Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 5. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
FUNK ZOLTÁN
Ócsa VSE 2 1  
2
ANTAL ÁDÁM
Kistarcsai VSC 1 1  
2
BÉKE RENÁTÓ
Dömsödi SE 1 1  
2
ISTVÁN BENCE
Péceli SSE 1 1  
2
KALMÁR PÉTER
Perbál SC 1 1  
2
MÓZES BÁLINT
Diósdi TC 1 1  
2
NÉMETH ATTILA
Délegyháza KSE 1 1  
2
NÉMETH FERENC
Délegyháza KSE 1 1  
9
BÁLINT DÁVID
Mogyoród FC II. 0 1  
9
BEER MÁRKÓ
Perbál SC 0 1  
9
FILUS_TÖRÖLT ISTVÁN_TÖRÖLT
Sóskút SKE 0 1  
9
HAMVAS BALÁZS
Péceli SSE 0 1  
9
HAMZA TAMÁS
Gyáli BKSE 0 1  
9
KISS DÁVID
Ócsa VSE 0 1  
9
KOVÁCS LEVENTE
Perbál SC 0 1  
9
LENGYEL KRISZTIÁN
Dunavarsányi TE II. 0 1  
9
PAULIK GÉZA
UFC Gyömrő II. 0 1  
9
VASÁROS DÁNIEL
Mogyoród FC II. 0 1  
19
DOCZÉ SZABOLCS
Gyáli BKSE 4 0  
19
SZATMÁRI ZSOLT
Gyáli BKSE 4 0  
21
KOVÁCS ÁRON
Szigethalom SC 3 0  
21
KREISZ FERENC
Dunavarsányi TE II. 3 0  
21
NÁDASI ANDRÁS
Gyáli BKSE 3 0  
21
TÓTH LÁSZLÓ
Dunavarsányi TE II. 3 0  
25
ÁRKOSI NORBERT
Gyáli BKSE 2 0  
25
BÁRDOS BOTOND
Perbál SC 2 0  
25
BURA ATTILA
UFC Gyömrő II. 2 0  
25
BURILLÁK PATRIK
Kistarcsai VSC 2 0  
25
DRUBICS BALÁZS
Sóskút SKE 2 0  
25
DUDÁS JÁNOS
Délegyháza KSE 2 0  
25
FARAGÓ GÁBOR
Dömsödi SE 2 0  
25
GOMBIK GERGELY
Ócsa VSE 2 0  
25
HEVESI KRISTÓF
UFC Gyömrő II. 2 0  
25
KEREKES ZOLTÁN
Dömsödi SE 2 0  
25
KOLLÁR ÁDÁM
Dunavarsányi TE II. 2 0  
25
KOVÁCS BÉLA
Dunavarsányi TE II. 2 0  
25
NÉMETH SZABOLCS
UFC Gyömrő II. 2 0  
25
NIKA ISTVÁN
Sóskút SKE 2 0  
25
NOVÁK MÁTYÁS
Szigethalom SC 2 0  
25
NYILAS DÉNES
Kistarcsai VSC 2 0  
25
PÁSZTOR DÁNIEL
Diósdi TC 2 0  
25
PELSŐCZI ISTVÁN
Ócsa VSE 2 0  
25
RÁCZ ROLAND
Dömsödi SE 2 0  
25
RIEGEL BENCE
Ócsa VSE 2 0  
25
SZEKSZÁRDI BALÁZS
UFC Gyömrő II. 2 0  
25
SZIGETI DÁVID
Diósdi TC 2 0  
25
TAKÁCS ZOLTÁN
Pátyi SE 2 0  
25
VÉGH GÁBOR
Dömsödi SE 2 0  
25
ZSOLNAI LÁSZLÓ
Délegyháza KSE 2 0  
50
AMBRUS BÁLINT
Ecser SE 1 0  
50
ÁRTI ANDRÁS
Gyáli BKSE 1 0  
50
ASZÓDI MÁRTON
Ecser SE 1 0  
50
BAKÓ RICHÁRD
Délegyháza KSE 1 0  
50
BEREI DÁNIEL
Péceli SSE 1 0  
50
BERZÉKI GÁBOR
Sóskút SKE 1 0  
50
BONCZA ZOLTÁN
Mogyoród FC II. 1 0  
50
BOTKA BENCE
Dunavarsányi TE II. 1 0  
50
CSABA ZSOLT
Ecser SE 1 0  
50
CSERNA GÁBOR
Dömsödi SE 1 0  
50
DANKÓ JÁNOS
Szigethalom SC 1 0  
50
DÁVID PÉTER
Gyáli BKSE 1 0  
50
DICSŐ ZOLTÁN
Péceli SSE 1 0  
50
DOBOS ÁKOS
Perbál SC 1 0  
50
DOLHAI MÁTÉ
Kistarcsai VSC 1 0  
50
FARKAS ZOLTÁN
Mogyoród FC II. 1 0  
50
FEJSZÉS IMRE
UFC Gyömrő II. 1 0  
50
GÁL ROLAND
Gyáli BKSE 1 0  
50
GAZDAG DÁNIEL
Ecser SE 1 0  
50
GÓMAN ZOLTÁN
Sóskút SKE 1 0  
50
GYULAY GÁBOR
Diósdi TC 1 0  
50
HORVÁTH DÁNIEL
Pátyi SE 1 0  
50
HUNGLER GÁBOR
Szigethalom SC 1 0  
50
JUHÁSZ GÁBOR
Mogyoród FC II. 1 0  
50
KÁLDI SÁNDOR
Pátyi SE 1 0  
50
KELEMEN ADRIÁN
Dömsödi SE 1 0  
50
KERESZTESI ERIK
Dunavarsányi TE II. 1 0  
50
KESZTHELYI LÁSZLÓ
Dunaharaszti MTK II. 1 0  
50
KIRÁLY KRISZTIÁN
Gyáli BKSE 1 0  
50
KIRÁLY ROLAND
Kistarcsai VSC 1 0  
50
KISS BENCE
Gyáli BKSE 1 0  
50
KISS SOMA
Péceli SSE 1 0  
50
KOCSIS FERENC
Délegyháza KSE 1 0  
50
KONT CSABA
Pátyi SE 1 0  
50
KOVÁCS ATTILA
Perbál SC 1 0  
50
KOVÁCS ATTILA
Dunavarsányi TE II. 1 0  
50
KUN MIHÁLY
Diósdi TC 1 0  
50
LAKATOS ROLAND
Mogyoród FC II. 1 0  
50
LANCZKOR GÁBOR
Szigethalom SC 1 0  
50
LANTOS BENCE
Szigethalom SC 1 0  
50
LÉVAI CSABA
Ecser SE 1 0  
50
LIPTÁK GÁBOR
UFC Gyömrő II. 1 0  
50
LOVASI NORBERT
UFC Gyömrő II. 1 0  
50
MÁRKY ANDRÁS
Perbál SC 1 0  
50
MEGYERI FÉLIX
Ócsa VSE 1 0  
50
MOLNÁR ÁKOS
Sóskút SKE 1 0  
50
MOLNÁR BALÁZS
Délegyháza KSE 1 0  
50
MÓTYÁN JÓZSEF
Délegyháza KSE 1 0  
50
NAGY MIKLÓS
Dunavarsányi TE II. 1 0  
50
ORDASI GÁBOR
Ócsa VSE 1 0  
50
ORDASI JÓZSEF
Ócsa VSE 1 0  
50
PÁDÁR GÁBOR
Mogyoród FC II. 1 0  
50
PALOTAI GYÖRGY
Dömsödi SE 1 0  
50
PALUSKA NORBERT
Perbál SC 1 0  
50
PECHTER DÁVID
Perbál SC 1 0  
50
PIRISI DÁNIEL
Dunavarsányi TE II. 1 0  
50
RIBAI ÁRON
Mogyoród FC II. 1 0  
50
RÖSCH PÉTER
Dömsödi SE 1 0  
50
SCHUBERT ROLAND
Szigethalom SC 1 0  
50
SÍK PATRIK
Péceli SSE 1 0  
50
SPÁTH MÁRTON
Perbál SC 1 0  
50
SURUGLI DÁNIEL
Dunaharaszti MTK II. 1 0  
50
SZABÓ GÁBOR
Délegyháza KSE 1 0  
50
SZABÓ NORBERT
Pátyi SE 1 0  
50
SZABÓ RÓBERT
Perbál SC 1 0  
50
SZABÓ ZOLTÁN
Dömsödi SE 1 0  
50
SZÖLLŐSI LÁSZLÓ
Pátyi SE 1 0  
50
TAMÁS FERENC
Gyáli BKSE 1 0  
50
TÓTH ALBERT
Diósdi TC 1 0  
50
TÓTH MÁTÉ
Ecser SE 1 0  
50
TURCSÁN TAMÁS
Dömsödi SE 1 0  
50
ÚJFALUSI ROLAND
Délegyháza KSE 1 0  
50
VALENT ZOLTÁN
Péceli SSE 1 0  
50
VÁRADI PATRIK
Ecser SE 1 0  
50
VARGA PÉTER
Dunaharaszti MTK II. 1 0  
50
VÁRKONYI MÁTYÁS
Ecser SE 1 0  
50
VÖRÖS ZOLTÁN
Délegyháza KSE 1 0  
50
WALLER ARTHUR
Diósdi TC 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple