Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 32. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
FEJES JÁNOS
BALASSAGYARMATI VSE 12 0  
1
MERTSE ÁBEL
PUTNOK FC 12 0  
3
SZELES PATRIK
SBTC 11 2  
4
CSIKI NORBERT
TISZAFÜREDI VSE 11 1  
5
SZABÓ TAMÁS
TISZAFÜREDI VSE 10 1  
6
BOCSI PATRIK
TÁLLYA KSE 10 0  
6
BODÓ GÁBOR
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 0  
6
KOVÁCS LÁSZLÓ
CEGLÉDI VSE 10 0  
6
LACZKÓ MILÁN
CEGLÉDI VSE 10 0  
6
PATÓCS RICHÁRD
SAJÓBÁBONYI VSE 10 0  
6
SZŐR LEVENTE
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 10 0  
6
KEMÉNYFFY MÁTÉ
PUTNOK FC 9 1  
6
NAGY TAMÁS
BALASSAGYARMATI VSE 9 1  
14
BARTHA BALÁZS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 9 0  
14
KIRÁLY ÁKOS
BALASSAGYARMATI VSE 9 0  
14
KLEPÁCS KRISZTIÁN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 0  
14
RAMOS COLON
FÜZESGYARMATI SK 9 0  
14
ZSEMLYE BALÁZS
DVTK II. 9 0  
14
BALOGH DÉNES
SAJÓBÁBONYI VSE 8 1  
14
DR.CSIRSZKI MARTIN
PUTNOK FC 8 1  
14
MÁJER GERGŐ
BVSC-ZUGLÓ 8 1  
14
TÓTH LUKÁS
TÁLLYA KSE 8 1  
23
BAGÓ PATRIK
CEGLÉDI VSE 8 0  
23
FENYŐFALVI CSABA
TÁLLYA KSE 8 0  
23
FISLI ANDRÁS
BVSC-ZUGLÓ 8 0  
23
GELSI LÁSZLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 0  
23
KRISTÓFI SÁNDOR
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 0  
23
MEZŐSSY LEVENTE
SAJÓBÁBONYI VSE 8 0  
23
PAP ZSOLT
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 0  
23
TITKÓ BARNABÁS
SAJÓBÁBONYI VSE 8 0  
23
BALOGH MIKLÓS
BVSC-ZUGLÓ 7 1  
23
FARKAS NORBERT
TISZAKÉCSKEI LC 7 1  
23
FENYŐFALVI DÁVID
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 1  
23
HEGEDŰS MARTIN
SBTC 7 1  
23
PÁL SZABOLCS
EGER SE 7 1  
23
TURCSIK TAMÁS
SAJÓBÁBONYI VSE 7 1  
37
BÁRKÁNYI ARNOLD
FC HATVAN 7 0  
37
HUSSEIN SHADI
FÜZESGYARMATI SK 7 0  
37
IVÁNKA PATRIK
DVTK II. 7 0  
37
KARÁCSONY DÁVID
FC HATVAN 7 0  
37
KIS GERGŐ
EGER SE 7 0  
37
KISPÁL TAMÁS
DVTK II. 7 0  
37
OLÁH MÁTÉ
TISZAKÉCSKEI LC 7 0  
37
PONGRÁCZ VIKTOR
TISZAKÉCSKEI LC 7 0  
37
PÖLÖSKEI PÉTER
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 0  
37
SZEGEDI BENCE
TÁLLYA KSE 7 0  
37
TÓTH SIMON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 7 0  
37
TÓTH SZABOLCS
TÁLLYA KSE 7 0  
37
VIRÁG ÁKOS
FC HATVAN 7 0  
50
LŐRINCZ ATTILA
JÁSZBERÉNYI FC 6 2  
51
LŐRINCZ PATRIK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 1  
51
MOLNÁR TIBOR
BALASSAGYARMATI VSE 6 1  
51
ZIMÁNYI ÁDÁM
PUTNOK FC 6 1  
54
ÁDÁM FERENC
PUTNOK FC 6 0  
54
ARANYOS MÓZES
JÁSZBERÉNYI FC 6 0  
54
BARANYI BENCE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 6 0  
54
GÉRINGER LÁSZLÓ
EGER SE 6 0  
54
GÖNCZI SÁNDOR
DVTK II. 6 0  
54
KATONA ROLAND
FC HATVAN 6 0  
54
KICSI ZOLTÁN
BALASSAGYARMATI VSE 6 0  
54
KITL KRISZTIÁN
FC HATVAN 6 0  
54
LAKATOS LÁSZLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 0  
54
PAPP GYÖRGY
CEGLÉDI VSE 6 0  
54
PURZSA MÁTÉ
FC HATVAN 6 0  
54
VASS OTTO
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 0  
66
BORBÉLY ZSOMBOR
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 2  
66
EICHENVALDER RÓBERT
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 2  
66
PATAKI ZSOLT
SAJÓBÁBONYI VSE 5 2  
69
CSOSZÁNSZKI DÁVID
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 1  
69
HORVÁTH ATTILA
TISZAKÉCSKEI LC 5 1  
69
JUHÁSZ GYÖRGY
FC HATVAN 5 1  
69
KIPRICH DÁVID
TISZAKÉCSKEI LC 5 1  
69
OROSZ MÁTÉ
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 1  
69
RÉDEI MILÁN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 1  
69
SZABÓ TIBOR
SBTC 5 1  
76
BAKOS BENCE
SBTC 5 0  
76
BENE ATTILA
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 0  
76
BOROS ATTILA
SBTC 5 0  
76
CORTES JOSE
DVTK II. 5 0  
76
FAZEKAS MÁTÉ
TÁLLYA KSE 5 0  
76
FÖLDI MÁTÉ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 0  
76
GÁL MÁRK
FC HATVAN 5 0  
76
GAZDAG BÁLINT
SBTC 5 0  
76
GUBACSI ZOLTÁN
PUTNOK FC 5 0  
76
HADHÁZI DÁVID
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 0  
76
HIMICS LÁSZLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 0  
76
KARIKA BALÁZS
DVTK II. 5 0  
76
KELEMEN GERGŐ
TÁLLYA KSE 5 0  
76
KOVÁCS GÁBOR
BVSC-ZUGLÓ 5 0  
76
LAKATOS CSABA
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 0  
76
LAKATOS RÓBERT
SAJÓBÁBONYI VSE 5 0  
76
MÁRTON ANDRÁS
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 0  
76
MARUSCSÁK JAN
DVSC II. 5 0  
76
MURAI SÁNDOR
BVSC-ZUGLÓ 5 0  
76
SIMON MÁRK
TISZAKÉCSKEI LC 5 0  
76
SZABÓ RICHÁRD
CEGLÉDI VSE 5 0  
76
SZABÓ ROLAND
FC HATVAN 5 0  
76
SZŐLLŐSI FERENC
JÁSZBERÉNYI FC 5 0  
76
SZÖVETES KRISZTIÁN
TISZAFÜREDI VSE 5 0  
76
VALKAY RICHÁRD
EGER SE 5 0  
76
ALBERT ÁDÁM
TISZAKÉCSKEI LC 4 1  
76
BOCSI BENJÁMIN
SBTC 4 1  
76
GELLÉN BALÁZS
DVSC II. 4 1  
76
GOHÉR GERGŐ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 1  
76
LAMI BÁLINT
BALASSAGYARMATI VSE 4 1  
76
MADARÁSZ JÁNOS
PUTNOK FC 4 1  
76
MARCZIS MARCELL
SAJÓBÁBONYI VSE 4 1  
76
MUNDI ZOLTÁN
FC HATVAN 4 1  
76
NEMES ÁDÁM
SBTC 4 1  
76
SÁRKÖZI TAMÁS
SBTC 4 1  
76
TÓTH ISTVÁN
SAJÓBÁBONYI VSE 4 1  
76
VINCZE PATRIK
TISZAFÜREDI VSE 4 1  
113
ATAMAS ARTEM
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 0  
113
BARNA VIKTOR
TISZAFÜREDI VSE 4 0  
113
BATA GÁBOR
SBTC 4 0  
113
CSERNÁK MARTIN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 0  
113
CSIKÓS LAJOS
TISZAFÜREDI VSE 4 0  
113
FARKAS MÁRK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 0  
113
FEKETE OLIVÉR
JÁSZBERÉNYI FC 4 0  
113
FÜLÖP NOEL
TISZAKÉCSKEI LC 4 0  
113
FÜZFŐI MÁRK
DVSC II. 4 0  
113
GAAL MICHAEL
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 0  
113
GRESÓ MÁTYÁS
EGER SE 4 0  
113
HORVÁTH CSANÁD
PUTNOK FC 4 0  
113
HORVÁTH ZOLTÁN
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 0  
113
HREPKA ÁDÁM
BVSC-ZUGLÓ 4 0  
113
JANKELIC IVÁN
DVSC II. 4 0  
113
JUHÁSZ MARTIN
DVSC II. 4 0  
113
KAMARÁS GYÖRGY
BALASSAGYARMATI VSE 4 0  
113
KELEMEN PATRIK
BVSC-ZUGLÓ 4 0  
113
KULCSÁR HUNOR
TÁLLYA KSE 4 0  
113
LIZÁK BENCE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 0  
113
LUKÁCS ZSOMBOR
SAJÓBÁBONYI VSE 4 0  
113
MARKÓ ÁDÁM
CEGLÉDI VSE 4 0  
113
MARKOS MARCELL
FC HATVAN 4 0  
113
OLASZ DÉNES
EGER SE 4 0  
113
POLYÁK PÁL
CEGLÉDI VSE 4 0  
113
POPESCU GHEORGHE
FÜZESGYARMATI SK 4 0  
113
SÁRKÖZI SZABOLCS
FC HATVAN 4 0  
113
SCHILDKRAUT KRISZTIÁN
DVTK II. 4 0  
113
SCHMIDT PÉTER
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 0  
113
SEBŐK BALÁZS
SAJÓBÁBONYI VSE 4 0  
113
SIMON KRISZTIÁN
BVSC-ZUGLÓ 4 0  
113
SÜTTŐ ATTILA
JÁSZBERÉNYI FC 4 0  
113
SZEMERE BALÁZS
JÁSZBERÉNYI FC 4 0  
113
SZITA BENCE
BALASSAGYARMATI VSE 4 0  
113
TAKÁCS KRISZTOFER
CEGLÉDI VSE 4 0  
113
TARLÓSI MILÁN
SBTC 4 0  
113
TARNAI DÁNIEL
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 0  
113
TERNOVÁN PATRIK
TISZAKÉCSKEI LC 4 0  
113
TÓTH DÁRIUS
CEGLÉDI VSE 4 0  
113
TÓTH NÁNDOR
TISZAFÜREDI VSE 4 0  
113
TÓTH OLIVÉR
FÜZESGYARMATI SK 4 0  
113
ZSIGA MÁTÉ
DVTK II. 4 0  
155
MAHALEK MARCELL
PUTNOK FC 3 2  
156
AVETISYAN ABOV
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 1  
156
BIHARI GYULA
TÁLLYA KSE 3 1  
156
BONICA SEBASTIAN
JÁSZBERÉNYI FC 3 1  
156
BUSSY DÁVID
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1  
156
LÁSZLÓ KRISZTIÁN
JÁSZBERÉNYI FC 3 1  
156
MAKRAI GÁBOR
DVTK II. 3 1  
156
MOLNÁR MARTIN
SAJÓBÁBONYI VSE 3 1  
156
MOLNÁR MÁTÉ
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1  
156
SERECIN FILIP
TÁLLYA KSE 3 1  
156
SRAMKÓ RONÁLD
PUTNOK FC 3 1  
166
ÁRVAI ÁDÁM
FÜZESGYARMATI SK 3 0  
166
BALÁZS BÁLINT
BVSC-ZUGLÓ 3 0  
166
BALOGH BÉLA
BVSC-ZUGLÓ 3 0  
166
BALOGH GUSZTÁV
FÜZESGYARMATI SK 3 0  
166
BENKŐ-BÍRÓ NORBERT
BALASSAGYARMATI VSE 3 0  
166
BORAI SZABOLCS
SAJÓBÁBONYI VSE 3 0  
166
BUKRÁN ERIK
DVTK II. 3 0  
166
BURICS ANDRÁS
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 0  
166
CSÁKI RÓBERT
TISZAKÉCSKEI LC 3 0  
166
CZÉRNA ERIK
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0  
166
CZIBOLYA GÁBOR
FC HATVAN 3 0  
166
FABU MÁRTON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 0  
166
FAGGYAS MILÁN
SAJÓBÁBONYI VSE 3 0  
166
GAZDAG BALÁZS
SBTC 3 0  
166
GERGELY PÉTER
JÁSZBERÉNYI FC 3 0  
166
GÍBER ATTILA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0  
166
HÁDA ZOLTÁN
TISZAFÜREDI VSE 3 0  
166
HORVÁTH ADRIÁN
TISZAKÉCSKEI LC 3 0  
166
JANO ROBERT
TÁLLYA KSE 3 0  
166
JUHÁSZ ANDRÁS
CEGLÉDI VSE 3 0  
166
KALMÁR FERENC
TISZAKÉCSKEI LC 3 0  
166
KIRÁLY OLIVÉR
BALASSAGYARMATI VSE 3 0  
166
KOVÁCS DÁVID
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0  
166
KUTI KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 3 0  
166
MAGYAR MÁTÉ
PUTNOK FC 3 0  
166
MAREK LUSCSIK
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0  
166
MOTKÓ BENJÁMIN
TÁLLYA KSE 3 0  
166
NEMES MILÁN
EGER SE 3 0  
166
OHÁR ROMÁN
TÁLLYA KSE 3 0  
166
PÁLINKÁS GERGŐ
JÁSZBERÉNYI FC 3 0  
166
PELLES DOMINIK
DVSC II. 3 0  
166
RUBISH ROSTYSLAV
TÁLLYA KSE 3 0  
166
SÁRMÁNY KRISTÓF
DVSC II. 3 0  
166
SÁROSI NORBERT
DVSC II. 3 0  
166
SÁROSI SOMA
FC HATVAN 3 0  
166
SZABÓ ÁRPÁD
DVSC II. 3 0  
166
SZANYI KRISZTIÁN
JÁSZBERÉNYI FC 3 0  
166
TARLÓSI PATRIK
SBTC 3 0  
166
TARR TIBOR
TÁLLYA KSE 3 0  
166
TORKOS ATTILA
JÁSZBERÉNYI FC 3 0  
166
TÓTH DOMINIK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0  
166
TÓTH KEVE
BVSC-ZUGLÓ 3 0  
166
TÓTH MÁRK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 0  
166
VALACH DANIEL
PUTNOK FC 3 0  
166
VARJAS LÁSZLÓ
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0  
211
ANTON KRAVCHENKO
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 2  
212
BARTÓK ISTVÁN
SAJÓBÁBONYI VSE 2 1  
212
BUDAHÁZI LEVENTE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1  
212
GAJDA MÁRKÓ
TISZAFÜREDI VSE 2 1  
212
KAPACINA VALER
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1  
212
LAKATOS MIKLÓS
PUTNOK FC 2 1  
212
NAGY PÉTER
SAJÓBÁBONYI VSE 2 1  
212
NYITRAI DÁVID
TÁLLYA KSE 2 1  
212
VASKÓ TAMÁS
EGER SE 2 1  
220
BALOGH ALEX
SAJÓBÁBONYI VSE 2 0  
220
BALOGH KRISZTIÁN
TISZAFÜREDI VSE 2 0  
220
BARTOS NORBERT
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
220
BARTUSZ DÁNIEL
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0  
220
BENCZE MÁRK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0  
220
BENE ÁDÁM
DVSC II. 2 0  
220
CSÁKI DÁVID
DVSC II. 2 0  
220
CSÁVÁS BENCE
DVTK II. 2 0  
220
CSENDES PÉTER
CEGLÉDI VSE 2 0  
220
DEBRECENI DÁVID
EGER SE 2 0  
220
DIMITRIOU KONSTANTINOS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0  
220
EGYED BALÁZS
SAJÓBÁBONYI VSE 2 0  
220
FILDAN CALIN
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
G. BÍRÓ
JÁSZBERÉNYI FC 2 0  
220
GAGYI SÁNDOR
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0  
220
GALACS ERIK
TISZAKÉCSKEI LC 2 0  
220
HALASI ÁDÁM
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0  
220
HODGYAI LÁSZLÓ
JÁSZBERÉNYI FC 2 0  
220
HORVÁTH GÁBOR
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
220
HORVÁTH TAMÁS
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 0  
220
ISZÁK DOMINIK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0  
220
IVÁN MILÁN
TISZAFÜREDI VSE 2 0  
220
JELENA RICHÁRD
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0  
220
JÓCSÁK DÁVID
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0  
220
KALÓZ ÁDÁM
TISZAFÜREDI VSE 2 0  
220
KECSKEMÉTI PÉTER
DVTK II. 2 0  
220
KELEMEN MARKO
PUTNOK FC 2 0  
220
KENDERESI DÁVID
DVSC II. 2 0  
220
KIS SZABOLCS
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
KOMÓDI FILIP
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
220
KOVÁCSRÉTI MÁRK
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0  
220
LABÁT KRISZTOFER
FC HATVAN 2 0  
220
LACZKÓ KRISZTIÁN
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0  
220
LAKATOS BENJÁMIN
DVSC II. 2 0  
220
LAKATOS KIRILL
TISZAFÜREDI VSE 2 0  
220
LAVRIK KEVIN
TÁLLYA KSE 2 0  
220
LIPPAI TIBOR
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
MÁRKUS MARCELL
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0  
220
MATYI ZOLTÁN
SAJÓBÁBONYI VSE 2 0  
220
MEGYERI GÁBOR
BALASSAGYARMATI VSE 2 0  
220
NOVÁK NORBERT
SBTC 2 0  
220
OLÁH BALÁZS
DVTK II. 2 0  
220
PALLAGI GÁBOR
BALASSAGYARMATI VSE 2 0  
220
PATAKI ROLAND
PUTNOK FC 2 0  
220
PATAKI ZALÁN
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
PUPORKA DÁNIEL
SBTC 2 0  
220
RADUCU CONSTANTIN
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
SIKORSZKI BENCE
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0  
220
SUNDAS ANATOLIS-ALEXIS
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
SZABÓ ÁDÁM
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
220
SZABÓ NORMAN
BALASSAGYARMATI VSE 2 0  
220
SZANKU KRISTÓF
TISZAFÜREDI VSE 2 0  
220
SZENTES DÁVID
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0  
220
SZILÁGYI MÁTÉ
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
220
SZOKOL ZSOLT
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0  
220
TAKÁCS PÉTER
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0  
220
TALPALLÓ NORBERT
DVSC II. 2 0  
220
TÓTH CSABA
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 0  
220
VAJDA ROLAND
FÜZESGYARMATI SK 2 0  
220
VÁMOS MÁRK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 0  
220
ZÁDORI KRISZTIÁN
TISZAKÉCSKEI LC 2 0  
220
ZVARA DÁVID
TISZAKÉCSKEI LC 2 0  
220
BARTA GÁBOR
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1  
220
HEGEDŰS CSABA
SAJÓBÁBONYI VSE 1 1  
220
HERCZEG LÁSZLÓ
CEGLÉDI VSE 1 1  
220
KATONA ATTILA
EGER SE 1 1  
220
MYHAILO MESKHI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 1  
220
SIMÓ ATTILA
SBTC 1 1  
220
VINCZE ÁKOS
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1  
289
ACHIM ÁDÁM
FÜZESGYARMATI SK 1 0  
289
ACHIM SEBASTIAN
FÜZESGYARMATI SK 1 0  
289
ASZTALOS GABRIEL
PUTNOK FC 1 0  
289
BALLA MÁTYÁS
DVSC II. 1 0  
289
BÁNHEGYI DONÁT
SAJÓBÁBONYI VSE 1 0  
289
BARCZI DÁVID
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
BENKE NORBERT
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0  
289
BÉVÁRDI ZSOMBOR
DVSC II. 1 0  
289
BIRÓ ROLAND
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
BÓDI MILÁN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0  
289
BOROS DÁVID
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0  
289
BURAI ERIK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
CSILLIK KRISTÓF
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0  
289
CZETŐ MÁRK
SAJÓBÁBONYI VSE 1 0  
289
DAMÁSDI ALEX
CEGLÉDI VSE 1 0  
289
DÁNÉ SZEBASZTIÁN
SAJÓBÁBONYI VSE 1 0  
289
DELI MÁRIÓ
JÁSZBERÉNYI FC 1 0  
289
DRITON CAMAJ
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
ENE CORNEL
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
FARKAS KRISZTIÁN
EGER SE 1 0  
289
FARKAS MARCELL
DVTK II. 1 0  
289
FEDINISINEC EDUÁRD
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
FELLNER KRISZTOFER
FC HATVAN 1 0  
289
FURIK JÁNOS
SAJÓBÁBONYI VSE 1 0  
289
GALAMBOSI MÁTÉ
PUTNOK FC 1 0  
289
GAZSI TAMÁS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0  
289
GÉMES LÁSZLÓ
JÁSZBERÉNYI FC 1 0  
289
GYÖNYÖRŰ GERGŐ
DVSC II. 1 0  
289
GYURJÁN BENCE
TISZAKÉCSKEI LC 1 0  
289
HAÁSZ TAMÁS
TISZAFÜREDI VSE 1 0  
289
HAMAR ÁDÁM
BALASSAGYARMATI VSE 1 0  
289
HORVÁTH TAMÁS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
ISTVÁN LÁSZLÓ
TISZAKÉCSKEI LC 1 0  
289
ISZLAI BENCE
DVTK II. 1 0  
289
JÓNYER KRISTÓF
DVTK II. 1 0  
289
JUHÁSZ VINCE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
KALANDADZE ALEKSANDRE
DVTK II. 1 0  
289
KELEMEN LÁSZLÓ
CEGLÉDI VSE 1 0  
289
KIRIUKHIN ILLIA
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
KISMARTON BALÁZS
PUTNOK FC 1 0  
289
KOVÁCS KRISTÓF
BALASSAGYARMATI VSE 1 0  
289
KOVÁCS RÓBERT
DVSC II. 1 0  
289
KRÁLIK MIHÁLY
DVTK II. 1 0  
289
KRAMÁR ERIK
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
KRÉN BÁLINT
PUTNOK FC 1 0  
289
KRÉTI GERGŐ
PUTNOK FC 1 0  
289
KUNDRÁK MILÁN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0  
289
LADÁNYI LŐRINC
BVSC-ZUGLÓ 1 0  
289
LEKLI SOMA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
LUKAS MIHALIK
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
MAJOROS SZABOLCS
CEGLÉDI VSE 1 0  
289
MÁRKUS MARTIN
FÜZESGYARMATI SK 1 0  
289
MÁTYÁS ZSOLT
BALASSAGYARMATI VSE 1 0  
289
MAX AUGUSTO
DVTK II. 1 0  
289
MIKLER DÁNIEL
CEGLÉDI VSE 1 0  
289
MOLNÁR MÁRK
TISZAKÉCSKEI LC 1 0  
289
MRVA PATRIK
DVTK II. 1 0  
289
NACSA PÉTER
EGER SE 1 0  
289
NAGY ÁKOS
DVTK II. 1 0  
289
NAGY MÁTÉ
TÁLLYA KSE 1 0  
289
NAGY SZABOLCS
JÁSZBERÉNYI FC 1 0  
289
NAGY ZOLTÁN
DVTK II. 1 0  
289
NÉMETH ÁDÁM
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0  
289
NIKITSCHER TAMÁS
DVSC II. 1 0  
289
ODYNTSOV ARTEM
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
OROSZ DONÁT
DVTK II. 1 0  
289
PALCSÓ MARTIN
JÁSZBERÉNYI FC 1 0  
289
PÁLL ZSOMBOR
SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0  
289
PINTÉR NIKOLASZ
BVSC-ZUGLÓ 1 0  
289
PLESZKÁN TIBOR
CEGLÉDI VSE 1 0  
289
POLGÁR KRISTÓF
DVTK II. 1 0  
289
POÓR LÁSZLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE 1 0  
289
PORKOLÁB BENCE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
RÉVÉSZ ANDRÁS
EGER SE 1 0  
289
RIZNICSENKÓ VIKTOR
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
SCHRAMMEL ÁDÁM
BVSC-ZUGLÓ 1 0  
289
SEBE ATTILA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
SERDEROV SERDER
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
SHESTAKOV SERHII
DVTK II. 1 0  
289
SIMON MÁTYÁS
FC HATVAN 1 0  
289
SIMON MÁTYÁS
DVSC II. 1 0  
289
SKULKA BOTOND
SBTC 1 0  
289
SZABÓ DÁVID
TISZAKÉCSKEI LC 1 0  
289
SZALAY ALEX
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0  
289
SZILÁGYI SZEBASZTIÁN
PUTNOK FC 1 0  
289
SZILVÁSI PÉTER
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0  
289
TAJTI BENCE
FC HATVAN 1 0  
289
TELINGER ISTVÁN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0  
289
TORDAI BALÁZS
DVSC II. 1 0  
289
TÓTH ÁDÁM
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0  
289
TÓTH BORISZ
DVTK II. 1 0  
289
TÓTH OLIVÉR
BALASSAGYARMATI VSE 1 0  
289
VAJDA ÁKOS
EGER SE 1 0  
289
VAJDA SÁNDOR
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0  
289
VÍGH FERENC
SAJÓBÁBONYI VSE 1 0  
289
VINCZE DÁVID
FÜZESGYARMATI SK 1 0  
289
ZLICIC LÁZÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0  
289
BARANYAI ÁDÁM
KISVÁRDA MASTER GOOD II. 0 1  
289
BÉNYEI BALÁZS
DVSC II. 0 1  
289
CELLÁR JAROSLAV
FC HATVAN 0 1  
289
DANKÓ NÁNDOR
DVTK II. 0 1  
289
ÉRSEK RICHÁRD
BVSC-ZUGLÓ 0 1  
289
FEKETE MÁRK
JÁSZBERÉNYI FC 0 1  
289
KATANEC MATIJA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 1  
289
KAVTARADZE NODAR
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 1  
289
LEHÓCZKI BALÁZS
DVTK II. 0 1  
289
MIKOLKA MÁRK
SAJÓBÁBONYI VSE 0 1  
289
ZAKA GERGŐ
BVSC-ZUGLÓ 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple