Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 17. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
FIALOVSZKY MÁRK
KELEN SC II 2 2  
2
CSOSZÁNSZKY MIKLÓS
GOLDBALL '94 FC 6 1  
3
CSATLÓS ÁDÁM
AIRNERGY FC 5 1  
3
DÉVÉNYI DÁNIEL
AIRNERGY FC 5 1  
5
BARÓCSI LÁSZLÓ
BUDATÉTÉNY SE 4 1  
5
MÓROCZ MILÁN
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 4 1  
7
KECSKEMÉTI BALÁZS
MLTC 3 1  
7
KOMLÓDI MARCELL
PÉNZÜGYŐR SE II. 3 1  
7
MÉSZÁROS DÁNIEL
PESTSZENTIMREI SK 3 1  
10
FARKAS CSABA
PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1  
10
KUBINYI JÓZSEF
MLTC 2 1  
12
AMBRUS ÁDÁM
ÚBV 1 1  
12
BOZÓ ANDRÁS
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 1  
12
HÉRAY LÁSZLÓ
ÚBV 1 1  
12
HOLLÓ ÁKOS
ÚBV 1 1  
12
IRHÁZI KEVIN
ÚBV 1 1  
12
KOSTYOVA PATRIK
MLTC 1 1  
12
PAPP GERGELY
MLTC 1 1  
12
TOLVAJ ROLAND
BUDATÉTÉNY SE 1 1  
12
VÁRKONYI BALÁZS
MLTC 1 1  
21
BEKKER NORBERT
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 0 1  
21
DÉVÉNYI DONÁT
AIRNERGY FC 0 1  
21
FÖLDESI TAMÁS
GOLDBALL '94 FC 0 1  
21
GÁL LÁSZLÓ
HIDEGKÚTI SC 0 1  
21
GÁL TAMÁS
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 0 1  
21
HORVÁTH ANDRÁS
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 1  
21
KARDOS LÁSZLÓ
GOLDBALL '94 FC 0 1  
21
LAKATOS ÁRMIN
PÉNZÜGYŐR SE II. 0 1  
21
LENGYEL SZABOLCS
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 1  
21
SUSKÓ ÁDÁM
TFSE 0 1  
21
SZAJKÓ KRISTÓF
PÉNZÜGYŐR SE II. 0 1  
21
SZENTJÓBY KRISZTIÁN
ÚBV 0 1  
21
SZTRANYOVSZKY MÁRK
TFSE 0 1  
34
KOVÁCS GÁBOR
PÉNZÜGYŐR SE II. 8 0  
35
CSÍKÁNY ÁRPÁD
BUDATÉTÉNY SE 7 0  
36
CSIBRA DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC 6 0  
37
BÁLINT OLIVÉR
PÉNZÜGYŐR SE II. 5 0  
37
HALMOS RICHÁRD
TFSE 5 0  
37
HEGEDŰS DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC 5 0  
37
KISS BENCE
MLTC 5 0  
37
KOVÁCS DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC 5 0  
37
KOVÁCS MARCELL
NIMRÓD SE 5 0  
37
LABAI PÉTER
MLTC 5 0  
37
MECZNER KRISZTIÁN
PÉNZÜGYŐR SE II. 5 0  
37
NAGY TAMÁS
BUDATÉTÉNY SE 5 0  
37
PÁSZTOR ROLAND
AIRNERGY FC 5 0  
37
VARGA BALÁZS
PESTSZENTIMREI SK 5 0  
48
BAGYINSZKY KRISTÓF
ÚBV 4 0  
48
CSORDÁS SZABOLCS
TFSE 4 0  
48
CZOBOR MILÁN
KELEN SC II 4 0  
48
FÉZLER MÁTÉ
TFSE 4 0  
48
KOVÁCS ELŐD
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 4 0  
48
KREUZ ÁDÁM
BUDATÉTÉNY SE 4 0  
48
LÉGRÁDY ATTILA
BUDATÉTÉNY SE 4 0  
48
NAGY KRISZTIÁN
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 4 0  
48
PAPP ÁDÁM
BUDATÉTÉNY SE 4 0  
48
SZABÓ IZSÁK
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 4 0  
48
TAMÁSI GÁBOR
ÚBV 4 0  
48
TÓTH DÁNIEL
KELEN SC II 4 0  
60
BAGI LEVENTE
PÉNZÜGYŐR SE II. 3 0  
60
BOGDÁN PATRIK
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 0  
60
CZELLAHÓ RÓBERT
PESTSZENTIMREI SK 3 0  
60
DRENYOVSZKI MIHÁLY
MLTC 3 0  
60
FINTA GÁBOR
NIMRÓD SE 3 0  
60
GRÉCZY MÁRTON
KELEN SC II 3 0  
60
HOLU ISTVÁN
PESTSZENTIMREI SK 3 0  
60
HORVÁTH SZABOLCS
GOLDBALL '94 FC 3 0  
60
HUBER MÁRTON
HIDEGKÚTI SC 3 0  
60
KISS DÁNIEL
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 3 0  
60
KISS GÁBOR
KELEN SC II 3 0  
60
KOLOZSVÁRI LÁSZLÓ
GOLDBALL '94 FC 3 0  
60
KÖNCZEY BALÁZS
NIMRÓD SE 3 0  
60
LÁZÁR TAMÁS
NIMRÓD SE 3 0  
60
MAUROVICS MÁRK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 3 0  
60
PORST BENEDEK
II. KER. UFC 3 0  
60
RADNAI GYÖRGY
TFSE 3 0  
60
SZABÓ DÁVID
MUN SE 3 0  
60
TÓTH NORBERT
NIMRÓD SE 3 0  
60
VÉRTES VADIM
NIMRÓD SE 3 0  
80
ADÁMY PÉTER
KELEN SC II 2 0  
80
BARANYAI BENDEGÚZ
GOLDBALL '94 FC 2 0  
80
BECZE KRISZTIÁN
II. KER. UFC 2 0  
80
BODÓ ZSOMBOR
MLTC 2 0  
80
CZAGÁNY BOTOND
MUN SE 2 0  
80
EDVI CSABA
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
EGRY ZOLTÁN
PESTSZENTIMREI SK 2 0  
80
GAZDAG TAMÁS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
GERHÁT DÁVID
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
HALÁSZ GERGŐ
NIMRÓD SE 2 0  
80
HARASZKÓ SÁNDOR
TFSE 2 0  
80
HEKFUSZ LÁSZLÓ
AIRNERGY FC 2 0  
80
HIZMALI MURAT
HIDEGKÚTI SC 2 0  
80
HORVÁTH TAMÁS
GOLDBALL '94 FC 2 0  
80
JOBBÁGY DÖMÖTÖR
II. KER. UFC 2 0  
80
JUHÁSZ CSONGOR
HIDEGKÚTI SC 2 0  
80
JUHÁSZ SAS
PÉNZÜGYŐR SE II. 2 0  
80
KACZOR PATRIK
NIMRÓD SE 2 0  
80
KAKUSZI ÁDÁM
AIRNERGY FC 2 0  
80
KÁLNOKY BÁLINT
KELEN SC II 2 0  
80
KÁVRÁN ÁKOS
BUDATÉTÉNY SE 2 0  
80
KLEINHAPPEL GERGELY
BUDATÉTÉNY SE 2 0  
80
KOLLÁR ZSOLT
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
KOVÁCS KOPPÁNY
HIDEGKÚTI SC 2 0  
80
KÖNCZEY ZSOLT
NIMRÓD SE 2 0  
80
LABUNDY MÁTÉ
NIMRÓD SE 2 0  
80
LEHOCZKI PATRIK
GOLDBALL '94 FC 2 0  
80
LOSONCZI ÁDÁM
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
MACSINKA DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC 2 0  
80
MAZZONE VITO
MLTC 2 0  
80
MOLDOVÁN ÁBRAHÁM
KELEN SC II 2 0  
80
MOLDOVÁN DÁNIEL
KELEN SC II 2 0  
80
NÁDASI MÁTÉ
ÚBV 2 0  
80
NAGY ÁDÁM
MLTC 2 0  
80
NAGY HENRIK
GOLDBALL '94 FC 2 0  
80
NAGY ZSOLT
ÚBV 2 0  
80
NAGYJÁNOS ZOLTÁN
BUDATÉTÉNY SE 2 0  
80
ORGOVÁN KRISTÓF
PESTSZENTIMREI SK 2 0  
80
PAPP DÁVID
PESTSZENTIMREI SK 2 0  
80
PINCÉS PÉTER
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
POLGÁR TIBOR
BUDATÉTÉNY SE 2 0  
80
RAJSZKI ÁRON
AIRNERGY FC 2 0  
80
SALEM REYDAN
TFSE 2 0  
80
SZOMBATHY DÁNIEL
PESTSZENTIMREI SK 2 0  
80
SZÖLLŐSI MÁTÉ
KELEN SC II 2 0  
80
TAKÁCS GÁBRIEL
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 2 0  
80
TÓTH MÁTÉ
II. KER. UFC 2 0  
80
TÓTH ZSOMBOR
MUN SE 2 0  
80
URAY KRISTÓF
II. KER. UFC 2 0  
80
VARGA ÁDÁM
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 2 0  
80
VARJÚ SÁNDOR
GOLDBALL '94 FC 2 0  
80
VERES GÁBOR
MUN SE 2 0  
80
VERESS DUSÁN
TFSE 2 0  
80
ZUBONYAI VIKTOR
MLTC 2 0  
134
ALASSMI FÁRZAD
NIMRÓD SE 1 0  
134
AMBRÓZI ÁLMOS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
ÁNCSÁN SZABOLCS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
ÁNGYÁN RICHÁRD
ÚBV 1 0  
134
ANTAL SÁNDOR
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
BALOGH ATTILA
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
BALOGH NORBERT
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
BÁNIK DÁNIEL
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
BERKES MÁTÉ
AIRNERGY FC 1 0  
134
BESNYŐI MÁRK
HIDEGKÚTI SC 1 0  
134
BORBÉLY BENEDEK
AIRNERGY FC 1 0  
134
BUDAI DÁNIEL
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
CSIKÓ NORBERT
AIRNERGY FC 1 0  
134
CSONTOS ÁDÁM
MUN SE 1 0  
134
CZAKÓ ZSOMBOR
MUN SE 1 0  
134
CZIPÓ ÁDÁM
II. KER. UFC 1 0  
134
DAJKA BALÁZS
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
DELI ZSOLT
ÚBV 1 0  
134
DÉVÉNYI MÁRTON
AIRNERGY FC 1 0  
134
DIAMANT ZSOLT
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
DOBÓ ISTVÁN
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
DOBRONYI GERGELY
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
DR. KOSIK
HIDEGKÚTI SC 1 0  
134
DZIMBA DÁNIEL
HIDEGKÚTI SC 1 0  
134
ERDŐ-LAHNER TAS
II. KER. UFC 1 0  
134
ERDŐSI ÁKOS
KELEN SC II 1 0  
134
ERŐS GUSZTÁV
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
ÉRSEK TAMÁS
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
FANTOLY MÁRTON
HIDEGKÚTI SC 1 0  
134
FARAGÓ MILÁN
TFSE 1 0  
134
FEJES ZSOLT
NIMRÓD SE 1 0  
134
FODOR LÁSZLÓ
KELEN SC II 1 0  
134
FODOR NORBERT
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
FŰZFA GERGELY
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
GABURA ALEXANDER
AIRNERGY FC 1 0  
134
GARAI VIKTOR
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
GULYÁS ERIK
MUN SE 1 0  
134
GYÖRGY AMBRUS
MLTC 1 0  
134
HANÁK ROLAND
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
HÁRI JÁNOS
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
HARSÁNYI BENCE
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
HASSAN BOTTYÁN
KELEN SC II 1 0  
134
HERNÁCZKI ATTILA
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
HORVÁTH ZSOMBOR
KELEN SC II 1 0  
134
HURJA RICHARD
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
IMRE ÁBRIS
NIMRÓD SE 1 0  
134
JAKAB SZILÁRD
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 1 0  
134
JUHÁSZ GERGELY
MUN SE 1 0  
134
KANYÓ DÁVID
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
KARVALICS BENCE
MUN SE 1 0  
134
KATONA ROLAND
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
KAZI LEVENTE
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
KECSKEMÉTI GERGŐ
MLTC 1 0  
134
KIRÁLY TIBOR
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
KOKSA PATRIK
AIRNERGY FC 1 0  
134
KOLLER ÁKOS
NIMRÓD SE 1 0  
134
KOMÁROMI ÁDÁM
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
KOMÁROMI JÁNOS
AIRNERGY FC 1 0  
134
KOVÁCS BALÁZS
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
KOVÁCS ISTVÁN
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
KÖVESDI ZSOMBOR
AIRNERGY FC 1 0  
134
KÖVESSY NOEL
II. KER. UFC 1 0  
134
KRAMÁR DÁNIEL
MUN SE 1 0  
134
KUTASI VITÉZ
MLTC 1 0  
134
KUTI MÁRK
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
LŐRINCZ DOMINIK
KELEN SC II 1 0  
134
LUCZEK DÁVID
MUN SE 1 0  
134
MÁJER DOMINIK
ÚBV 1 0  
134
MÁRCZY MARCELL
KELEN SC II 1 0  
134
MÁRKUS ROLAND
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
MARTON ZOLTÁN
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
MAURO ALBERTO
NIMRÓD SE 1 0  
134
MEGGYES BALÁZS
MUN SE 1 0  
134
MEGYERI MÁRK
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
MIKLÓSI GERGELY
II. KER. UFC 1 0  
134
MOLLER JÓZSEF
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
MOLNÁR ISTVÁN
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
MOLNÁR TAMÁS
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
MONDOK RICHÁRD
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
MOSOCI ÁRON
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
NAGY LEVENTE
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
NAGY LEVENTE
ÚBV 1 0  
134
NÉMETH ATTILA
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
NYILASI TIBOR
ÚBV 1 0  
134
NYIRI BALÁZS
AIRNERGY FC 1 0  
134
OROSZ ÁDÁM
KELEN SC II 1 0  
134
PÁL DÁNIEL
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
PAP BOTOND
AIRNERGY FC 1 0  
134
PAPP ROLAND
HIDEGKÚTI SC 1 0  
134
PÁSZTOR DÁVID
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
PÉTER ATTILA
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
POLÓNYI TAMÁS
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
PORST BÁLINT
II. KER. UFC 1 0  
134
PUMP SZABOLCS
TFSE 1 0  
134
PUTNOKI TAMÁS
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
RAFAEL RONALD
PESTSZENTIMREI SK 1 0  
134
RÉPÁS TAMÁS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
RIBEIRO DA
NIMRÓD SE 1 0  
134
ROMHÁNYI BÁLINT
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
RÓZSA DÁNIEL
MUN SE 1 0  
134
SÁSDI PATRIK
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
SIMON BARNABÁS
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
SZABÓ RAJMUND
ÚBV 1 0  
134
SZATMÁRI MÁRTON
KELEN SC II 1 0  
134
SZEKERES PÁL
AIRNERGY FC 1 0  
134
SZÉPE NORBERT
MLTC 1 0  
134
SZIGETI ATTILA
MUN SE 1 0  
134
SZIJÁRTÓ GÁBOR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
SZILÁGYI MILÁN
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
SZILVÁSI ZOLTÁN
THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 0  
134
TERÉNYI-SZABÓ DÁVID
KELEN SC II 1 0  
134
TÓBIÁS MARCELL
II. KER. UFC 1 0  
134
TOLVAJ CSANÁD
BUDATÉTÉNY SE 1 0  
134
TÖRÖK ÁKOS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA II 1 0  
134
TRENCSÁNYI HUNOR
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
UJVÁRI DOMINIK
GOLDBALL '94 FC 1 0  
134
VÁRADI MÁRK
PÉNZÜGYŐR SE II. 1 0  
134
VÁSÁRHELYI CSABA
ÚBV 1 0  
134
VASTAGH BALÁZS
ÚBV 1 0  
134
ZÁVODSZKY ÁDÁM
AIRNERGY FC 1 0  
134
ZSELI MÁRK
KELEN SC II 1 0  
134
ZSIBORÁS ZALÁN
KELEN SC II 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple