Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 10. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
TAKÁCS ZSOLT
SOROKSÁR SC 2 2  
1
GULYÁS MÁTÉ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1  
1
KIRÁLY PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1  
1
LUKÁCS RAYMOND
KAZINCBARCIKA 3 1  
1
SZENES BENCE
VÁC FC 3 1  
6
DLUSZTUS ANDRÁS
DOROGI FC 2 1  
6
FILKOR ATTILA
BUDAFOKI MTE 2 1  
6
FÓTYIK DOMINIK
KAZINCBARCIKA 2 1  
6
SZARKA ÁKOS
GYIRMÓT FC GYŐR 2 1  
10
CSÁKI RÓBERT
DUNA ASZFALT TLC 1 1  
10
DEÁK ISTVÁN
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 1  
10
PAPP SZILÁRD
SZOLNOKI MÁV FC 1 1  
10
PAPUCSEK BARNA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 1  
10
PREKLET CSABA
DUNA ASZFALT TLC 1 1  
10
SZABÓ MÁTÉ
BUDAFOKI MTE 1 1  
10
TAKÁCS PÉTER
DOROGI FC 1 1  
17
BARACSKAI ROLAND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 0 1  
17
IVAN RADOS
VASAS FC 0 1  
17
KASZA BALÁZS
VÁC FC 0 1  
17
SKRIBEK ALEN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 0 1  
21
ALBERT ISTVÁN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
21
LAKATOS CSABA
VASAS FC 5 0  
21
TOMA GYÖRGY
KAZINCBARCIKA 5 0  
24
BEKE PÉTER
DOROGI FC 4 0  
24
CSIRMAZ ISTVÁN
SZOLNOKI MÁV FC 4 0  
24
HEIL VALTER
KAZINCBARCIKA 4 0  
24
HORGOSI DONÁT
SZOLNOKI MÁV FC 4 0  
24
KOVÁCS ÁDÁM
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0  
24
KÖLES JÁNOS
FC AJKA 4 0  
24
MIKLÓ ROLAND
KAZINCBARCIKA 4 0  
24
PAUDITS PATRIK
DOROGI FC 4 0  
24
SINANOVIC SINAN
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
24
SOLTÉSZ DOMINIK
FC AJKA 4 0  
24
SZIVACSKI DONÁT
VASAS FC 4 0  
24
TOMÁS LÉNÁRT
DOROGI FC 4 0  
24
VASHKEBA VASYL
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
37
ANDORKA PÉTER
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
37
BERKI ISTVÁN
KAZINCBARCIKA 3 0  
37
DEUTSCH LÁSZLÓ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
37
DULLÓ MARTIN
VÁC FC 3 0  
37
GÖRGÉNYI DÁVID
FC AJKA 3 0  
37
HORVÁTH LÁSZLÓ
KAZINCBARCIKA 3 0  
37
IZING MARTIN
BFC SIÓFOK 3 0  
37
KATONA MÁTÉ
MTK BUDAPEST 3 0  
37
KENDERES ZOLTÁN
FC AJKA 3 0  
37
KRAUSZ RAUL-ZORAN
KAZINCBARCIKA 3 0  
37
MÉSZÁROS DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
37
NAGY PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 3 0  
37
NYÍRI VINCE
DOROGI FC 3 0  
37
OLÁH GERGŐ
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
37
OLTEAN SERGIU
KAZINCBARCIKA 3 0  
37
OPAVSZKY BALÁZS
BUDAFOKI MTE 3 0  
37
PONGRÁCZ VIKTOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
37
SZALAI DÁNIEL
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
37
TAJTHY TAMÁS
BFC SIÓFOK 3 0  
37
TÁNYÉROS ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
37
TISZA KÁLMÁN
SZOLNOKI MÁV FC 3 0  
37
TÓTH BARNA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
37
VARGA BALÁZS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
37
VASZICSKU GERGŐ
BUDAFOKI MTE 3 0  
37
VUKASOVIC MARKO
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
62
ANDRIC NEMANJA
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
BAGI ISTVÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
BAKOS SZABOLCS
BUDAÖRS 2 0  
62
BIDZILYA ANTON
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
62
BIRTALAN BOTOND
VASAS FC 2 0  
62
BORBÉLY BÁLINT
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
CHARIZOPULOS MÁRIUS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
CSEMER GYULA
FC AJKA 2 0  
62
CSILUS TAMÁS
BFC SIÓFOK 2 0  
62
CSIZMADIA ZOLTÁN
FC AJKA 2 0  
62
FODOR FERENC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
62
FORRÓ GYULA
DOROGI FC 2 0  
62
FÖLDI MARCELL
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
62
GAÁL BÁLINT
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
62
GÁRDOS ANDRÁS
SOROKSÁR SC 2 0  
62
GERMÁN TAMÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
62
GRÉCZI GÁBOR
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
62
GYÖMBÉR GÁBOR
SOROKSÁR SC 2 0  
62
HOLDAMPF GERGŐ
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
62
HORVÁTH DÁNIEL
FC AJKA 2 0  
62
HORVÁTH ZOLTÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
JAGODICS MÁRK
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
62
KANALOS TONY-MARKOS
KAZINCBARCIKA 2 0  
62
KARDOS NORBERT
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
62
KIRJÁK HENRIK
BUDAFOKI MTE 2 0  
62
KISS BENCE
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
62
KÓNYA MÁRK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
62
KOVÁCS KRISZTIÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
KOVÁCS MILÁN
VASAS FC 2 0  
62
KOVÁCS NORBERT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
62
KOVÁCS OLIVÉR
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
62
LAKATOS MIKLÓS
KAZINCBARCIKA 2 0  
62
LEFLER BENJAMIN
VÁC FC 2 0  
62
LENCSE LÁSZLÓ
MTK BUDAPEST 2 0  
62
LENGYEL BÉLA
FC AJKA 2 0  
62
LŐRINCZY ATTILA
SOROKSÁR SC 2 0  
62
MÁJER MILÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 2 0  
62
MÁRIS DOMINIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
62
MENYHÁRT ATTILA
BUDAÖRS 2 0  
62
MOGA SERGIU
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
62
MOLNÁR CSABA
BUDAÖRS 2 0  
62
NAGY MIHÁLY
FC AJKA 2 0  
62
NÉMETH MILÁN
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
62
NYÁRI PATRIK
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
62
NYILAS ELEK
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
62
PÁKAI GERGŐ
FC AJKA 2 0  
62
ROKSZIN ÁDÁM
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
62
SÁROSI SOMA
VÁC FC 2 0  
62
SIGÉR ÁKOS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
62
SIMON ATTILA
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
62
SOLTÉSZ ISTVÁN
BUDAFOKI MTE 2 0  
62
SÓRON TIBOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
62
SVÁB DÁNIEL
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
62
SZABÓ RICHÁRD
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
62
SZÁNTHÓ REGŐ
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
SZUHODOVSZKI SOMA
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
62
TÓTH BENCE
GYIRMÓT FC GYŐR 2 0  
62
TÓTH GÁBOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
62
VÁRI BARNABÁS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
62
VIRÁG ÁKOS
KAZINCBARCIKA 2 0  
62
VÓLENT ROLAND
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
123
ÁDÁM FERENC
KAZINCBARCIKA 1 0  
123
BABINSZKY BENCE
MTK BUDAPEST 1 0  
123
BAKI ÁKOS
MTK BUDAPEST 1 0  
123
BALAJTI ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
123
BARNA GERGŐ
DOROGI FC 1 0  
123
BENCZE MÁRK
BFC SIÓFOK 1 0  
123
BERDÓ PÉTER
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
123
BITÓ MARTIN
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
123
BUSAI ATTILA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
123
CSATÓ MARTIN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
123
CSIBRA DÁNIEL
BFC SIÓFOK 1 0  
123
CSILLAG DÁRIUS
DOROGI FC 1 0  
123
CSONKA ANDRÁS
SOROKSÁR SC 1 0  
123
DÉLCZEG GERGELY
DOROGI FC 1 0  
123
ERDÉLYI BOTOND
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
FARAGÓ TOMÁS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
FARKAS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
FÉNYES SZABOLCS
BUDAÖRS 1 0  
123
FERENCZI JÓZSEF
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
123
FÜLÖP NOEL
MTK BUDAPEST 1 0  
123
GÁBOR LUKÁCS
KAZINCBARCIKA 1 0  
123
GAJDOS ZSOLT
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
123
GÉRINGER LÁSZLÓ
VÁC FC 1 0  
123
GÉRINGER TAMÁS
KAZINCBARCIKA 1 0  
123
GRÉCZI MÁRTON
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
GYURÁCZ ANDRÁS
BUDAÖRS 1 0  
123
GYURJÁN MÁRTON
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
123
HAJDÚ ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
123
HAJNAL BALÁZS
VÁC FC 1 0  
123
HALASI PÉTER
VÁC FC 1 0  
123
HEFFLER NORBERT
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
HIDI M
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
123
HORVÁTH ATTILA
BFC SIÓFOK 1 0  
123
HORVÁTH PÉTER
BFC SIÓFOK 1 0  
123
HORVÁTH PÉTER
FC AJKA 1 0  
123
HUDÁK DÁVID
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
JAGODICS BENCE
BFC SIÓFOK 1 0  
123
JÁNVÁRI GÁBOR
BFC SIÓFOK 1 0  
123
JOVA LEVENTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
123
JUHÁSZ GYÖRGY
VÁC FC 1 0  
123
KÁRÁSZ KRISZTIÁN
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
123
KATA MIHÁLY
MTK BUDAPEST 1 0  
123
KATONA MÁTYÁS
VÁC FC 1 0  
123
KÉKESI ALEXANDER
BUDAÖRS 1 0  
123
KERCSÓ BENCE
KAZINCBARCIKA 1 0  
123
KIRCHNER KRISZTIÁN
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
KITL MIKLÓS
DOROGI FC 1 0  
123
KOCSIS GÁBOR
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
KÓRÓDI NÁNDOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
123
KOROZMÁN KEVIN
SOROKSÁR SC 1 0  
123
KOTULA MÁTÉ
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
123
KOVÁCS DÁVID
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
KOVÁCS ZOLTÁN
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
KREBSZ MÁTÉ
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
KULCSÁR KORNÉL
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
LACZKÓ MILÁN
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
123
LASSÚ ZSOMBOR
VÁC FC 1 0  
123
LENCSÉS BALÁZS
DOROGI FC 1 0  
123
LORENTZ MÁRTON
BFC SIÓFOK 1 0  
123
LUDÁNSZKI BENCE
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
MADARÁSZ MÁRK
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
123
MAGASFÖLDI JÓZSEF
BFC SIÓFOK 1 0  
123
MAGOS MÁTYÁS
VÁC FC 1 0  
123
MAJOR GERGŐ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
123
MATIJA MISIC
SOROKSÁR SC 1 0  
123
MÉSZÁROS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
MEZEI SZABOLCS
MTK BUDAPEST 1 0  
123
MICSINAI MIKLÓS
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
MOHL DÁVID
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
123
NAGY ERIK
FC AJKA 1 0  
123
NAGY SÁNDOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
NAGYHÁZI DÁVID
DOROGI FC 1 0  
123
OLÁH BÁLINT
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
OLÁH MÁTÉ
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
PALINCSÁR MARTIN
MTK BUDAPEST 1 0  
123
PAPP MÁTÉ
DOROGI FC 1 0  
123
PÁSZKA LÓRÁND
SOROKSÁR SC 1 0  
123
PINTÉR ÁDÁM
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
123
PINTÉR ÁDÁM
MTK BUDAPEST 1 0  
123
POLÉNYI GÁBOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
123
PUSZTAI ARMAND
VÁC FC 1 0  
123
RÉTYI RÓBERT
VASAS FC 1 0  
123
ROMIC DANIJEL
BUDAFOKI MTE 1 0  
123
SIMON ANDRÁS
MTK BUDAPEST 1 0  
123
SIPOS ZOLTÁN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
123
SITKU LÁSZLÓ
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
123
SOMODI BENCE
MTK BUDAPEST 1 0  
123
SZABÓ ÁRPÁD
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
123
SZABÓ BÁLINT
BUDAÖRS 1 0  
123
SZATMÁRI LÓRÁND
VASAS FC 1 0  
123
SZÉLES IMRE
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
SZÉLPÁL NORBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
SZERENCSI MIKLÓS
MTK BUDAPEST 1 0  
123
SZIMCSO VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
123
SZŰCS KRISTÓF
VÁC FC 1 0  
123
TÍMÁRI NORMAN
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
TÓTH BENCE
VASAS FC 1 0  
123
TÓTH DÁVID
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
123
TÓTH KEVE
BUDAÖRS 1 0  
123
TÓTH MARTIN
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
123
TÖLGYESI VIKTOR
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
VALENCSIK DÁVID
SOROKSÁR SC 1 0  
123
VARASDI DÁNIEL
BUDAÖRS 1 0  
123
VARGA ÁDÁM
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
123
VARGA ÁDÁM
SOROKSÁR SC 1 0  
123
VARGA SZABOLCS
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
123
VARGA TAMÁS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
VARJU BENEDEK
MTK BUDAPEST 1 0  
123
VASS ÁDÁM
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
VICZIÁN ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
123
VILLÁM BALÁZS
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
ZAHORÁN BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
123
ZEKE MÁRIÓ
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
123
ZUIGÉBER ÁKOS
MTK BUDAPEST 1 0  
123
ZVARA DÁVID
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom