Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 30. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
MARKOVICS GERGELY
CSABAGYÖNGYE SE 5 2  
2
VARGA MIHÁLY
MUN SE II. 2 2  
3
KOÓS LÁSZLÓ
BUDATÉTÉNY SE II. 1 2  
4
NÉMETH-TÓTH ÁRON
BUDATÉTÉNY SE II. 0 2  
5
VALENCSÁK DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 1  
6
KISS BALÁZS
3R SPARTACUS 8 1  
6
M.TÓTH GÁBOR
ISSIMO SE II. 8 1  
8
KERESZTÚRI MÁTÉ
BUDATÉTÉNY SE II. 7 1  
9
KELEMEN ZOLTÁN
KÜLKER SC 6 1  
10
HEGEDŰS TIBOR
GB Hegyalja 2050 4 1  
10
SZITÁS IMRE
3R SPARTACUS 4 1  
12
DR BOGDÁN
GB Hegyalja 2050 3 1  
12
MÉHES LÁSZLÓ
KÜLKER SC 3 1  
12
TOMPA OTTÓ
MUN SE II. 3 1  
12
ZSILINSZKY SZABOLCS
ISSIMO SE II. 3 1  
16
BOGÁRDI DÁVID
KÜLKER SC 2 1  
16
DÓCZY GÁBOR
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1  
16
HUSSAINI ABDULLAHI
MAHATMA GANDI 2 1  
16
KOVÁCS BALÁZS
BUDATÉTÉNY SE II. 2 1  
16
PÁRTAY RÓBERT
GB Hegyalja 2050 2 1  
21
BABOS ÁDÁM
UNIONE FC II. 1 1  
21
BELLAI DÁVID
KÜLKER SC 1 1  
21
BOZAI BALÁZS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 1  
21
PADÁNYI BENDEGUZ
II. KER. UFC II. 1 1  
25
ALFOS SERVERA
MAHATMA GANDI 0 1  
25
BENKŐ GÁBOR
ROMHÁNY SE 0 1  
25
FOGEL GÁBOR
UNIONE FC II. 0 1  
25
GÁRDOS GÁBOR
HENGER VL FC 0 1  
25
MOLNÁR DÁNIEL
BUDAKESZI SC 0 1  
25
PAYER GÁBOR
BUDATÉTÉNY SE II. 0 1  
25
SERES ATTILA
GB Hegyalja 2050 0 1  
25
SZEIBERT SZABOLCS
AMATŐR SE 0 1  
33
LASKAI ZSOLT
KÜLKER SC 10 0  
34
BALOG ISTVÁN
BUDATÉTÉNY SE II. 9 0  
34
GAÁL GYÖRGY
UNIONE FC II. 9 0  
36
BORBÉLY LÁSZLÓ
GB Hegyalja 2050 8 0  
36
FRESCHLI KRISZTIÁN
BUDAKESZI SC 8 0  
36
KUTAI GÁBOR
GB Hegyalja 2050 8 0  
36
PLAIAS SZABOLCS
3R SPARTACUS 8 0  
40
LOPEZ LIBARDI
MAHATMA GANDI 7 0  
41
MANGENI AKILEO
MAHATMA GANDI 6 0  
41
SZABÓ ÁDÁM
BUDAKESZI SC 6 0  
41
UNGI GERGELY
ISSIMO SE II. 6 0  
41
VARGA GERGELY
BUDAKESZI SC 6 0  
45
KOVÁCS TAMÁS
BUDAKESZI SC 5 0  
45
SZILÁGYI GÁBOR
ISSIMO SE II. 5 0  
47
BARABÁS BENCE
BUDATÉTÉNY SE II. 4 0  
47
BOGNÁR NORBERT
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 4 0  
47
DOBOS ÁDÁM
HENGER VL FC 4 0  
47
EICHENWALDER GYÖRGY
KÜLKER SC 4 0  
47
FÜLÖP ZOLTÁN
3R SPARTACUS 4 0  
47
GOT MILOUD
MUN SE II. 4 0  
47
HAGYMÁSI GERGELY
AMATŐR SE 4 0  
47
JOHNSON KINGDOM
MAHATMA GANDI 4 0  
47
KASZA KRISTÓF
CSABAGYÖNGYE SE 4 0  
47
KÖVESDY ROLAND
3R SPARTACUS 4 0  
47
LAKATOS ZSOLT
UNIONE FC II. 4 0  
47
LASKAI ZOLTÁN
KÜLKER SC 4 0  
47
SMELÓ ISTVÁN
II. KER. UFC II. 4 0  
47
SZEITL ATTILA
UNIONE FC II. 4 0  
47
TERELMES ZOLTÁN
KÜLKER SC 4 0  
47
VAJDA TAMÁS
KÜLKER SC 4 0  
47
VIERA MAGALHAES
CSABAGYÖNGYE SE 4 0  
47
VINCZE SZABOLCS
GB Hegyalja 2050 4 0  
65
BALÁZS PÉTER
CSABAGYÖNGYE SE 3 0  
65
BORHI MIHÁLY
MUN SE II. 3 0  
65
CARO HERNAN
MAHATMA GANDI 3 0  
65
CZIPÓ ÁDÁM
II. KER. UFC II. 3 0  
65
DARAGÓ IGNÁC
MUN SE II. 3 0  
65
DOROGI MÁRK
MUN SE II. 3 0  
65
DR. BARBÓCZ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 0  
65
DUBECZ JÁNOS
UNIONE FC II. 3 0  
65
GYULAI GERGŐ
AMATŐR SE 3 0  
65
H. NAGY
GB Hegyalja 2050 3 0  
65
HOMMI OTHMAN
MAHATMA GANDI 3 0  
65
HORVÁTH GÁBOR
KÜLKER SC 3 0  
65
MÁNDOKY OLIVÉR
MUN SE II. 3 0  
65
NAGY VILMOS
ISSIMO SE II. 3 0  
65
ÓHEGYI GYÖRGY
CSABAGYÖNGYE SE 3 0  
65
RAJNA BENJÁMIN
ISSIMO SE II. 3 0  
65
STIRCZ MÁTÉ
MUN SE II. 3 0  
65
SZABÓ ZOLTÁN
UNIONE FC II. 3 0  
65
TAKÓ ATTILA
UNIONE FC II. 3 0  
65
TANDARI PATRIK
KÜLKER SC 3 0  
65
TÓTH ÁBRAHÁM
II. KER. UFC II. 3 0  
65
VÁCI ZOLTÁN
MUN SE II. 3 0  
65
VERBÁK GÁBOR
CSABAGYÖNGYE SE 3 0  
88
ANTAL PÉTER
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0  
88
BANKA VIKTOR
ISSIMO SE II. 2 0  
88
DE MELLO
ROMHÁNY SE 2 0  
88
DOLGENER FÁBIÁN
II. KER. UFC II. 2 0  
88
DOLGENER FLÓRIÁN
II. KER. UFC II. 2 0  
88
ÉRSEK TAMÁS
BUDATÉTÉNY SE II. 2 0  
88
FARKAS SEBESTYÉN
II. KER. UFC II. 2 0  
88
FODOR PÁL
ROMHÁNY SE 2 0  
88
FORGÁCS LAJOS-LORÁND
MUN SE II. 2 0  
88
GRESSÓ GERGELY
GB Hegyalja 2050 2 0  
88
KÁRPÁTI GYÖRGY
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 0  
88
KOLOZSI GYÖRGY
ISSIMO SE II. 2 0  
88
KOVÁCS ÁRON
HENGER VL FC 2 0  
88
KOVÁCS ZSOLT
KÜLKER SC 2 0  
88
KRESHNIK MORINA
MAHATMA GANDI 2 0  
88
LELKES TAMÁS
HENGER VL FC 2 0  
88
MANNINGER PÉTER
HENGER VL FC 2 0  
88
MIKE DÁNIEL
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0  
88
MIZÁK ÁDÁM
MUN SE II. 2 0  
88
MOLNÁR PÉTER
BUDATÉTÉNY SE II. 2 0  
88
MÓRI LÁSZLÓ
MUN SE II. 2 0  
88
MOUNBAGNA IBRAHIM
MAHATMA GANDI 2 0  
88
MUNOZ DEL
MAHATMA GANDI 2 0  
88
MURADYAN SARKIS
MAHATMA GANDI 2 0  
88
NÁDAS PÉTER
BUDAKESZI SC 2 0  
88
NAGY GYÖRGY
CSABAGYÖNGYE SE 2 0  
88
OZSVÁTH BÁLINT
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0  
88
PAPP RICHARD
HENGER VL FC 2 0  
88
PASSADORE CLAUDIO
MAHATMA GANDI 2 0  
88
PETERCSÁK ROLAND
AMATŐR SE 2 0  
88
POLDER RICHÁRD
UNIONE FC II. 2 0  
88
RÉTI DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 0  
88
SCHEINER LÁSZLÓ
MUN SE II. 2 0  
88
SCHERER GÁBOR
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 0  
88
SZALKAI BALÁZS
3R SPARTACUS 2 0  
88
SZÁSZ ATTILA
3R SPARTACUS 2 0  
88
SZEBENYI LÁSZLÓ
UNIONE FC II. 2 0  
88
SZOMORÚ FERENC
MUN SE II. 2 0  
88
SZŐCS ERVIN
MUN SE II. 2 0  
88
SZŰCS ZSOLT
3R SPARTACUS 2 0  
88
TOMPA FERENC
GB Hegyalja 2050 2 0  
88
TÓTH GÁBOR
ROMHÁNY SE 2 0  
88
TÖRÖK NORBERT
II. KER. UFC II. 2 0  
131
APJOK GERGELY
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
BARÓCSI LÁSZLÓ
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
BÉKÉSI BÉLA
KÜLKER SC 1 0  
131
BIRÓ BENCE
BUDAKESZI SC 1 0  
131
BITA MÁTYÁS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
BITAY BENJÁMIN
MUN SE II. 1 0  
131
BODNÁR JÁNOS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
BOGDÁN ZSOLT
3R SPARTACUS 1 0  
131
BOROS ÁDÁM
ROMHÁNY SE 1 0  
131
BOSNYÁK BERTALAN
II. KER. UFC II. 1 0  
131
BŐSZE ZOLTÁN
UNIONE FC II. 1 0  
131
BÚZÁS TIVADAR
GB Hegyalja 2050 1 0  
131
CSÍKÁNY ÁRPÁD
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
CSIKÓ KRISTÓF
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
131
DANYI BÉLA
HENGER VL FC 1 0  
131
DÉKÁNY TAMÁS
II. KER. UFC II. 1 0  
131
DOBOS DÁVID
HENGER VL FC 1 0  
131
DOLLMAYER ÁDÁM
GB Hegyalja 2050 1 0  
131
DUKESZ BENCE
HENGER VL FC 1 0  
131
FÁBIÁN GÁBOR
3R SPARTACUS 1 0  
131
FARKAS CSABA
AMATŐR SE 1 0  
131
FARKAS TIBOR
AMATŐR SE 1 0  
131
FECZER ÁRON
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
FEKETE ZOLTÁN
KÜLKER SC 1 0  
131
FÖLDES GÁBOR
UNIONE FC II. 1 0  
131
GÁSPÁR LÁSZLÓ
UNIONE FC II. 1 0  
131
GHEBACHE BACHIR
MAHATMA GANDI 1 0  
131
GRIMM GYÖRGY
HENGER VL FC 1 0  
131
GRUIZ-SIPOS LEVENTE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
GYŐRFI GÁBOR
HENGER VL FC 1 0  
131
HAJAS BÁLINT
MUN SE II. 1 0  
131
HAZAY LEVENTE
AMATŐR SE 1 0  
131
HERCIK RÓBERT
II. KER. UFC II. 1 0  
131
HESZ ATTILA
3R SPARTACUS 1 0  
131
HORVÁTH JÁNOS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
HORVÁTH ZSOLT
ISSIMO SE II. 1 0  
131
HUBER MÁRTON
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
HÜBER MÁTÉ
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
131
IMRI JÁNOS
MUN SE II. 1 0  
131
KAHANCZ PÉTER
BUDAKESZI SC 1 0  
131
KAKUSZI SZABOLCS
MUN SE II. 1 0  
131
KÁNYA LÁSZLÓ
BUDAKESZI SC 1 0  
131
KAPITÁNY GÁBOR
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
131
KÁVRÁN ÁKOS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
KENDE MÁTÉ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
KIS BOTOND
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
KISS TAMÁS
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
KOSZTENKO KIRILL
MAHATMA GANDI 1 0  
131
KOTROCZÓ LEVENTE
BUDAKESZI SC 1 0  
131
KOVÁCS DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
KOVÁCS DÁNIEL
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
KOZEL ERIK
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
KŐSZEGI GÁBOR
BUDAKESZI SC 1 0  
131
KPOR JUDE
MAHATMA GANDI 1 0  
131
KREKÁCS ÁDÁM
3R SPARTACUS 1 0  
131
LÉNÁRD ANDRÁS
II. KER. UFC II. 1 0  
131
LÉVAI GERGELY
KÜLKER SC 1 0  
131
LOTFI PEIMAN
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
MAGYAR NÁNDOR
3R SPARTACUS 1 0  
131
MÁJ RICHÁRD
MUN SE II. 1 0  
131
MÁRIÁS BENCE
ISSIMO SE II. 1 0  
131
MIKUS ÁDÁM
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
MOLNÁR FERENC
BUDAKESZI SC 1 0  
131
NAGY BÉLA
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
NAGY DÁNIEL
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
131
NAGY DÁNIEL
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
NAGY KÁROLY
II. KER. UFC II. 1 0  
131
NAGY ZSOLT
BUDATÉTÉNY SE II. 1 0  
131
NWATCHOK MIHAMHA
MAHATMA GANDI 1 0  
131
OLTVÖLGYI SOMA
AMATŐR SE 1 0  
131
OROSZ GÁBOR
UNIONE FC II. 1 0  
131
PACSIKA PÁL
ISSIMO SE II. 1 0  
131
PÁL ISTVÁN
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
PAPP JÁNOS
HENGER VL FC 1 0  
131
PASIC ALIJA
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
131
PÁSZTI BENCE
ROMHÁNY SE 1 0  
131
PAUFLER NORBERT
HENGER VL FC 1 0  
131
PÉCSI ANDRÁS
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
131
PETROVSZKI JÁNOS
ISSIMO SE II. 1 0  
131
PICOLLI KORBES
MAHATMA GANDI 1 0  
131
PINTÉR JÁNOS
UNIONE FC II. 1 0  
131
PITI LEVENTE
MUN SE II. 1 0  
131
POLGÁR PÉTER
GB Hegyalja 2050 1 0  
131
POMÁZI DOMINIK
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
RÁSKAI-KISS KEVE
II. KER. UFC II. 1 0  
131
RAUZER ZOLTÁN
ISSIMO SE II. 1 0  
131
REÖK ANDRÁS
ISSIMO SE II. 1 0  
131
SÁNDOR MIKLÓS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
SILVA ROJAS
MAHATMA GANDI 1 0  
131
SIMON NORBERT
3R SPARTACUS 1 0  
131
SIPOS PÉTER
AMATŐR SE 1 0  
131
SOLYMOSI DÁNIEL
MAHATMA GANDI 1 0  
131
SŐREGI ATTILA
3R SPARTACUS 1 0  
131
STÁBEL NÁNDOR
BUDAKESZI SC 1 0  
131
STOLL GÁBOR
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 0  
131
SZABÓ PÉTER
3R SPARTACUS 1 0  
131
SZEBENYI MIKLÓS
UNIONE FC II. 1 0  
131
SZEKERES PÉTER
KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0  
131
SZIJJÁRTÓ RICHÁRD
MUN SE II. 1 0  
131
SZILÁGYI BENDEGÚZ
ISSIMO SE II. 1 0  
131
TEMESVÁRI MÁTÉ
ISSIMO SE II. 1 0  
131
TÖRÖK RICHÁRD
MUN SE II. 1 0  
131
UJVÁRY JÁNOS
HENGER VL FC 1 0  
131
URAY KRISTÓF
II. KER. UFC II. 1 0  
131
VARGA RICHÁRD
AMATŐR SE 1 0  
131
VÉRTESI DONÁT
ISSIMO SE II. 1 0  
131
VUK GERGELY
CSABAGYÖNGYE SE 1 0  
131
WINAND PÉTER
MUN SE II. 1 0  
131
ZENKÓ DÁVID
3R SPARTACUS 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom