Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 30. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
GUNICS ANDRÁS
PALOTA SE 5 2  
2
INÁNCSI LÁSZLÓ
FC PIFU `04 4 2  
3
CSUKA ZSOLT
PUEBLA 13 FC 10 1  
4
SZATMÁRI ÁDÁM
MARGITSZIGET II. 7 1  
5
BARZ HENRIK
1.FC SKORPIÓ 3 1  
5
KOVÁCS GERGŐ
CSEPEL UP SE 3 1  
5
VÉGVÁRI KRISZTIÁN
CSEPEL UP SE 3 1  
8
ÁNYOS ZOLTÁN
CSEPEL UP SE 2 1  
8
FARKAS MIKLÓS
FC PIFU `04 2 1  
8
SÁNDOR DÁVID
CSEP-GÓL FC SE II. 2 1  
8
SZŐCS TIBOR
ZUGLÓI KINIZSI SE 2 1  
8
VÉGH ANDRÁS
FC PIFU `04 2 1  
13
BABULJÁK ZOLTÁN
PUEBLA 13 FC 1 1  
13
BURBICZKI ZOLTÁN
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 1  
13
HARSÁNYI BALÁZS
HÍD-UNIÓ SE 1 1  
13
LADÁNYI TAMÁS
NIMRÓD SE II. 1 1  
13
MIKULA LÁSZLÓ
HÍD-UNIÓ SE 1 1  
13
SZENTESZKI RICHÁRD
FC PIFU `04 1 1  
13
TELEKI OLIVÉR
1.FC SKORPIÓ 1 1  
20
DÁLNOKI GEDEON
MARGITSZIGET II. 0 1  
20
DANKÓ DÁNIEL
PUEBLA 13 FC 0 1  
20
FIALOVSZKY MÁRK
BUDAI FC 0 1  
20
NAGY BALÁZS
NIMRÓD SE II. 0 1  
20
TÓTH NORBERT
NIMRÓD SE II. 0 1  
25
MONGEL GERGŐ
1.FC SKORPIÓ 11 0  
26
BAZSÓ BALÁZS
PALOTA SE 9 0  
27
SIMONDÁN JÁNOS
MARGITSZIGET II. 8 0  
28
KOCSKOVSZKY IMRE
MARGITSZIGET II. 7 0  
29
CZÉHER MÁRK
CSEPEL UP SE 6 0  
29
FENYVESI PÉTER
1.FC SKORPIÓ 6 0  
29
HALÁSZ BÉLA
PALOTA SE 6 0  
29
MOLNÁR SÁNDOR
PUEBLA 13 FC 6 0  
33
ÁBRAHÁM LÁSZLÓ
PUEBLA 13 FC 5 0  
33
BARCSAI GERGELY
PALOTA SE 5 0  
33
KERESZTESSY TIBOR
NIMRÓD SE II. 5 0  
33
MADORAVICZ DÁNIEL
NIMRÓD SE II. 5 0  
33
MEGYESÁN PÉTER
PUEBLA 13 FC 5 0  
33
TERBE ISTVÁN
BME KÁRMÁN FC 5 0  
33
TRÉFÁS ANDRÁS
HÍD-UNIÓ SE 5 0  
40
ÁBRAHÁM TAMÁS
PUEBLA 13 FC 4 0  
40
BÍRÓ GÁBOR
EMBER-ELŐNY SA 4 0  
40
DANKÓ ÁKOS
PUEBLA 13 FC 4 0  
40
GALLAI DÁVID
PALOTA SE 4 0  
40
HORVÁTH TIBOR
FC PIFU `04 4 0  
40
KOCSMÁR ÁKOS
MARGITSZIGET II. 4 0  
40
KOVÁCS-LENGYEL LEVENTE
PALOTA SE 4 0  
40
KÜZDY-NEMESY MÁTÉ
PALOTA SE 4 0  
40
NAGY RICHÁRD
MARGITSZIGET II. 4 0  
40
RÁDLI ATTILA
ZUGLÓI KINIZSI SE 4 0  
40
SZABÓ DÁNIEL
1.FC SKORPIÓ 4 0  
40
SZÉN SZABOLCS
CSEPEL UP SE 4 0  
52
BERKES NORBERT
CSEPEL UP SE 3 0  
52
FARKAS FERENC
HÍD-UNIÓ SE 3 0  
52
FÜGEDI GÁBOR
FC PIFU `04 3 0  
52
FÜLÖP MARCELL
BUDAI FC 3 0  
52
GELICS MÁRTON
CSEPEL UP SE 3 0  
52
KARLOVITZ KOLOS
HÍD-UNIÓ SE 3 0  
52
KELEMEN GÁBOR
FC PIFU `04 3 0  
52
MAAFI DÁVID
CSEPEL UP SE 3 0  
52
MÉSZÁROS ATTILA
FC PIFU `04 3 0  
52
MÉSZÁROS MARTIN
CSEPEL UP SE 3 0  
52
MIHÓK JÁNOS
ZUGLÓI KINIZSI SE 3 0  
52
MOLNÁR DÁNIEL
ZUGLÓI KINIZSI SE 3 0  
52
NEMES RICHÁRD
MARGITSZIGET II. 3 0  
52
ORAVECZ SÁNDOR
HÍD-UNIÓ SE 3 0  
52
OSVALDA RÓBERT
HÍD-UNIÓ SE 3 0  
52
PÉNTEK KRISTÓF
EMBER-ELŐNY SA 3 0  
52
RÁCZ GÁBOR
PUEBLA 13 FC 3 0  
52
SINDLER GÁBOR
PALOTA SE 3 0  
52
SUDÁR ROLAND
BME KÁRMÁN FC 3 0  
52
SZURKOS ZALÁN
NIMRÓD SE II. 3 0  
52
THOMA-HUSZÁR JÓZSEF
FC PIFU `04 3 0  
52
VARGA CSABA
RÉGI FOCIBARÁTOK 3 0  
52
VERES ANDRÁS
1.FC SKORPIÓ 3 0  
75
ANTAL TAMÁS
CSEP-GÓL FC SE II. 2 0  
75
BAGI JÁNOS
PALOTA SE 2 0  
75
BAKOS FERENC
MARGITSZIGET II. 2 0  
75
BORBÉLY BENCE
BUDAI FC 2 0  
75
BOZÓ FERENC
ZUGLÓI KINIZSI SE 2 0  
75
BOZSOLIK BALÁZS
BME KÁRMÁN FC 2 0  
75
DREGÁN ROLAND
HÍD-UNIÓ SE 2 0  
75
GÁL RÓBERT
EMBER-ELŐNY SA 2 0  
75
GYÖRKEI SÁNDOR
CSEPEL UP SE 2 0  
75
HALÁSZ PÉTER
1.FC SKORPIÓ 2 0  
75
HARSÁNYI ÁDÁM
HÍD-UNIÓ SE 2 0  
75
JÓNI ATTILA
FC PIFU `04 2 0  
75
JÓNI NORBERT
PUEBLA 13 FC 2 0  
75
KATONA RÓBERT
HÍD-UNIÓ SE 2 0  
75
KISMARTON TAMÁS
FC PIFU `04 2 0  
75
KISS DÁNIEL
CSEP-GÓL FC SE II. 2 0  
75
KISS KRISZTIÁN
PUEBLA 13 FC 2 0  
75
KOLBA RICHÁRD
CSEP-GÓL FC SE II. 2 0  
75
KOZMA ZALÁN
EMBER-ELŐNY SA 2 0  
75
LÁSZLÓ SZABOLCS
MARGITSZIGET II. 2 0  
75
MIKLÓS GERGŐ
FC PIFU `04 2 0  
75
MOHÁCSI BENCE
EMBER-ELŐNY SA 2 0  
75
NAGY ZSOMBOR
BUDAI FC 2 0  
75
RICZU MIHÁLY
FC PIFU `04 2 0  
75
SABJANICS RICHÁRD
CSEPEL UP SE 2 0  
75
SIMON ÁKOS
NIMRÓD SE II. 2 0  
75
SOMOGYI ZOLTÁN
MARGITSZIGET II. 2 0  
75
SZABÓ TAMÁS
BME KÁRMÁN FC 2 0  
75
SZALAI SZILÁRD
EMBER-ELŐNY SA 2 0  
75
SZÉKELY LÁSZLÓ
NIMRÓD SE II. 2 0  
75
SZIJJ MIKLÓS
ZUGLÓI KINIZSI SE 2 0  
75
SZILÁGYI MÁRTON
CSEP-GÓL FC SE II. 2 0  
75
UZELMAN TAMÁS
PUEBLA 13 FC 2 0  
75
ZEITLER ZOLTÁN
BME KÁRMÁN FC 2 0  
109
ANTAL RICHÁRD
RÉGI FOCIBARÁTOK 1 0  
109
ARGYELÁN ATTILA
PALOTA SE 1 0  
109
AUGUSZTIN NORBERT
EMBER-ELŐNY SA 1 0  
109
BAGÓ KRISZTIÁN
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
BÁNYAI JANI
FC PIFU `04 1 0  
109
BAZSÓ ANDRÁS
PALOTA SE 1 0  
109
BIRÓ GYULA
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
BÓDY MÁTÉ
CSEPEL UP SE 1 0  
109
BOLGÁR ROLAND
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
BORSICS BENCE
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
BRÜCKNER GÁBOR
PUEBLA 13 FC 1 0  
109
CORVIN KRISTÓF
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
CSEH PÉTER
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
CSIKÓ MIKLÓS
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
CZIPRA RICHÁRD
EMBER-ELŐNY SA 1 0  
109
FARKAS BENCE
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
FEHÉR ÁRON
CSEPEL UP SE 1 0  
109
FERENCZI ZSOLT
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
FÜREDI KRISZTIÁN
PALOTA SE 1 0  
109
GERGELY FERENC
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
GULYÁS ISTVÁN
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
GYÖNGYÖSI FERENC
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
GYURKÓ GYÖRGY
PUEBLA 13 FC 1 0  
109
HAJDÚ ATTILA
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
HAVAS ISTVÁN
PALOTA SE 1 0  
109
HORVÁTH GYŐZŐ
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
JENEI CSABA
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
KÁSA KRISZTIÁN
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
KNAPP ZOLTÁN
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
KOCSKOVSZKY ATTILA
MARGITSZIGET II. 1 0  
109
KOPPÁNDI DÁNIEL
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
KÓRÓDI TAMÁS
MARGITSZIGET II. 1 0  
109
KOVÁCS BENCE
HÍD-UNIÓ SE 1 0  
109
KOVÁCS GÁBOR
CSEPEL UP SE 1 0  
109
KOVÁCS MÁTÉ
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
KOZMA MILÁN
EMBER-ELŐNY SA 1 0  
109
KÖTELES LÁSZLÓ
RÉGI FOCIBARÁTOK 1 0  
109
KUPÁS ZOLTÁN
PALOTA SE 1 0  
109
LABUNDY MÁTÉ
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
LENDVAI ANDRÁS
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
LOVASS ATTILA
BUDAI FC 1 0  
109
MARCOS CASTILLO
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
MATULA GÁBOR
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
MERCZ MIHÁLY
CSEPEL UP SE 1 0  
109
MEZEI LÁSZLÓ
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
MILÁK IMRE
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
MOLNÁR SIMON
MARGITSZIGET II. 1 0  
109
NAGY FERENC
FC PIFU `04 1 0  
109
NAGY KRISTÓF
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
NAGY MÁTYÁS
PUEBLA 13 FC 1 0  
109
NOVÁK SÁNDOR
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
NYÍRI KRISTÓF
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
OLÁH RICHÁRD
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
PÁL TAMÁS
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
PÁLFI DÁVID
RÉGI FOCIBARÁTOK 1 0  
109
PATAKI GERGŐ
BUDAI FC 1 0  
109
PAVELKA ZOLTÁN
BME KÁRMÁN FC 1 0  
109
PRUCK LÁSZLÓ
CSEPEL UP SE 1 0  
109
RÁTI ISTVÁN
PALOTA SE 1 0  
109
RÉTLAKI GERGELY
HÍD-UNIÓ SE 1 0  
109
SCHUSZTER DÁVID
BUDAI FC 1 0  
109
SEBŐK ADRIÁN
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
SEBŐK MÁTÉ
BUDAI FC 1 0  
109
SEMJÉNI ÁDÁM
RÉGI FOCIBARÁTOK 1 0  
109
SOÓKY NORBERT
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
SZABÓ LÁSZLÓ
FC PIFU `04 1 0  
109
SZABO ZSOLT
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
SZAHULCSIK BÁLINT
PALOTA SE 1 0  
109
SZÁNTOVSZKI BENCE
PALOTA SE 1 0  
109
SZÁSZ GÁBOR
FC PIFU `04 1 0  
109
SZIJJ-DARÓCZI LEVENTE
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
SZÖCS IMRE
CSEP-GÓL FC SE II. 1 0  
109
TAKÁCS ÁRON
MARGITSZIGET II. 1 0  
109
TAKÁCS RICHÁRD
EMBER-ELŐNY SA 1 0  
109
TÁPI TAMÁS
PUEBLA 13 FC 1 0  
109
TARNAI GÁBOR
NIMRÓD SE II. 1 0  
109
TIGLMAN OLIVÉR
PALOTA SE 1 0  
109
TIMKU SÁNDOR
PALOTA SE 1 0  
109
TÓTH MÁTÉ
HÍD-UNIÓ SE 1 0  
109
TÓTH TAMÁS
1.FC SKORPIÓ 1 0  
109
VILICS JÁNOS
ZUGLÓI KINIZSI SE 1 0  
109
VISKY KRISZTIÁN
BME KÁRMÁN FC 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom