMIS SE 1 1  
14
BALOG-SZABÓ NORBERT
PIRAMIS SE 1 1  
14
FAZEKAS MÁRK
PIRAMIS SE 1 1  
14
KOVÁCS BALÁZS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 1  
14
SÁNDOR PÉTER
BAK RESPECT 1 1  
14
ZSIGMOND TAMÁS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 1  
20
BERÁN DÁNIEL
FUTBALFÉRIA SC 0 1  
20
BOROS CLAUDIUS
FUTBALFÉRIA SC 0 1  
20
JÁNNI BENCE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 0 1  
20
MIMON SHAI
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 0 1  
20
RÉVÉSZ TAMÁS
BAK RESPECT 0 1  
25
AHMED SZIJER
PIRAMIS SE 8 0  
26
DOBAI TAMÁS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 0  
26
GALAMB PÉTER
FUTBALFÉRIA SC 7 0  
26
NIZÁK JENŐ
BEAC 7 0  
26
VARGA MÁRTON
BAK RESPECT 7 0  
30
HORVÁTH ZSOLT
ISSIMO SE 6 0  
30
SELMECZY DÖME
DUNA SK 6 0  
30
VIDÉKI GÁBOR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 6 0  
33
ÁRMAI KRISTÓF
ÚJPESTI FLOTTA 5 0  
33
BORBÉLY ZSOLT
ÚJPESTI FLOTTA 5 0  
33
FERENCI BALÁZS
MTK BARÁTI KÖR 5 0  
33
HÖRCSÖKI TAMÁS
DUNA SK 5 0  
33
KISS GÁBOR
ISSIMO SE 5 0  
33
KOVÁCS RICHARD
ÚJPESTI FLOTTA 5 0  
33
MODER ZSOLT
FUTBALFÉRIA SC 5 0  
33
PUNYI MÁTÉ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 0  
33
ROLLER DÁNIEL
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 0  
33
SÉFER TAMÁS
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 5 0  
33
URBÁN CSABA
PIRAMIS SE 5 0  
44
BODON CSABA
PIRAMIS SE 4 0  
44
BUJÁK JÓZSEF
PIRAMIS SE 4 0  
44
CAMARA ABOUBACAR
DUNA SK 4 0  
44
CSORBA ANDRÁS
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 0  
44
ELEK DÁNIEL
ISSIMO SE 4 0  
44
HERNÁCZKI ATTILA
TESTVÉRISÉG SE II 4 0  
44
KOVÁCS RICHÁRD
FUTBALFÉRIA SC 4 0  
44
POSTA TAMÁS
ÚJPESTI FLOTTA 4 0  
44
SCHREIER ÁKOS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 0  
44
SÓVÁRI DÁNIEL
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 0  
44
STRANYÓCZKY LÁSZLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 0  
44
SZABÓ DÁNIEL
ÚJPESTI FLOTTA 4 0  
44
SZABÓ ZOLTÁN
MTK BARÁTI KÖR 4 0  
57
BENEI KRISZTIÁN
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 0  
57
BUDAI GÁBOR
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
57
CSÁKY GERGELY
BAK RESPECT 3 0  
57
D'ANGELO FRANCESCO
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
57
FÁTH OLIVÉR
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
57
FODOR CSABA
BEAC 3 0  
57
GÓRÓ LÁSZLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
57
HAZAI TAMÁS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
57
ILLÉS KÁROLY
ISSIMO SE 3 0  
57
ILLÉS ZOLTÁN
TESTVÉRISÉG SE II 3 0  
57
KÁLMÁN GÁBOR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
57
KOVÁCS LEVENTE
DINAMO TORPEDO KSE 3 0  
57
MAGYAR ATTILA
BAK RESPECT 3 0  
57
MOLNÁR GERGELY
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 0  
57
NAGY JÁNOS
FUTBALFÉRIA SC 3 0  
57
NAGY KRISZTIÁN
DUNA SK 3 0  
57
OLÁH CSABA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
57
ORBÁN BALÁZS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 3 0  
57
PÁNI PATRIK
ÚJPESTI FLOTTA 3 0  
57
PÉTER ÁKOS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0  
57
SZENTESI PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 3 0  
57
SZTOJANOVITS ZOLTÁN
TESTVÉRISÉG SE II 3 0  
57
SZŰCS PÉTER
BEAC 3 0  
57
TINELLY BÁLINT
DUNA SK 3 0  
57
VARGA OLIVÉR
ÚJPESTI FLOTTA 3 0  
57
VINCZE ROLAND
ISSIMO SE 3 0  
83
ARGYELÁN ATTILA
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
83
ÁRMAI KÁROLY
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
83
BALOGH KRISZTIÁN
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
83
BANGÓ TIBOR
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
83
BAZSÓ ANDRÁS
DUNA SK 2 0  
83
BERNÁTH GYÖRGY
DUNA SK 2 0  
83
BÓDOG TAMÁS
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
83
BODOR FERENC
TESTVÉRISÉG SE II 2 0  
83
BOGDÁN LÁSZLÓ
BAK RESPECT 2 0  
83
BORSI GERGELY
BAK RESPECT 2 0  
83
CSIBI VILMOS
BAK RESPECT 2 0  
83
DAGDELEN EMRAH
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0  
83
FARKAS MÁTÉ
BAK RESPECT 2 0  
83
FARKAS TAMÁS
BEAC 2 0  
83
FINTA GÁBOR
NIMRÓD SE 2 0  
83
GÁL PÉTER
BEAC 2 0  
83
GALOVICS ÁDÁM
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
83
GYEBNÁR ANDRÁS
BEAC 2 0  
83
HEILAUF ÁDÁM
PIRAMIS SE 2 0  
83
HORVÁTH CSABA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0  
83
HORVÁTH LEVENTE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0  
83
JUHÁSZ RICHÁRD
BAK RESPECT 2 0  
83
KERN MÁTÉ
DUNA SK 2 0  
83
KOMLÓDI DÁVID
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0  
83
KOUTNY PÉTER
FUTBALFÉRIA SC 2 0  
83
KOVÁCS ÁDÁM
TESTVÉRISÉG SE II 2 0  
83
KÖNCZEY BALÁZS
NIMRÓD SE 2 0  
83
KÖNCZEY ZSOLT
NIMRÓD SE 2 0  
83
LABUNDY MÁTÉ
NIMRÓD SE 2 0  
83
LÉNÁRT SÁNDOR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 2 0  
83
LÓKI KRISZTIÁN
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
83
MAROSI NORBERT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 2 0  
83
MÁTYUS TAMÁS
MTK BARÁTI KÖR 2 0  
83
MESSINGER MIKLÓS
MTK BARÁTI KÖR 2 0  
83
MÉSZÁROS TIBOR
BAK RESPECT 2 0  
83
NAGY IMRE
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
83
NOVÁK BARNABÁS
NIMRÓD SE 2 0  
83
OROSZ CSABA
DUNA SK 2 0  
83
PADOS DÁVID
ÚJPESTI FLOTTA 2 0  
83
PÁSZTOR TIBOR
BAK RESPECT 2 0  
83
PELLER ÁKOS
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 2 0  
83
PRETZ ÁRMIN
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
83
RAUZER ZOLTÁN
ISSIMO SE 2 0  
83
SOÓKY NORBERT
NIMRÓD SE 2 0  
83
SZIRKI LŐRINC
BEAC 2 0  
83
SZŰCS PÉTER
DINAMO TORPEDO KSE 2 0  
83
TARNAI GÁBOR
NIMRÓD SE 2 0  
83
TÖRÖK ZSOMBOR
TESTVÉRISÉG SE II 2 0  
83
VIDA KRISZTIÁN
DUNA SK 2 0  
83
WILD ATTILA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0  
83
ZSIGMOND ELEK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0  
83
ZSOLNAI RÓBERT
DUNA SK 2 0  
135
ÁCS BENJAMIN
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
ALMÁSI NORBERT
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
AMBRÓZI ÁLMOS
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
BADA ELVIS
ISSIMO SE 1 0  
135
BÉRES DÁNIEL
FUTBALFÉRIA SC 1 0  
135
BICSKI BENCE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
BÍRÓ CSABA
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
BODA PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
135
BOLGÁR ROLAND
NIMRÓD SE 1 0  
135
BÓNA ALEX
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
BOROS DÁVID
FUTBALFÉRIA SC 1 0  
135
BOSSÁNYI GERGŐ
DUNA SK 1 0  
135
BÖJTÖS GÁBOR
ISSIMO SE 1 0  
135
CSERESZNYÉS JÓZSEF
PIRAMIS SE 1 0  
135
DOBOS SÁNDOR
DUNA SK 1 0  
135
ENDRÖDI SEBESTYÉN
NIMRÓD SE 1 0  
135
ERDEI GÁBOR
BEAC 1 0  
135
ERNYES ISTVÁN
FUTBALFÉRIA SC 1 0  
135
ESZENYI ZOLTÁN
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
135
FÁBIÁN ATTILA
BAK RESPECT 1 0  
135
FENES ÁRON
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
FLASKAY MIKLÓS
BEAC 1 0  
135
FÖLDVÁRI DÁNIEL
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
FÜLEKI TAMÁS
ISSIMO SE 1 0  
135
GENDUR GÁBOR
NIMRÓD SE 1 0  
135
GUMBINGER JÓZSEF
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
HALÁSZ DÁNIEL
NIMRÓD SE 1 0  
135
HEGYI FRIGYES
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
HEINRICH GERGELY
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
HELLER MÁTÉ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
135
HELMLE PÉTER,
BEAC 1 0  
135
HEVÉR KRISZTIÁN
DUNA SK 1 0  
135
HOGYINSZKI ZSOLT
ISSIMO SE 1 0  
135
HOMPOTH CSABA
BAK RESPECT 1 0  
135
HORVÁTH ÁDÁM
BEAC 1 0  
135
IMRE ISTVÁN
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
JAKUBEK NORBERT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
JENEI KRISZTIÁN
BAK RESPECT 1 0  
135
JÓKAY-GUTTMANN DÁNIEL
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
JUHÁSZ BENCE
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
135
KÁNTOR BARNABÁS
BAK RESPECT 1 0  
135
KENESEI ZOLTÁN
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
KIS-KURGYIS GÁBOR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
KOLLER DÁNIEL
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
KORMOS PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
135
KOVÁCS MÁTÉ
NIMRÓD SE 1 0  
135
KÖLCSEY LEVENTE
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
135
LACZKÓ BENEDEK
BAK RESPECT 1 0  
135
LAJKÓ FERENC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
LAORI ABRAHAM
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
LÁSZLÓ DÁNIEL
BAK RESPECT 1 0  
135
LÉB LÁSZLÓ
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
LEHOCZKI BENJAMIN
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
LÉVAY GÁBOR
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
LÓRÁND ANDRÁS
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
LŐRINCZ PÉTER
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
MADARÁSZ VIKTOR
BAK RESPECT 1 0  
135
MAGYAR LÁSZLÓ
BEAC 1 0  
135
MÁNY BENCE
ISSIMO SE 1 0  
135
MÁRIÁS BENCE
ISSIMO SE 1 0  
135
MÁRTON LÁZÁR
ISSIMO SE 1 0  
135
NAGY TAMÁS
PIRAMIS SE 1 0  
135
NAP SÁNDOR
DUNA SK 1 0  
135
NEBENFÜHRER DÁVID
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
135
NÉMETH ÁBEL
BEAC 1 0  
135
PACSIKA PÁL
ISSIMO SE 1 0  
135
PATAKI CSABA
BEAC 1 0  
135
PERLMUTTER ZOLTÁN
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
135
PETŐ PÉTER
ISSIMO SE 1 0  
135
PINCÉS PÉTER
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
PRAINER RÓBERT
NIMRÓD SE 1 0  
135
RAFAEL LÁSZLÓ
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
REICH GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
RÉPÁS TAMÁS
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
STEFKÓ BOLDIZSÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 1 0  
135
SZIRÁKI ANDRÁS
BEAC 1 0  
135
SZIRONY SZABOLCS
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
135
SZOKOLA MÁTÉ
DINAMO TORPEDO KSE 1 0  
135
SZOMBATI MÁRK
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
SZŰCS GÉZA
MTK BARÁTI KÖR 1 0  
135
SZÜCS MÁRTON
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
SZŰCS PÉTER
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
TARPAI GYULA
ISSIMO SE 1 0  
135
THÉK MILÁN
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
TIMA KRISZTIÁN
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
TÓTH ATTILA
TESTVÉRISÉG SE II 1 0  
135
TÓTH GÁBOR
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
TÓTH RÓBERT
BAK RESPECT 1 0  
135
TUSA NORBERT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 1 0  
135
VANCSA ZOLTÁN
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
135
VELKEY ANDRÁS
ÚJPESTI FLOTTA 1 0  
135
VIANDT DÁNIEL
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol